20.8 C
Athens
Σεπτέμβριος 22, 2019
Abola.gr
ΕΠΣ ΑΘΗΝΩΝ

ΑΡΧΙΚΗ ΕΠΣ ΑΘΗΝΩΝ ΕΠΣΑ: Τα αποτελέσματα των αγώνων στην Αθήνα

Τι έγινε στους σημερινούς αγώνες κατάταξης και Β’ κατηγορίας

Α΄Κατηγορία – θέσεις 23-24 γενικής κατάταξης
(1η αγωνιστική)

  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 14/05/16 17:00 ΖΑΡΑΒΙΝΟΣ Α., ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ., ΝΙΚΟΛΑΔΟΣ Σ. 3-1
 
Α΄Κατηγορία – θέσεις 25-26 γενικής κατάταξης
(1η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
2. ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΙΑΣΩΝ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Σάββατο 14/05/16 17:00 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Ν., ΓΙΑΝΝΟΥΓΛΙΔΗΣ Ε., ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ Δ. 0-1
 
Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(30η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
3. ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο 14/05/16 17:30 ΧΡΥΣΑΦΗΣ Χ., ΜΠΟΥΖΙΑΝΗΣ Λ., ΤΖΑΧΡΗΣΤΑΣ Χ. 5-1
4. ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΙΛΙΣΙΑ 2004 ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο 14/05/16 17:30 ΣΤΑΜΟΣ Β., ΚΥΡΙΑΚΟΥΛΕΑ Α., ΛΑΣΠΑΣ Δ.  4-1
5. ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ – ΜΕΛΙΣΣΙΑ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο 14/05/16 17:30 ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΚΑΡΑΜΠΕΚΙΟΣ Α., ΣΤΑΜΟΣ Μ. 2-0
6. ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ – ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο 14/05/16 17:30 ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ., ΤΖΙΚΑΣ Ε. 0-1
7. ΚΑΛΑΜΑΚΙ – ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Σάββατο 14/05/16 17:30 ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΜΟΥΡΟΥΝΑΚΗΣ Θ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ. 0-1
 
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(30η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
8. ΑΤΤΑΛΟΣ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΚΑΤΩ ΑΧΑΡΝΩΝ Σάββατο 14/05/16 17:00 ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι. 2-5
9. ΑΡΜΕΝΙΚΗ – ΚΟΥΚΑΚΙ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Σάββατο 14/05/16 17:30 ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α., ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ Α. 1-2
10. ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ – ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Σάββατο 14/05/16 17:30 ΝΤΑΟΥΛΑΣ Φ., ΑΡΓΥΡΟΣ Π., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ. 0-1
11. ΠΑΠΑΓΟΣ – ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Σάββατο 14/05/16 17:30 ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ Χ., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΜΠΑΤΖΙΟΠΟΥΛΟΣ Σ. 0-0
12. ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ – ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο 14/05/16 17:30 ΕΥΘΥΜΙΟΥ Ε., ΓΟΝΙΔΗΣ Γ., ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ Χ. 1-5
13. ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ – ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 14/05/16 17:30 ΟΝΤΟΣ Κ., ΡΕΝΤΖΕΛΟΣ Θ., ΜΠΑΡΑΚΟΣ Α. 3-1
14. ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ – ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ ΡΟΥΦ Σάββατο 14/05/16 17:30 ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π. 5-4
15. ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΑΚΑΔΗΜΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 14/05/16 17:30 ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΤΣΑΦΟΣ Β., ΜΑΤΘΑΙΟΥ Ν. 0-0
 
Β Κατηγορία 3ος Όμιλος
(30η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
16. ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ ΖΩΓΡΑΦΟΥ (ΓΡ.ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ) Σάββατο 14/05/16 17:30 ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν., ΧΙΟΝΗΣ Α. 3-2
17. ΑΓ. ΘΩΜΑΣ – ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΓΟΥΔΗ Σάββατο 14/05/16 17:30 ΚΟΚΟΡΗΣ Η., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ., ΜΥΛΩΝΑΚΗΣ Κ. 1-1
18. ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Σάββατο 14/05/16 17:30 ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ. 5-1
 

Related posts

ΕΠΣΑ: Παράταση αιτήσεων για τη σχολή διαιτησίας

Κωνσταντίνος Ράπτης

Τα αποτελέσματα της Τετάρτης (27/9) στα ματς της 2ης φάσης του Κυπέλλου ΕΠΣΑ

Abola Team 3

Ενισχύθηκε με Μαυροειδάκο η Άμιλλα Περιστερίου

Abola Team 2