21.4 C
Athens
Σεπτέμβριος 24, 2019
Abola.gr
ΕΠΣΑΝΑ

ΕΠΣΑΝΑ: Τα αποτελέσματα του Σαββατοκύριακου στην Αν. Αττική

Σε Β’ και Γ’ κατηγορία

3η αγωνιστική)

  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ – ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ Σταμάτας Σάββατο 14/05/16 17:30 ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΤ ., ΓΚΟΝΤΑ Α., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α.
(Παρατηρητής: ΚΑΛΛΗΣ -)
0-3
2. ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ – ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ Βουλιαγμένης Κυριακή 15/05/16 17:30 ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΔ ., ΓΟΥΡΓΙΩΤΗΣ Κ., ΣΠΙΘΑΣ Δ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ)
(Παρατηρητής: ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ)
1-2
3. ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ Ανθούσας Κυριακή 15/05/16 17:30 ΓΑΛΑΝΗΣ Α., ΜΠΟΥΞΜΠΑΟΥΜ Ρ., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΣΑΔΗΜΑΣ ΜIΧΑΛΗΣ)
(Παρατηρητής: ΦΑΜΕΛΗΣ ΖΑΧΑΡΙΑΣ)
2-3
4. ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣ – ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ Αφιδνών Κυριακή 15/05/16 17:30 ΜΑΝΙΩΤΗΣ Δ., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α.
(Παρατηρητής: ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ)
1-0
5. ΑΟ ΑΥΛΩΝ – ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟ Αυλώνα Κυριακή 15/05/16 17:30 ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ., ΝΤΟΣΤΗΣ Κ.
(Παρατηρητής: ΛΙΤΣΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ)
1-5
6. ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ – ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ Νέων Παλατίων Κυριακή 15/05/16 17:30 ΑΝΤΙΠΑΡΙΩΤΗΣ Μ., ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΤΑΣΗΣ Δ)
(Παρατηρητής: ΣΑΚΑΡΕΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ)
0-0
7. ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ – ΑΝΟΙΞΗ Διονύσου Κυριακή 15/05/16 17:30 ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ Λ., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΧ ., ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν.
(Παρατηρητής: ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΣ -)
3-0
8. ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ – ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ Κάτω Αχαρνών Κυριακή 15/05/16 17:30 ΜΑΛΑΜΑΣ Μ., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΓΚΟΝΤΑ Α.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΟΥΛΟΣ )
(Παρατηρητής: ΧΑΣΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)
2-2

 

 

 

Γ Κατηγορία
(30η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
9. ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ – ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ Δροσιάς Σάββατο 14/05/16 17:30 ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ Λ., ΠΕΙΡΑΣΜΑΚΗΣ Ν., ΜΕΤΑΚΙΔΗΣ Π.
(Παρατηρητής: ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)
0-2
10. ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ – ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ Γλυκών Νερών (πλαστικό) Σάββατο 14/05/16 17:30 ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι., ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ Σ.
(Παρατηρητής: ΧΑΤΖΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ)
1-5
11. ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ – ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ Γέρακα Σάββατο 14/05/16 17:30 ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΣΟΦΙΑΣ Α., ΝΙΚΑΣ Γ.
(Παρατηρητής: ΚΑΡΕΛΙΩΤΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ)
1-2
12. ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ – ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥ Καπανδριτίου Σάββατο 14/05/16 17:30 ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ., ΚΑΣΤΡΙΝΑΚΗΣ Α., ΒΙΤΣΕΝΤΖΑΤΟΣ Κ.
(Παρατηρητής: ΚΑΛΛΗΣ -)
3-2
13. ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ – Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ Πολυδενδρίου Σάββατο 14/05/16 17:30 ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΚΑΛΛΗΣ Α., ΒΑΣΙΛΑΚΟΣ Γ.
(Παρατηρητής: ΜΠΑΡΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ)
1-0
14. ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ – ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ Σπάτων Δημήτρης Δημητρίου Κυριακή 15/05/16 17:30 ΜΠΕΡΕΤΑΣ Ν., ΓΚΟΥΒΑΣ Χ., ΚΑΣΤΡΙΝΑΚΗΣ Α.
(Παρατηρητής: ΔΑΒΗΣ ΣΩΤΗΡΗΣ)
 1-0
15. ΔΟΞΑ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΧΑΡΝ. – ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣ Αγίας Άννας Κυριακή 15/05/16 17:30 ΚΑΡΡΑΣ Α., ΜΑΚΡΗΣ Α., ΚΟΡΩΝΙΑΣ Κ.
(Παρατηρητής: ΤΣΑΝΙΚΛΙΔΗΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣ)
5-1

 

 

 

Related posts

Τα αποτελέσματα του Σαββατοκύριακου (21/10 και 22/10) στην ΕΠΣΑΝΑ

Abola Team 3

Με την παρουσία του Δ. Γιαρένη το τουρνουά μνήμης στην Ραφήνα για Γιώργο Λουκάτο και Βαγγέλη Μήτση

Abola Team 3

Ο πίνακας με τους αρχισκόρερ στα μέχρι τώρα ματς στα πρωταθλήματα της ΕΠΣΑΝΑ και οι υπερπαρατηρητές στα ματς του Σαββατοκύριακου (9 και 10/12)

Abola Team 3