15.9 C
Αθήνα
Ιούνιος 15, 2021
Abola.gr
Γ' ΕΘΝΙΚΗ

Η κλήρωση στη Γ’ Εθνική

Στην Πάτρα «χτυπούσε» το βράδυ της Πέμπτης (25/8) η καρδιά του πρωταθλήματος της Γ’ Εθνικής, με την κλήρωση των τεσσάρων ομίλων.

 

Η εκδήλωση έγινε  σε κεντρικό ξενοδοχείο στο Ρίο, με το πρωτάθλημα να έχει προγραμματιστεί να αρχίσει στις 11 Σεπτεμβρίου και θα ολοκληρωθεί στις 21 Μαϊου 2017.

Στο πρωτάθλημα μετέχουν ιστορικές ομάδες: Οι Δόξα Δράμας, Απόλλων Καλαμαριάς (1ος όμιλος), οι Πιερικός, Ολυμπιακός Βόλου (2ος), οι Παναχαϊκή, Αιολικός, Φωστήρας (3ος) και οι Εθνικός, Προοδευτική, Ιωνικός, Εργοτέλης, και Ρόδος (4ος).

Από τον 2ο όμιλο των 16 ομάδων θα υποβιβαστούν δύο ομάδες, ενώ από τους υπόλοιπους )(των 15 ομάδων) μία.

 

 

Το πλήρες πρόγραμμα των ομίλων:

1ος ΟΜΙΛΟΣ

1η αγωνιστική 16η
ΑΟ Καρδίας-Ορφέας Ξάνθης
Μακεδονικός Φούφα-ΑΠΕ Λαγκαδά
ΑΕ Ποντίων-Απόλλων Καλαμαριάς
ΑΟ Καβάλα-Δόξα Προσκυνητών
Νάουσα-Εορδαϊκός
Δόξα Δράμας-Καμπανιακός
Απόλλων Παραλιμνίου-Νέστος Χρυσούπολης
Ρεπό: Αλμωπός Αριδαίας

2η αγωνιστική 17η
Αλμωπός Αριδαίας-ΑΟ Καρδίας
Ορφέας Ξάνθης-Μακεδονικός Φούφα
ΑΠΕ Λαγκαδά-ΑΟ Καβάλα
Απόλλων Καλαμαριάς-Νάουσα
Δόξα Προσκυνητών-Δόξα Δράμας
Εορδαϊκός-Νέστος Χρυσούπολης
Καμπανιακός-Απόλλων Παραλιμνίου
Ρεπό: ΑΕ Ποντίων

 

3η αγωνιστική 18η
ΑΟ Καρδίας-Μακεδονικός Φούφα
ΑΕ Ποντίων-Αλμωπός Αριδαίας
ΑΟ Καβάλα-Ορφέας Ξάνθης
Δόξα Δράμας-ΑΠΕ Λαγκαδά

Νέστος Χρυσούπολης-Απόλλων Καλαμαριάς
Απόλλων Παραλιμνίου-Δόξα Προσκυνητών
Εορδαϊκός-Καμπανιακός
Ρεπό: Νάουσα

4η αγωνιστική 19η
ΑΕ Ποντίων-ΑΟ Καρδίας
Μακεδονικός Φούφα-ΑΟ Καβάλα
Αλμωπός Αριδαίας-Νάουσα
Ορφέας Ξάνθης-Δόξα Δράμας
ΑΠΕ Λαγκαδά-Απόλλων Παραλιμνίου
Απόλλων Καλαμαριάς-Καμπανιακός
Δόξα Προσκυνητών-Εορδαϊκός
Ρεπό: Νέστος Χρυσούπολης

5η αγωνιστική 20ή
ΑΟ Καρδίας-ΑΟ Καβάλα
Νάουσα-ΑΕ Ποντίων
Δόξα Δράμας-Μακεδονικός Φούφα
Νέστος Χρυσούπολης-Αλμωπός Αριδαίας
Απόλλων Παραλιμνίου-Ορφέας Ξάνθης
Εορδαϊκός-ΑΠΕ Λαγκαδά
Απόλλων Καλαμαριάς-Δόξα Προσκυνητών
Ρεπό: Καμπανιακός

6η αγωνιστική 21η
Νάουσα-ΑΟ Καρδίας
ΑΟ Καβάλα-Δόξα Δράμας
ΑΕ Ποντίων-Νέστος Χρυσούπολης
Μακεδονικός Φούφα-Απόλλων Παραλιμνίου
Αλμωπός Αριδαίας-Καμπανιακός
Ορφέας Ξάνθης-Εορδαϊκός
ΑΠΕ Λαγκαδά-Απόλλων Καλαμαριάς
Ρεπό: Δόξα Προσκυνητών

7η αγωνιστική 22η
ΑΟ Καρδίας-Δόξα Δράμας
Νέστος Χρυσούπολης-Νάουσα
Απόλλων Παραλιμνίου-ΑΟ Καβάλα
Καμπανιακός-ΑΕ Ποντίων
Εορδαϊκός-Μακεδονικός Φούφα
Δόξα Προσκυνητών-Αλμωπός Αριδαίας
Απόλλων Καλαμαριάς-Ορφέας Ξάνθης
Ρεπό: ΑΠΕ Λαγκαδά

8η αγωνιστική 23η
Νέστος Χρυσούπολης-ΑΟ Καρδίας
Δόξα Δράμας-Απόλλων Παραλιμνίου
Νάουσα-Καμπανιακός
ΑΟ Καβάλα-Εορδαϊκός
ΑΕ Ποντίων-Δόξα Προσκυνητών
Μακεδονικός Φούφα-Απόλλων Καλαμαριάς
Αλμωπός Αριδαίας-ΑΠΕ Λαγκαδά
Ρεπό: Ορφέας Ξάνθης

9η αγωνιστική 24η
ΑΟ Καρδίας-Απόλλων Παραλιμνίου
Καμπανιακός-Νέστος Χρυσούπολης
Εορδαϊκός-Δόξα Δράμας
Δόξα Προσκυνητών-Νάουσα
Απόλλων Καλαμαριάς-ΑΟ Καβάλα
ΑΠΕ Λαγκαδά-ΑΕ Ποντίων
Ορφέας Ξάνθης-Αλμωπός Αριδαίας
Ρεπό: Μακεδονικός Φούφα

10η αγωνιστική 25η
Καμπανιακός-ΑΟ Καρδίας
Απόλλων Παραλιμνίου-Εορδαϊκός
Νέστος Χρυσούπολης-Δόξα Προσκυνητών
Δόξα Δράμας-Απόλλων Καλαμαριάς
Νάουσα-ΑΠΕ Λαγκαδά
ΑΕ Ποντίων-Ορφέας Ξάνθης
Μακεδονικός Φούφα-Αλμωπός Αριδαίας
Ρεπό: ΑΟ Καβάλα

11η αγωνιστική 26η
ΑΟ Καρδίας-Εορδαϊκός
Δόξα Προσκυνητών-Καμπανιακός
Απόλλων Καλαμαριάς-Απόλλων Παραλιμνίου
ΑΠΕ Λαγκαδά-Νέστος Χρυσούπολης
Ορφέας Ξάνθης-Νάουσα
Αλμωπός Αριδαίας-ΑΟ Καβάλα
Μακεδονικός Φούφα-ΑΕ Ποντίων
Ρεπό: Δόξα Δράμας

12η αγωνιστική 27η
Δόξα Προσκυνητών-ΑΟ Καρδίας
Εορδαϊκός-Απόλλων Καλαμαριάς
Καμπανιακός-ΑΠΕ Λαγκαδά
Νέστος Χρυσούπολης-Ορφέας Ξάνθης
Δόξα Δράμας-Αλμωπός Αριδαίας
Νάουσα-Μακεδονικός Φούφα
ΑΟ Καβάλα-ΑΕ Ποντίων
Ρεπό: Απόλλων Παραλιμνίου

13η αγωνιστική 28η
ΑΟ Καρδίας-Απόλλων Καλαμαριάς
ΑΠΕ Λαγκαδά-Δόξα Προσκυνητών
Ορφέας Ξάνθης-Καμπανιακός
Αλμωπός Αριδαίας-Απόλλων Παραλιμνίου
Μακεδονικός Φούφα-Νέστος Χρυσούπολης
ΑΕ Ποντίων-Δόξα Δράμας
ΑΟ Καβάλα-Νάουσα
Ρεπό: Εορδαϊκός

14η αγωνιστική 29η
ΑΠΕ Λαγκαδά-ΑΟ Καρδίας
Δόξα Προσκυνητών-Ορφέας Ξάνθης
Εορδαϊκός-Αλμωπός Αριδαίας
Καμπανιακός-Μακεδονικός Φούφα
Απόλλων Παραλιμνίου-ΑΕ Ποντίων
Νέστος Χρυσούπολης-ΑΟ Καβάλα
Δόξα Δράμας-Νάουσα
Ρεπό: Απόλλων Καλαμαριάς

15η αγωνιστική 30ή
Ορφέας Ξάνθης-ΑΠΕ Λαγκαδά
Αλμωπός Αριδαίας-Απόλλων Καλαμαριάς
Μακεδονικός Φούφα-Δόξα Προσκυνητών
ΑΕ Ποντίων-Εορδαϊκός
ΑΟ Καβάλα-Καμπανιακός
Νάουσα-Απόλλων Παραλιμνίου
Δόξα Δράμας-Νέστος Χρυσούπολης
Ρεπό: ΑΟ Καρδίας


2ος ΟΜΙΛΟΣ

1η αγωνιστική 16η
Απόλλων Λάρισας-Πύδνα Κίτρους
Εθνικός Φιλιππιάδας-Νίκη Βόλου
Αμβρακία Κωστακιών-Τηλυκράτης Λευκάδας
Αχιλλέας Νεοκαισάρειας-Διαγόρας Σεβαστής
Πιερικός-ΑΕ Ιστιαίας
Ρήγας Φεραίος-ΑΕ Καραϊσκάκης
Ολυμπιακός Βόλου-Αστέρας Πετρίτη
Μαύροι Αετοί Ελευθερ.-Θεσπρωτός

2η αγωνιστική 17η
Εθνικός Φιλιππιάδας-Απόλλων Λάρισας
Πύδνα Κίτρους-Αμβρακία Κωστακιών
Νίκη Βόλου-Αχιλλέας Νεοκαισάρειας
Τηλυκράτης Λευκάδας-Πιερικός
Διαγόρας Σεβαστής-Ρήγας Φεραίος
ΑΕ Ιστιαίας-Ολυμπιακός Βόλου
ΑΕ Καραϊσκάκης-Θεσπρωτός
Αστέρας Πετρίτη-Μαύροι Αετοί Ελευθερ.

3η αγωνιστική 18η
Απόλλων Λάρισας-Αμβρακία Κωστακιών
Αχιλλέας Νεοκαισάρειας-Εθνικός Φιλιππιάδας
Πιερικός-Πύδνα Κίτρους
Ρήγας Φεραίος-Νίκη Βόλου
Ολυμπιακός Βόλου-Τηλυκράτης Λευκάδας
Θεσπρωτός-Διαγόρας Σεβαστής
Μαύροι Αετοί Ελευθερ.-Τηλυκράτης Λευκάδας
ΑΕ Καραϊσκάκης-Αστέρας Πετρίτη

4η αγωνιστική 19η
Αχιλλέας Νεοκαισάρειας-Απόλλων Λάρισας
Αμβρακία Κωστακιών-Πιερικός
Εθνικός Φιλιππιάδας-Ρήγας Φεραίος
Πύδνα Κίτρους-Ολυμπιακός Βόλου
Νίκη Βόλου-Θεσπρωτός
Τηλυκράτης Λευκάδας-Μαύροι Αετοί Ελευθερ.
Διαγόρας Σεβαστής-Αστέρας Πετρίτη
ΑΕ Ιστιαίας-ΑΕ Καραϊσκάκης

5η αγωνιστική 20ή
Απόλλων Λάρισας-Πιερικός
Ρήγας Φεραίος-Αχιλλέας Νεοκαισάρειας
Ολυμπιακός Βόλου-Αμβρακία Κωστακιών
Θεσπρωτός-Εθνικός Φιλιππιάδας
Μαύροι Αετοί Ελευθερ.-Πύδνα Κίτρους
Αστέρας Πετρίτη-Νίκη Βόλου
ΑΕ Καραϊσκάκης-Τηλυκράτης Λευκάδας
Διαγόρας Σεβαστής-ΑΕ Ιστιαίας

6η αγωνιστική 21η
Ρήγας Φεραίος-Απόλλων Λάρισας
Πιερικός-Ολυμπιακός Βόλου
Αχιλλέας Νεοκαισάρειας-Θεσπρωτός
Αμβρακία Κωστακιών-Μαύροι Αετοί Ελευθερ.
Εθνικός Φιλιππιάδας-Αστέρας Πετρίτη
Πύδνα Κίτρους-ΑΕ Καραϊσκάκης
Νίκη Βόλου-ΑΕ Ιστιαίας
Τηλυκράτης Λευκάδας-Διαγόρας Σεβαστής

7η αγωνιστική 22η
Απόλλων Λάρισας-Ολυμπιακός Βόλου
Θεσπρωτός-Ρήγας Φεραίος
Μαύροι Αετοί Ελευθερ.-Πιερικός
Αστέρας Πετρίτη-Αχιλλέας Νεοκαισάρειας
ΑΕ Καραϊσκάκης-Αμβρακία Κωστακιών
ΑΕ Ιστιαίας-Εθνικός Φιλιππιάδας
Διαγόρας Σεβαστής-Πύδνα Κίτρους
Νίκη Βόλου-Τηλυκράτης Λευκάδας

8η αγωνιστική 23η
Θεσπρωτός-Απόλλων Λάρισας
Ολυμπιακός Βόλου-Μαύροι Αετοί Ελευθερ.
Ρήγας Φεραίος-Αστέρας Πετρίτη
Πιερικός-ΑΕ Καραϊσκάκης
Αχιλλέας Νεοκαισάρειας-ΑΕ Ιστιαίας
Αμβρακία Κωστακιών-Διαγόρας Σεβαστής
Εθνικός Φιλιππιάδας-Τηλυκράτης Λευκάδας
Πύδνα Κίτρους-Νίκη Βόλου

9η αγωνιστική 24η
Απόλλων Λάρισας-Μαύροι Αετοί Ελευθερ.
Αστέρας Πετρίτη-Θεσπρωτός
ΑΕ Καραϊσκάκης-Ολυμπιακός Βόλου
ΑΕ Ιστιαίας-Ρήγας Φεραίος
Διαγόρας Σεβαστής-Πιερικός
Τηλυκράτης Λευκάδας-Αχιλλέας Νεοκαισάρειας
Νίκη Βόλου-Αμβρακία Κωστακιών
Πύδνα Κίτρους-Εθνικός Φιλιππιάδας

10η αγωνιστική 25η
Αστέρας Πετρίτη-Απόλλων Λάρισας
Μαύροι Αετοί Ελευθερ.-ΑΕ Καραϊσκάκης
Θεσπρωτός-ΑΕ Ιστιαίας
Ολυμπιακός Βόλου-Διαγόρας Σεβαστής
Ρήγας Φεραίος-Τηλυκράτης Λευκάδας
Πιερικός-Νίκη Βόλου
Αχιλλέας Νεοκαισάρειας-Πύδνα Κίτρους
Αμβρακία Κωστακιών-Εθνικός Φιλιππιάδας

11η αγωνιστική 26η
Απόλλων Λάρισας-ΑΕ Καραϊσκάκης
ΑΕ Ιστιαίας-Αστέρας Πετρίτη
Διαγόρας Σεβαστής-Μαύροι Αετοί Ελευθερ.
Τηλυκράτης Λευκάδας-Θεσπρωτός
Νίκη Βόλου-Ολυμπιακός Βόλου
Πύδνα Κίτρους-Ρήγας Φεραίος
Εθνικός Φιλιππιάδας-Πιερικός
Αμβρακία Κωστακιών-Αχιλλέας Νεοκαισάρειας

12η αγωνιστική 27η
ΑΕ Ιστιαίας-Απόλλων Λάρισας
ΑΕ Καραϊσκάκης-Διαγόρας Σεβαστής
Αστέρας Πετρίτη-Τηλυκράτης Λευκάδας
Μαύροι Αετοί Ελευθερ.-Νίκη Βόλου
Θεσπρωτός-Πύδνα Κίτρους
Ολυμπιακός Βόλου-Εθνικός Φιλιππιάδας
Ρήγας Φεραίος-Αμβρακία Κωστακιών
Πιερικός-Αχιλλέας Νεοκαισάρειας

13η αγωνιστική 28η
Απόλλων Λάρισας-Διαγόρας Σεβαστής
Τηλυκράτης Λευκάδας-ΑΕ Ιστιαίας
Νίκη Βόλου-ΑΕ Καραϊσκάκης
Πύδνα Κίτρους-Αστέρας Πετρίτη
Εθνικός Φιλιππιάδας-Μαύροι Αετοί Ελευθερ.
Αμβρακία Κωστακιών-Θεσπρωτός
Αχιλλέας Νεοκαισάρειας-Ολυμπιακός Βόλου
Πιερικός-Ρήγας Φεραίος

14η αγωνιστική 29η
Τηλυκράτης Λευκάδας-Απόλλων Λάρισας
Διαγόρας Σεβαστής-Νίκη Βόλου
ΑΕ Ιστιαίας-Πύδνα Κίτρους
ΑΕ Καραϊσκάκης-Εθνικός Φιλιππιάδας
Αστέρας Πετρίτη-Αμβρακία Κωστακιών
Μαύροι Αετοί Ελευθερ.-Αχιλλέας Νεοκαισάρειας
Θεσπρωτός-Πιερικός
Ολυμπιακός Βόλου-Ρήγας Φεραίος

15η αγωνιστική 30ή
Απόλλων Λάρισας-Νίκη Βόλου
Πύδνα Κίτρους-Τηλυκράτης Λευκάδας
Εθνικός Φιλιππιάδας-Διαγόρας Σεβαστής
Αμβρακία Κωστακιών-ΑΕ Ιστιαίας
Αχιλλέας Νεοκαισάρειας-ΑΕ Καραϊσκάκης
Πιερικός-Αστέρας Πετρίτη
Ρήγας Φεραίος-Μαύροι Αετοί Ελευθερ.
Ολυμπιακός Βόλου-Θεσπρωτός


3ος ΟΜΙΛΟΣ

1η αγωνιστική 16η
Τσικλητήρας Πύλου-ΑΟ Ζευγολατιού
Δόξα Μεγαλόπολης-Αχαϊκή
Φωστήρας-Αστέρας Αμαλιάδας
ΠΑΟ Βάρδας-Αιολικός
ΑΟ Χαλκίδας-Παναρκαδικός
Παναχαϊκή-Παναργειακός
ΑΟ Λουτράκι-ΑΕ Ερμιονίδας
Ρεπό: Θήβα

2η αγωνιστική 17η
Θήβα-Τσικλητήρας Πύλου
ΑΟ Ζευγολατιού-Δόξα Μεγαλόπολης
Αχαϊκή-ΠΑΟ Βάρδας
Αστέρας Αμαλιάδας-ΑΟ Χαλκίδας
Αιολικός-Παναχαϊκή
Παναρκαδικός-ΑΕ Ερμιονίδας
Παναργειακός-ΑΟ Λουτράκι
Ρεπό: Φωστήρας

3η αγωνιστική 18η
Τσικλητήρας Πύλου-Δόξα Μεγαλόπολης
Φωστήρας-Θήβα
ΠΑΟ Βάρδας-ΑΟ Ζευγολατιού
Παναχαϊκή-Αχαϊκή
ΑΕ Ερμιονίδας-Αστέρας Αμαλιάδας
ΑΟ Λουτράκι-Αιολικός
Παναρκαδικός-Παναργειακός
Ρεπό: ΑΟ Χαλκίδας

4η αγωνιστική 19η
Φωστήρας-Τσικλητήρας Πύλου
Δόξα Μεγαλόπολης-ΠΑΟ Βάρδας
Θήβα-ΑΟ Χαλκίδας
ΑΟ Ζευγολατιού-Παναχαϊκή
Αχαϊκή-ΑΟ Λουτράκι
Αστέρας Αμαλιάδας-Παναργειακός
Αιολικός-Παναρκαδικός
Ρεπό: ΑΕ Ερμιονίδας

5η αγωνιστική 20ή
Τσικλητήρας Πύλου-ΠΑΟ Βάρδας
ΑΟ Χαλκίδας-Φωστήρας
Παναχαϊκή-Δόξα Μεγαλόπολης
ΑΕ Ερμιονίδας-Θήβα
ΑΟ Λουτράκι-ΑΟ Ζευγολατιού
Παναρκαδικός-Αχαϊκή
Αστέρας Αμαλιάδας-Αιολικός
Ρεπό: Παναργειακός

6η αγωνιστική 21η
ΑΟ Χαλκίδας-Τσικλητήρας Πύλου
ΠΑΟ Βάρδας-Παναχαϊκή
Φωστήρας-ΑΕ Ερμιονίδας
Δόξα Μεγαλόπολης-ΑΟ Λουτράκι
Θήβα-Παναργειακός
ΑΟ Ζευγολατιού-Παναρκαδικός
Αχαϊκή-Αστέρας Αμαλιάδας
Ρεπό: Αιολικός

7η αγωνιστική 22η
Τσικλητήρας Πύλου-Παναχαϊκή
ΑΕ Ερμιονίδας-ΑΟ Χαλκίδας
ΑΟ Λουτράκι-ΠΑΟ Βάρδας
Παναργειακός-Φωστήρας
Παναρκαδικός-Δόξα Μεγαλόπολης
Αιολικός-Θήβα
Αστέρας Αμαλιάδας-ΑΟ Ζευγολατιού
Ρεπό: Αχαϊκή

8η αγωνιστική 23η
ΑΕ Ερμιονίδας-Τσικλητήρας Πύλου
Παναχαϊκή-ΑΟ Λουτράκι
ΑΟ Χαλκίδας-Παναργειακός
ΠΑΟ Βάρδας-Παναρκαδικός
Φωστήρας-Αιολικός
Δόξα Μεγαλόπολης-Αστέρας Αμαλιάδας
Θήβα-Αχαϊκή
Ρεπό: ΑΟ Ζευγολατιού

9η αγωνιστική 24η
Τσικλητήρας Πύλου-ΑΟ Λουτράκι
Παναργειακός-ΑΕ Ερμιονίδας
Παναρκαδικός-Παναχαϊκή
Αιολικός-ΑΟ Χαλκίδας
Αστέρας Αμαλιάδας-ΠΑΟ Βάρδας
Αχαϊκή-Φωστήρας
ΑΟ Ζευγολατιού-Θήβα
Ρεπό: Δόξα Μεγαλόπολης

10η αγωνιστική 25η
Παναργειακός-Τσικλητήρας Πύλου
ΑΟ Λουτράκι-Παναρκαδικός
ΑΕ Ερμιονίδας-Αιολικός
Παναχαϊκή-Αστέρας Αμαλιάδας
ΑΟ Χαλκίδας-Αχαϊκή
Φωστήρας-ΑΟ Ζευγολατιού
Δόξα Μεγαλόπολης-Θήβα
Ρεπό: ΠΑΟ Βάρδας

11η αγωνιστική 26η
Τσικλητήρας Πύλου-Παναρκαδικός
Αιολικός-Παναργειακός
Αστέρας Αμαλιάδας-ΑΟ Λουτράκι
Αχαϊκή-ΑΕ Ερμιονίδας
ΑΟ Ζευγολατιού-ΑΟ Χαλκίδας
Θήβα-ΠΑΟ Βάρδας
Δόξα Μεγαλόπολης-Φωστήρας
Ρεπό: Παναχαϊκή

12η αγωνιστική 27η
Αιολικός-Τσικλητήρας Πύλου
Παναρκαδικός-Αστέρας Αμαλιάδας
Παναργειακός-Αχαϊκή
ΑΕ Ερμιονίδας-ΑΟ Ζευγολατιού
Παναχαϊκή-Θήβα
ΑΟ Χαλκίδας-Δόξα Μεγαλόπολης
ΠΑΟ Βάρδας-Φωστήρας
Ρεπό: ΑΟ Λουτράκι

13η αγωνιστική 28η
Τσικλητήρας Πύλου-Αστέρας Αμαλιάδας
Αχαϊκή-Αιολικός
ΑΟ Ζευγολατιού-Παναργειακός
Θήβα-ΑΟ Λουτράκι
Δόξα Μεγαλόπολης-ΑΕ Ερμιονίδας
Φωστήρας-Παναχαϊκή
ΠΑΟ Βάρδας-ΑΟ Χαλκίδας
Ρεπό: Παναρκαδικός

14η αγωνιστική 29η
Αχαϊκή-Τσικλητήρας Πύλου
Αιολικός-ΑΟ Ζευγολατιού
Παναρκαδικός-Θήβα
Παναργειακός-Δόξα Μεγαλόπολης
ΑΟ Λουτράκι-Φωστήρας
ΑΕ Ερμιονίδας-ΠΑΟ Βάρδας
Παναχαϊκή-ΑΟ Χαλκίδας
Ρεπό: Αστέρας Αμαλιάδας

15η αγωνιστική 30ή
ΑΟ Ζευγολατιού-Αχαϊκή
Θήβα-Αστέρας Αμαλιάδας
Δόξα Μεγαλόπολης-Αιολικός
Φωστήρας-Παναρκαδικός
ΠΑΟ Βάρδας-Παναργειακός
ΑΟ Χαλκίδας-ΑΟ Λουτράκι
Παναχαϊκή-ΑΕ Ερμιονίδας
Ρεπό: Τσικλητήρας Πύλου


 4ος ΟΜΙΛΟΣ

1η αγωνιστική 16η
Ερμής Ζωνιανών-Θύελλα Ραφήνας
Προοδευτική-Εργοτέλης
ΑΕΕΚ ΙΝΚΑ-Ιάλυσος
Ρόδος-Κηφισιά
Εθνικός Πειραιά-Ιωνικός
ΠΟ Ατσαλένιου-Πανθηραϊκός
Τριγλία Ραφήνας-Άγιος Ιερόθεος
Ρεπό: Ηλυσιακός

2η αγωνιστική 17η
Ηλυσιακός-Ερμής Ζωνιανών
Θύελλα Ραφήνας-Προοδευτική
Εργοτέλης-Ρόδος
Ιάλυσος-Εθνικός Πειραιά
Κηφισιά-ΠΟ Ατσαλένιου
Ιωνικός-Άγιος Ιερόθεος
Πανθηραϊκός-Τριγλία Ραφήνας
Ρεπό: ΑΕΕΚ ΙΝΚΑ

3η αγωνιστική 18η
Ερμής Ζωνιανών-Προοδευτική
ΑΕΕΚ ΙΝΚΑ-Ηλυσιακός
Ρόδος-Θύελλα Ραφήνας
ΠΟ Ατσαλένιου-Εργοτέλης
Άγιος Ιερόθεος-Ιάλυσος
Τριγλία Ραφήνας-Κηφισιά
Ιωνικός-Πανθηραϊκός
Ρεπό: Εθνικός Πειραιά

4η αγωνιστική 19η
ΑΕΕΚ ΙΝΚΑ-Ερμής Ζωνιανών
Προοδευτική-Ρόδος
Ηλυσιακός-Εθνικός Πειραιά
Θύελλα Ραφήνας-ΠΟ Ατσαλένιου
Εργοτέλης-Τριγλία Ραφήνας
Ιάλυσος-Πανθηραϊκός
Κηφισιά-Ιωνικός
Ρεπό: Άγιος Ιερόθεος

5η αγωνιστική 20ή
Ερμής Ζωνιανών-Ρόδος
Εθνικός Πειραιά-ΑΕΕΚ ΙΝΚΑ
ΠΟ Ατσαλένιου-Προοδευτική
Άγιος Ιερόθεος-Ηλυσιακός
Τριγλία Ραφήνας-Θύελλα Ραφήνας
Ιωνικός-Εργοτέλης
Ιάλυσος-Κηφισιά
Ρεπό: Πανθηραϊκός

6η αγωνιστική 21η
Εθνικός Πειραιά-Ερμής Ζωνιανών
Ρόδος-ΠΟ Ατσαλένιου
ΑΕΕΚ ΙΝΚΑ-Άγιος Ιερόθεος
Προοδευτική-Τριγλία Ραφήνας
Ηλυσιακός-Πανθηραϊκός
Θύελλα Ραφήνας-Ιωνικός
Εργοτέλης-Ιάλυσος
Ρεπό: Κηφισιά

7η αγωνιστική 22η
Ερμής Ζωνιανών-ΠΟ Ατσαλένιου
Άγιος Ιερόθεος-Εθνικός Πειραιά
Τριγλία Ραφήνας-Ρόδος
Πανθηραϊκός-ΑΕΕΚ ΙΝΚΑ
Ιωνικός-Προοδευτική
Κηφισιά-Ηλυσιακός
Ιάλυσος-Θύελλα Ραφήνας
Ρεπό: Εργοτέλης

8η αγωνιστική 23η
Άγιος Ιερόθεος-Ερμής Ζωνιανών
ΠΟ Ατσαλένιου-Τριγλία Ραφήνας
Εθνικός Πειραιά-Πανθηραϊκός
Ρόδος-Ιωνικός
ΑΕΕΚ ΙΝΚΑ-Κηφισιά
Προοδευτική-Ιάλυσος
Ηλυσιακός-Εργοτέλης
Ρεπό: Θύελλα Ραφήνας

9η αγωνιστική 24η
Ερμής Ζωνιανών-Τριγλία Ραφήνας
Πανθηραϊκός-Άγιος Ιερόθεος
Ιωνικός-ΠΟ Ατσαλένιου
Κηφισιά-Εθνικός Πειραιά
Ιάλυσος-Ρόδος
Εργοτέλης-ΑΕΕΚ ΙΝΚΑ
Θύελλα Ραφήνας-Ηλυσιακός
Ρεπό: Προοδευτική

10η αγωνιστική 25η
Πανθηραϊκός-Ερμής Ζωνιανών
Τριγλία Ραφήνας-Ιωνικός
Άγιος Ιερόθεος-Κηφισιά
ΠΟ Ατσαλένιου-Ιάλυσος
Εθνικός Πειραιά-Εργοτέλης
ΑΕΕΚ ΙΝΚΑ-Θύελλα Ραφήνας
Προοδευτική-Ηλυσιακός
Ρεπό: Ρόδος

11η αγωνιστική 26η
Ερμής Ζωνιανών-Ιωνικός
Κηφισιά-Πανθηραϊκός
Ιάλυσος-Τριγλία Ραφήνας
Εργοτέλης-Άγιος Ιερόθεος
Θύελλα Ραφήνας-Εθνικός Πειραιά
Ηλυσιακός-Ρόδος
Προοδευτική-ΑΕΕΚ ΙΝΚΑ
Ρεπό: ΠΟ Ατσαλένιου

12η αγωνιστική 27η
Κηφισιά-Ερμής Ζωνιανών
Ιωνικός-Ιάλυσος
Πανθηραϊκός-Εργοτέλης
Άγιος Ιερόθεος-Θύελλα Ραφήνας
ΠΟ Ατσαλένιου-Ηλυσιακός
Εθνικός Πειραιά-Προοδευτική
Ρόδος-ΑΕΕΚ ΙΝΚΑ
Ρεπό: Τριγλία Ραφήνας

13η αγωνιστική 28η
Ερμής Ζωνιανών-Ιάλυσος
Εργοτέλης-Κηφισιά
Θύελλα Ραφήνας-Πανθηραϊκός
Ηλυσιακός-Τριγλία Ραφήνας
Προοδευτική-Άγιος Ιερόθεος
ΑΕΕΚ ΙΝΚΑ-ΠΟ Ατσαλένιου
Ρόδος-Εθνικός Πειραιά
Ρεπό: Ιωνικός

14η αγωνιστική 29η
Εργοτέλης-Ερμής Ζωνιανών
Κηφισιά-Θύελλα Ραφήνας
Ιωνικός-Ηλυσιακός
Πανθηραϊκός-Προοδευτική
Τριγλία Ραφήνας-ΑΕΕΚ ΙΝΚΑ
Άγιος Ιερόθεος-Ρόδος
ΠΟ Ατσαλένιου-Εθνικός Πειραιά
Ρεπό: Ιάλυσος

15η αγωνιστική 30ή
Θύελλα Ραφήνας-Εργοτέλης
Ηλυσιακός-Ιάλυσος
Προοδευτική-Κηφισιά
ΑΕΕΚ ΙΝΚΑ-Ιωνικός
Ρόδος-Πανθηραϊκός
Εθνικός Πειραιά-Τριγλία Ραφήνας
ΠΟ Ατσαλένιου-Άγιος Ιερόθεος
Ρεπό: Ερμής Ζωνιανών

 

 

Related posts

Ελεύθερος ο Σαλταπίδας από την Ένωση Ερμιονίδας

Abola Team 3

“Ζεστός” πριν το κύπελλο!

admin

Ιστορικές στιγμές στην φιέστα της Ένωσης Αγ. Αναργύρων-Οι πρωταθλητές τίμησαν τον Άκη Ζήκο: ΡΕΠΟΡΤΑΖ ΑΡΗΣ ΤΣΙΩΛΗΣ και ΤΑΣΟΣ ΑΝΑΣΤΟΠΟΥΛΟΣ

Abola Team 3