25.8 C
Αθήνα
Ιούνιος 21, 2021
Abola.gr
ΕΠΣ ΑΘΗΝΩΝ

Α’ ΕΠΣΑ: Το πρόγραμμα του 1ου ομίλου

Ολοκληρώθηκε η κλήρωση από την οποία προέκυψε το πρόγραμμα του 1ου ομίλου της Α’ κατηγορίας των Αθηνών για τη σεζόν 2016-2017

 

1η αγωνιστική 16η

Πεύκη-Ήφαιστος Περιστ.

Χαϊδάρι-Κένταυρος Βριλ.

Δάφνη Παλ. Φαλ.-Ηράκλειο

Χαραυγιακός-Μικρασιατικός Καισ.

Φωστήρας Ηλ.-Θρίαμβος Χαϊδ.

Κεραυνός Γλυφάδας-ΠΑΟ Ρουφ

ΓΣ Αργυρούπολης-Αγία Ελεούσα

Θρίαμβος Αθηνών-Παπάγος

2η αγωνιστική 17η

Θρίαμβος Αθηνών-Πεύκη

Ήφαιστος Περιστ.-Χαϊδάρι

Κένταυρος Βριλ.-Δάφνη Παλ. Φαλ.

Ηράκλειο-Χαραυγιακός

Μικρασιατικός Καισ.-Φωστήρας Ηλ.

Θρίαμβος Χαϊδ.-Κεραυνός Γλυφάδας

ΠΑΟ Ρουφ-ΓΣ Αργυρούπολης

Παπάγος-Αγία Ελεούσα

3η αγωνιστική 18η

Χαϊδάρι-Θρίαμβος Αθηνών

Δάφνη Παλ. Φαλ.-Ήφαιστος Περιστ.

Χαραυγιακός-Κένταυρος Βριλ.

Φωστήρας Ηλ.-Ηράκλειο

Κεραυνός Γλυφάδας-Μικρασιατικός Καισ.

ΓΣ Αργυρούπολης-Θρίαμβος Χαϊδ.

Αγία Ελεούσα-ΠΑΟ Ρουφ

Πεύκη-Παπάγος

4η αγωνιστική 19η

Θρίαμβος Αθηνών-Δάφνη Παλ. Φαλ.

Πεύκη-Χαϊδάρι

Ήφαιστος Περιστ.-Χαραυγιακός

Κένταυρος Βριλ.-Φωστήρας Ηλ.

Ηράκλειο-Κεραυνός Γλυφάδας

Μικρασιατικός Καισ.-ΓΣ Αργυρούπολης

Θρίαμβος Χαϊδ.-Αγία Ελεούσα

Παπάγος-ΠΑΟ Ρουφ

5η αγωνιστική 20ή
Χαραυγιακός-Θρίαμβος Αθηνών

Δάφνη Παλ. Φαλ.-Πεύκη

Φωστήρας Ηλ.-Ήφαιστος Περιστ.

Κεραυνός Γλυφάδας-Κένταυρος Βριλ.

ΓΣ Αργυρούπολης-Ηράκλειο

Αγία Ελεούσα-Μικρασιατικός Καισ.

ΠΑΟ Ρουφ-Θρίαμβος Χαϊδ.

Χαϊδάρι-Παπάγος

6η αγωνιστική 21η

Θρίαμβος Αθηνών-Φωστήρας Ηλ.

Πεύκη-Χαραυγιακός

Χαϊδάρι-Δάφνη Παλ. Φαλ.

Ήφαιστος Περιστ.-Κεραυνός Γλυφάδας

Κένταυρος Βριλ.-ΓΣ Αργυρούπολης

Ηράκλειο-Αγία Ελεούσα

Μικρασιατικός Καισ.-ΠΑΟ Ρουφ

Παπάγος-Θρίαμβος Χαϊδ.

7η αγωνιστική 22η

Κεραυνός Γλυφάδας-Θρίαμβος Αθηνών

Φωστήρας Ηλ.-Πεύκη

Χαραυγιακός-Χαϊδάρι

ΓΣ Αργυρούπολης-Ήφαιστος Περιστ.

Αγία Ελεούσα-Κένταυρος Βριλ.

ΠΑΟ Ρουφ-Ηράκλειο

Θρίαμβος Χαϊδ.-Μικρασιατικός Καισ.

Δάφνη Παλ. Φαλ.-Παπάγος

8η αγωνιστική 23η

Θρίαμβος Αθηνών-ΓΣ Αργυρούπολης

Πεύκη-Κεραυνός Γλυφάδας

Χαϊδάρι-Φωστήρας Ηλ.

Δάφνη Παλ. Φαλ.-Χαραυγιακός

Ήφαιστος Περιστ.-Αγία Ελεούσα

Κένταυρος Βριλ.-ΠΑΟ Ρουφ

Ηράκλειο-Θρίαμβος Χαϊδ.

Παπάγος-Μικρασιατικός Καισ.

9η αγωνιστική 24η

Αγία Ελεούσα-Θρίαμβος Αθηνών

ΓΣ Αργυρούπολης-Πεύκη

Κεραυνός Γλυφάδας-Χαϊδάρι

Φωστήρας Ηλ.-Δάφνη Παλ. Φαλ.

ΠΑΟ Ρουφ-Ήφαιστος Περιστ.

Θρίαμβος Χαϊδ.-Κένταυρος Βριλ.

Μικρασιατικός Καισ.-Ηράκλειο

Χαραυγιακός-Παπάγος

10η αγωνιστική 25η

Θρίαμβος Αθηνών-ΠΑΟ Ρουφ

Πεύκη-Αγία Ελεούσα

Χαϊδάρι-ΓΣ Αργυρούπολης

Δάφνη Παλ. Φαλ.-Κεραυνός Γλυφάδας

Χαραυγιακός-Φωστήρας Ηλ.

Ήφαιστος Περιστ.-Θρίαμβος Χαϊδ.

Κένταυρος Βριλ.-Μικρασιατικός Καισ.

Παπάγος-Ηράκλειο

11η αγωνιστική 26η

Θρίαμβος Χαϊδ.-Θρίαμβος Αθηνών

ΠΑΟ Ρουφ-Πεύκη

Αγία Ελεούσα-Χαϊδάρι

ΓΣ Αργυρούπολης-Δάφνη Παλ. Φαλ.

Κεραυνός Γλυφάδας-Χαραυγιακός

Μικρασιατικός Καισ.-Ήφαιστος Περιστ.

Ηράκλειο-Κένταυρος Βριλ.

Φωστήρας Ηλ.-Παπάγος

12η αγωνιστική 27η

Θρίαμβος Αθηνών-Μικρασιατικός Καισ.

Πεύκη-Θρίαμβος Χαϊδ.

Χαϊδάρι-ΠΑΟ Ρουφ

Δάφνη Παλ. Φαλ.-Αγία Ελεούσα

Χαραυγιακός-ΓΣ Αργυρούπολης

Φωστήρας Ηλ.-Κεραυνός Γλυφάδας

Ήφαιστος Περιστ.-Ηράκλειο

Παπάγος-Κένταυρος Βριλ.

13η αγωνιστική 28η

Ηράκλειο-Θρίαμβος Αθηνών

Μικρασιατικός Καισ.-Πεύκη

Θρίαμβος Χαϊδ.-Χαϊδάρι

ΠΑΟ Ρουφ-Δάφνη Παλ. Φαλ.

Αγία Ελεούσα-Χαραυγιακός

ΓΣ Αργυρούπολης-Φωστήρας Ηλ.

Κένταυρος Βριλ.-Ήφαιστος Περιστ.

Κεραυνός Γλυφάδας-Παπάγος

14η αγωνιστική 29η

Θρίαμβος Αθηνών-Κένταυρος Βριλ.

Πεύκη-Ηράκλειο

Χαϊδάρι-Μικρασιατικός Καισ.

Δάφνη Παλ. Φαλ.-Θρίαμβος Χαϊδ.

Χαραυγιακός-ΠΑΟ Ρουφ

Φωστήρας Ηλ.-Αγία Ελεούσα

Κεραυνός Γλυφάδας-ΓΣ Αργυρούπολης

Παπάγος-Ήφαιστος Περιστ.

15η αγωνιστική 30ή

Ήφαιστος Περιστ.-Θρίαμβος Αθηνών

Κένταυρος Βριλ.-Πεύκη

Ηράκλειο-Χαϊδάρι

Μικρασιατικός Καισ.-Δάφνη Παλ. Φαλ.

Θρίαμβος Χαϊδ.-Χαραυγιακός

ΠΑΟ Ρουφ-Φωστήρας Ηλ.

Αγία Ελεούσα-Κεραυνός Γλυφάδας

ΓΣ Αργυρούπολης-Παπάγος

Related posts

ΕΠΣΑ: Τα σημερινά (2/2) αποτελέσματα

Nάσος Φακίδης

ΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΚΑΙ ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΤΗΣ ΕΠΣΑ

Ρένος Γιαμπουράς

Τα αποτελέσματα του Σαββάτου (6/5) στην ΕΠΣΑ

Abola Team 3