15.9 C
Αθήνα
Ιούνιος 15, 2021
Abola.gr
ΕΠΣ ΑΘΗΝΩΝ

Β’ ΕΠΣΑ: Το πρόγραμμα του 2ου ομίλου

Ολοκληρώθηκε η κλήρωση από την οποία προέκυψε το πρόγραμμα του 2ου ομίλου της Β’ κατηγορίας των Αθηνών για τη σεζόν 2016-2017

 

1η αγωνιστική 16η

Αττικός-Άρης Χολαργού

ΑΟ Ιάσων-Νεοπεντελικός

Ελευθερούπολη-ΠΟ Ψυχικού

Απόλλων Χαλ.-Αλσούπολη

Ατρόμητος Χαλ.-Ολυμπιακός Λιοσίων

Παλαιό Φάληρο-ΑΟΝΦ Άτταλος

Αστέρας Ζωγρ.-ΑΟΝΑ

Κολωνός-Κορωνίδα


2η αγωνιστική 17η

Κολωνός-Αττικός

Άρης Χολαργού-ΑΟ Ιάσων

Νεοπεντελικός-Ελευθερούπολη

ΠΟ Ψυχικού-Απόλλων Χαλ.

Αλσούπολη-Ατρόμητος Χαλ.

Ολυμπιακός Λιοσίων-Παλαιό Φάληρο

ΑΟΝΦ Άτταλος-Αστέρας Ζωγρ.

Κορωνίδα-ΑΟΝΑ


3η αγωνιστική 18η

ΑΟ Ιάσων-Κολωνός

Ελευθερούπολη-Άρης Χολαργού

Απόλλων Χαλ.-Νεοπεντελικός

Ατρόμητος Χαλ.-ΠΟ Ψυχικού

Παλαιό Φάληρο-Αλσούπολη

Αστέρας Ζωγρ.-Ολυμπιακός Λιοσίων

ΑΟΝΑ-ΑΟΝΦ Άτταλος

Αττικός-Κορωνίδα


4η αγωνιστική 19η

Κολωνός-Ελευθερούπολη

Αττικός-ΑΟ Ιάσων

Άρης Χολαργού-Απόλλων Χαλ.

Νεοπεντελικός-Ατρόμητος Χαλ.

ΠΟ Ψυχικού-Παλαιό Φάληρο

Αλσούπολη-Αστέρας Ζωγρ.

Ολυμπιακός Λιοσίων-ΑΟΝΑ

Κορωνίδα-ΑΟΝΦ Άτταλος


5η αγωνιστική 20ή

Απόλλων Χαλ.-Κολωνός

Ελευθερούπολη-Αττικός

Ατρόμητος Χαλ.-Άρης Χολαργού

Παλαιό Φάληρο-Νεοπεντελικός

Αστέρας Ζωγρ.-ΠΟ Ψυχικού

ΑΟΝΑ-Αλσούπολη

ΑΟΝΦ Άτταλος-Ολυμπιακός Λιοσίων

ΑΟ Ιάσων-Κορωνίδα


6η αγωνιστική 21η

Κολωνός-Ατρόμητος Χαλ.

Αττικός-Απόλλων Χαλ.

ΑΟ Ιάσων-Ελευθερούπολη

Άρης Χολαργού-Παλαιό Φάληρο

Νεοπεντελικός-Αστέρας Ζωγρ.

ΠΟ Ψυχικού-ΑΟΝΑ

Αλσούπολη-ΑΟΝΦ Άτταλος

Κορωνίδα-Ολυμπιακός Λιοσίων


7η αγωνιστική 22η

Παλαιό Φάληρο-Κολωνός

Ατρόμητος Χαλ.-Αττικός

Απόλλων Χαλ.-ΑΟ Ιάσων

Αστέρας Ζωγρ.-Άρης Χολαργού

ΑΟΝΑ-Νεοπεντελικός

ΑΟΝΦ Άτταλος-ΠΟ Ψυχικού

Ολυμπιακός Λιοσίων-Αλσούπολη

Ελευθερούπολη-Κορωνίδα


8η αγωνιστική 23η

Κολωνός-Αστέρας Ζωγρ.

Αττικός-Παλαιό Φάληρο

ΑΟ Ιάσων-Ατρόμητος Χαλ.

Ελευθερούπολη-Απόλλων Χαλ.

Άρης Χολαργού-ΑΟΝΑ

Νεοπεντελικός-ΑΟΝΦ Άτταλος

ΠΟ Ψυχικού-Ολυμπιακός Λιοσίων

Κορωνίδα-Αλσούπολη


9η αγωνιστική 24η

ΑΟΝΑ-Κολωνός

Αστέρας Ζωγρ.-Αττικός

Παλαιό Φάληρο-ΑΟ Ιάσων

Ατρόμητος Χαλ.-Ελευθερούπολη

ΑΟΝΦ Άτταλος-Άρης Χολαργού

Ολυμπιακός Λιοσίων-Νεοπεντελικός

Αλσούπολη-ΠΟ Ψυχικού

Απόλλων Χαλ.-Κορωνίδα


10η αγωνιστική 25η

Κολωνός-ΑΟΝΦ Άτταλος

Αττικός-ΑΟΝΑ

ΑΟ Ιάσων-Αστέρας Ζωγρ.

Ελευθερούπολη-Παλαιό Φάληρο

Απόλλων Χαλ.-Ατρόμητος Χαλ.

Άρης Χολαργού-Ολυμπιακός Λιοσίων

Νεοπεντελικός-Αλσούπολη

Κορωνίδα-ΠΟ Ψυχικού


11η αγωνιστική 26η

Ολυμπιακός Λιοσίων-Κολωνός

ΑΟΝΦ Άτταλος-Αττικός

ΑΟΝΑ-ΑΟ Ιάσων

Αστέρας Ζωγρ.-Ελευθερούπολη

Παλαιό Φάληρο-Απόλλων Χαλ.

Αλσούπολη-Άρης Χολαργού

ΠΟ Ψυχικού-Νεοπεντελικός

Ατρόμητος Χαλ.-Κορωνίδα


12η αγωνιστική 27η

Κολωνός-Αλσούπολη

Αττικός-Ολυμπιακός Λιοσίων

ΑΟ Ιάσων-ΑΟΝΦ Άτταλος

Ελευθερούπολη-ΑΟΝΑ

Απόλλων Χαλ.-Αστέρας Ζωγρ.

Ατρόμητος Χαλ.-Παλαιό Φάληρο

Άρης Χολαργού-ΠΟ Ψυχικού

Κορωνίδα-Νεοπεντελικός


13η αγωνιστική 28η

ΠΟ Ψυχικού-Κολωνός

Αλσούπολη-Αττικός

Ολυμπιακός Λιοσίων-ΑΟ Ιάσων

ΑΟΝΦ Άτταλος-Ελευθερούπολη

ΑΟΝΑ-Απόλλων Χαλ.

Αστέρας Ζωγρ.-Ατρόμητος Χαλ.

Νεοπεντελικός-Άρης Χολαργού

Παλαιό Φάληρο-Κορωνίδα


14η αγωνιστική 29η

Κολωνός-Νεοπεντελικός

Αττικός-ΠΟ Ψυχικού

ΑΟ Ιάσων-Αλσούπολη

Ελευθερούπολη-Ολυμπιακός Λιοσίων

Απόλλων Χαλ.-ΑΟΝΦ Άτταλος

Ατρόμητος Χαλ.-ΑΟΝΑ

Παλαιό Φάληρο-Αστέρας Ζωγρ.

Κορωνίδα-Άρης Χολαργού


15η αγωνιστική 30ή

Άρης Χολαργού-Κολωνός

Νεοπεντελικός-Αττικός

ΠΟ Ψυχικού-ΑΟ Ιάσων

Αλσούπολη-Ελευθερούπολη

Ολυμπιακός Λιοσίων-Απόλλων Χαλ.

ΑΟΝΦ Άτταλος-Ατρόμητος Χαλ.

ΑΟΝΑ-Παλαιό Φάληρο

Αστέρας Ζωγρ.-Κορωνίδα

Related posts

Οι σύμβουλοι της ΕΠΣΑ που θα παρακολουθήσουν τα ματς Κυπέλλου της Τετάρτης (20/12)

Abola Team 3

Με Άγγελο Ιακωβάκη στην τεχνική της ηγεσία συνεχίζει η Τόλμη Περιστερίου

Abola Team 3

Ανακοινώθηκε το πρόγραμμα των αγώνων που θα διεξαχθούν το σαββατοκύριακο, για τα πρωταθλήματα της ΕΠΣΑ.

Ρένος Γιαμπουράς