31.4 C
Αθήνα
Ιούνιος 24, 2021
Abola.gr
ΕΠΣ ΠΕΙΡΑΙΑ

Β’ ΕΠΣ Πειραιά: Το πρόγραμμα του 2ου ομίλου

Ολοκληρώθηκε η κλήρωση από την οποία προέκυψε το πρόγραμμα του 2ου ομίλου της Β’ κατηγορίας του Πειραιά για τη σεζόν 2016-2017.

 

1η αγωνιστική 14η

Πανφαληρικός-Μιθριδάτης

Σπίθα Νίκαιας-Αστέρια Δραπετσώνας

Νέοι Δραπετσώνας-Παννεαπολικός

ΑΕ Νεάπολης-Ολυμπιακός Κερ.

Φοίνικας Αγ. Σοφιάς-Αστέρας Νίκαιας

Αναγέννηση Μοσχάτου-Αστυπάλαια Κορυδ.

Ρεπό: Ατρόμητος Κερ.

2η αγωνιστική 15η

Ατρόμητος Κερ.-Πανφαληρικός

Μιθριδάτης-Σπίθα Νίκαιας

Αστέρια Δραπετσώνας-ΑΕ Νεάπολης

Παννεαπολικός-Φοίνικας Αγ. Σοφιάς

Ολυμπιακός Κερ.-Αναγέννηση Μοσχάτου

Αστέρας Νίκαιας-Αστυπάλαια Κορυδ.

Ρεπό: Νέοι Δραπετσώνας

3η αγωνιστική 16η

Πανφαληρικός-Σπίθα Νίκαιας

Νέοι Δραπετσώνας-Ατρόμητος Κερ.

ΑΕ Νεάπολης-Μιθριδάτης

Αναγέννηση Μοσχάτου-Αστέρια Δραπετσώνας

Αστυπάλαια Κορυδ.-Παννεαπολικός

Αστέρας Νίκαιας-Ολυμπιακός Κερ.

Ρεπό: Φοίνικας Αγ. Σοφιάς

4η αγωνιστική 17η

Νέοι Δραπετσώνας-Πανφαληρικός

Σπίθα Νίκαιας-ΑΕ Νεάπολης

Ατρόμητος Κερ.-Φοίνικας Αγ. Σοφιάς

Μιθριδάτης-Αναγέννηση Μοσχάτου

Αστέρια Δραπετσώνας-Αστέρας Νίκαιας

Παννεαπολικός-Ολυμπιακός Κερ.

Ρεπό: Αστυπάλαια Κορυδ.

5η αγωνιστική 18η

Πανφαληρικός-ΑΕ Νεάπολης

Φοίνικας Αγ. Σοφιάς-Νέοι Δραπετσώνας

Αναγέννηση Μοσχάτου-Σπίθα Νίκαιας

Αστυπάλαια Κορυδ.-Ατρόμητος Κερ.

Αστέρας Νίκαιας-Μιθριδάτης

Παννεαπολικός-Αστέρια Δραπετσώνας

Ρεπό: Ολυμπιακός Κερ.

6η αγωνιστική 19η

Φοίνικας Αγ. Σοφιάς-Πανφαληρικός

ΑΕ Νεάπολης-Αναγέννηση Μοσχάτου

Νέοι Δραπετσώνας-Αστυπάλαια Κορυδ.

Σπίθα Νίκαιας-Αστέρας Νίκαιας

Ατρόμητος Κερ.-Ολυμπιακός Κερ.

Μιθριδάτης-Παννεαπολικός

Ρεπό: Αστέρια Δραπετσώνας

7η αγωνιστική 20η

Πανφαληρικός-Αναγέννηση Μοσχάτου

Αστυπάλαια Κορυδ.-Φοίνικας Αγ. Σοφιάς

Αστέρας Νίκαιας-ΑΕ Νεάπολης

Ολυμπιακός Κερ.-Νέοι Δραπετσώνας

Παννεαπολικός-Σπίθα Νίκαιας

Αστέρια Δραπετσώνας-Ατρόμητος Κερ.

Ρεπό: Μιθριδάτης

8η αγωνιστική 21η

Αστυπάλαια Κορυδ.-Πανφαληρικός

Αναγέννηση Μοσχάτου-Αστέρας Νίκαιας

Φοίνικας Αγ. Σοφιάς-Ολυμπιακός Κερ.

ΑΕ Νεάπολης-Παννεαπολικός

Νέοι Δραπετσώνας-Αστέρια Δραπετσώνας

Ατρόμητος Κερ.-Μιθριδάτης

Ρεπό: Σπίθα Νίκαιας

9η αγωνιστική 22η

Πανφαληρικός-Αστέρας Νίκαιας

Ολυμπιακός Κερ.-Αστυπάλαια Κορυδ.

Παννεαπολικός-Αναγέννηση Μοσχάτου

Αστέρια Δραπετσώνας-Φοίνικας Αγ. Σοφιάς

Μιθριδάτης-Νέοι Δραπετσώνας

Σπίθα Νίκαιας-Ατρόμητος Κερ.

Ρεπό: ΑΕ Νεάπολης

10η αγωνιστική 23η

Ολυμπιακός Κερ.-Πανφαληρικός

Αστέρας Νίκαιας-Παννεαπολικός

Αστυπάλαια Κορυδ.-Αστέρια Δραπετσώνας

Φοίνικας Αγ. Σοφιάς-Μιθριδάτης

ΑΕ Νεάπολης-Ατρόμητος Κερ.

Νέοι Δραπετσώνας-Σπίθα Νίκαιας

Ρεπό: Αναγέννηση Μοσχάτου

11η αγωνιστική 24η

Πανφαληρικός-Παννεαπολικός

Αστέρια Δραπετσώνας-Ολυμπιακός Κερ.

Μιθριδάτης-Αστυπάλαια Κορυδ.

Ατρόμητος Κερ.-Αναγέννηση Μοσχάτου

Σπίθα Νίκαιας-Φοίνικας Αγ. Σοφιάς

ΑΕ Νεάπολης-Νέοι Δραπετσώνας

Ρεπό: Αστέρας Νίκαιας

12η αγωνιστική 25η

Αστέρια Δραπετσώνας-Πανφαληρικός

Ολυμπιακός Κερ.-Μιθριδάτης

Αστέρας Νίκαιας-Ατρόμητος Κερ.

Αστυπάλαια Κορυδ.-Σπίθα Νίκαιας

Αναγέννηση Μοσχάτου-Νέοι Δραπετσώνας

Φοίνικας Αγ. Σοφιάς-ΑΕ Νεάπολης

Ρεπό: Παννεαπολικός

13η αγωνιστική 26η

Μιθριδάτης-Αστέρια Δραπετσώνας

Ατρόμητος Κερ.-Παννεαπολικός

Σπίθα Νίκαιας-Ολυμπιακός Κερ.

Νέοι Δραπετσώνας-Αστέρας Νίκαιας

ΑΕ Νεάπολης-Αστυπάλαια Κορυδ.

Αναγέννηση Μοσχάτου-Φοίνικας Αγ. Σοφιάς

Ρεπό: Πανφαληρικός

Related posts

Στον τελικό ο Ερμής Κορυδαλλού

Nάσος Φακίδης

Αποτελέσματα στην 3η φάση (Τετάρτη 4/10) του Κυπέλλου Πειραιά

Abola Team 3

Τα αποτελέσματα σε πρωινά ματς της Κυριακής (18/3) στον Πειραιά

Abola Team 3