14.2 C
Αθήνα
Ιανουάριος 25, 2021
Abola.gr
ΕΠΣ ΠΕΙΡΑΙΑ

Οι διαιτητές στους αγώνες Κυπέλλου του Πειραιά

 

Το Σαββατοκύριακο 10 και 11/9 θα διεξαχθούν οι αναμετρήσεις, για την α’ φάση του Κυπέλλου

 

  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΘΗΣΕΑΣ – ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ Σάββατο 10/09/16 16:30 ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν., AΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΠΑΧΩΠΟΣ Μ.  
2. ΠΕΙΡΑΙΚΟΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Σάββατο 10/09/16 16:30 ΛΥΤΡΙΒΗΣ Ι., ΜΗΤΑΚΟΣ Ν., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ.  
3. ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ – ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Σάββατο 10/09/16 16:30 ΛΕΜΠΕΣΗΣ Π., ΤΖΙΚΑ Κ., ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ Α.  
4. ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ – ΦΙΛΑΘΛΟΙ ΜΟΣΧΑΤΟΥ Σάββατο 10/09/16 16:30 ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΛΥΤΡΑΣ Α., ΣΤΕΡΓΙΟΥ Π.  
5. ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ» Σάββατο 10/09/16 16:30 ΣΦΟΥΝΟΣ Γ., ΦΥΡΟΓΕΝΗΣ Ε., ΜΠΕΣΙΡΗΣ Δ.  
6. ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ – ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΡΕΝΤΗ – ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ Σάββατο 10/09/16 16:30 ΧΑΣΑΠΗΣ Ν., ΡΙΖΟΣ Ε., ΣΔΡΑΛΗΣ Γ.  
7. ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ – ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ» Κυριακή 11/09/16 11:00 ΑΡΓΥΡΗΣ Ε., ΒΟΥΤΣΑΣ Δ., ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ Β.  
8. ΕΝΩΣΗ ΚΑΜΙΝΙΩΝ – ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ ΡΕΝΤΗ – ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ Κυριακή 11/09/16 11:00 ΦΟΥΡΝΑΡΑΚΗΣ Σ., ΒΑΛΒΗΣ Κ., ΓΙΑΝΝΑΡΑΚΗΣ Ι.  
9. ΔΑΦΝΗ ΤΑΜΠΟΥΡΙΩΝ – ΣΠΙΘΑ ΝΙΚΑΙΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Κυριακή 11/09/16 11:00 ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΠΑΓΟΥΡΤΖΗΣ Δ., ΖΟΡΜΠΑΣ Π.  
10. ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ – ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ ΜΟΣΧΑΤΟΥ Κυριακή 11/09/16 11:00 ΑΛΑΤΣΑΚΗΣ Γ., ΠΕΤΡΙΔΗΣ Θ., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ.  
11. ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ Κυριακή 11/09/16 11:00 ΒΛΑΝΤΗΣ Χ., ΖΕΡΒΑΣ Ν., ΓΑΡΟΥΦΟΣ Π.  
12. ΑΕ ΝΕΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ – ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Κυριακή 11/09/16 16:30 ΜΠΑΛΑΧΟΥΤΗΣ Γ., ΜΟΥΜΠΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Ι., ΤΣΑΝΟΣ Ι.  
13. ΑΕ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝ Κυριακή 11/09/16 16:30 ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Κ., ΓΚΟΛΕΣ Π., ΖΕΡΒΑΚΗΣ Γ.  
14. ΑΕ ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΕΙΟΥ – ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ Κυριακή 11/09/16 16:30 ΝΤΟΥΜΙΤΡΕΣΚΟΥ Ρ., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Κ., ΧΡΗΣΤΑΚΟΣ Π.  
15. ΑΜΦΙΑΛΗ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ» Κυριακή 11/09/16 16:30 ΔΑΜΙΑΝΑΚΗΣ Κ., ΚΟΡΩΝΑΣ Χ., ΤΡΑΙΦΟΡΟΣ Α.  
16. ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ – ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ» Κυριακή 11/09/16 16:30 ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Τ., ΒΟΓΙΑΤΖΙΔΑΚΗ Χ.  
17. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ Κυριακή 11/09/16 16:30 ΛΑΜΠΑΔΑΡΙΟΥ Ε., ΚΑΡΑΚΕΛΛΕΣ Ι., ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν.  
18. ΑΣ ΚΩΦΩΝ – ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦ Κυριακή 11/09/16 16:30 ΠΕΤΡΟΥΜΙΑΝΌΣ Θ., ΣΤΑΜΑΤΑΤΟΣ Π., ΡΑΠΤΗΣ Θ.  
19. ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝ – ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΡΕΝΤΗ – ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ Κυριακή 11/09/16 16:30 ΦΙΛΑΚΟΥΡΗΣ Μ., ΘΕΟΛΟΓΙΤΗΣ Ε., ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ.

Related posts

Έμειναν οι αρχηγοί στον ΑΟΑΔ

Abola Team 3

Τα ματς του Σαβ/κου (11η Αγων.) στην ΕΠΣΠ

Abola Newsroom

Τα αποτελέσματα της 3ης Αγωνιστικής στην ΕΠΣΠ (20/10/2019)

Abola Newsroom