15.9 C
Αθήνα
Ιούνιος 15, 2021
Abola.gr
ΕΠΣ ΑΘΗΝΩΝ

ΕΠΣ Αθηνών: Οι διαιτητές στους αγώνες Κυπέλλου της Αθήνας

Ποιοι σφυρίζουν στις αναμετρήσεις του Σαββατοκύριακου

 

Κύπελλο
(1η φάση)

 
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΑΕ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΟΣΕΙΔ-ΟΔΥΣΣ. – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Σάββατο 10/09/16 16:30 ΚΑΔΔΑΣ Π., ΟΝΤΟΣ Κ., ΜΠΟΥΖΙΑΝΗΣ Λ.  
2. ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 10/09/16 16:30 ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ Σ., ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ., ΜΑΧΑΙΡΑΣ Κ.  
3. ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ – ΑΡΜΕΝΙΚΗ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Σάββατο 10/09/16 16:30 ΡΕΝΤΖΕΛΟΣ Θ., ΚΑΨΑΛΗΣ Σ., ΗΛΙΑΔΗΣ Ε.  
4. ΕΙΡΗΝΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΠΑΤΗΣΙΑ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο 10/09/16 16:30 ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ., ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΒΑΚΟΛΑΣ Μ.  
5. ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ – ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο 10/09/16 16:30 ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ., ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π.  
6. ΥΜΗΤΤΟΣ – ΤΑΤΑΥΛΑ ΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο 10/09/16 16:30 ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΓΛΑΡΟΣ Δ., ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ.  
7. ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ – ΒΥΡΩΝ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 10/09/16 16:30 ΨΑΡΙΔΗΣ Χ., ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ Χ., ΤΖΑΝΗΣ Σ.  
8. ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ – ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο 10/09/16 16:30 ΑΡΓΥΡΟΣ Π., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ., ΤΕΒΕΚΕΛΗΣ Α.  
9. ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΝΗΑΡ. ΗΣΤ Σάββατο 10/09/16 16:30 ΓΑΒΡΙΛΗΣ Π., ΚΩΣΤΟΥΛΑΣ Α., ΛΑΣΠΑΣ Δ.  
10. ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ – ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 10/09/16 16:30 ΚΑΛΑΝΖΗΣ Τ., ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι.  
11. ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Σάββατο 10/09/16 16:30 ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α., ΣΤΑΝΤΣΙΟΥ Ε., ΚΟΠΑΛΑΣ Κ.  
12. ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ – ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Σάββατο 10/09/16 16:30 ΣΥΨΑΣ Ι., ΜΗΤΡΑΚΟΣ Α., ΚΟΛΛΙΑΚΟΣ Α.  
13. ΑΕ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Σάββατο 10/09/16 16:30 ΖΗΣΗΣ Δ., ΤΣΑΦΟΣ Β., ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ Θ.  
14. ΑΓ. ΘΩΜΑΣ – ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ ΓΟΥΔΗ Σάββατο 10/09/16 16:30 ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ., ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Ι., ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν.  
15. ΑΤΤΙΚΟΣ – ΚΟΛΩΝΟΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο 10/09/16 16:30 ΓΚΑΜΑΡΗΣ Α., ΣΑΜΟΪΛΗΣ Δ., ΓΟΥΝΑΡΗΣ Π.  
16. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ – ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Σάββατο 10/09/16 16:30 ΜΠΑΪΡΑΚΤΑΡΗΣ Ν., ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α.  
17. ΙΕΡΑΠΟΛΗ – ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο 10/09/16 16:30 ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΚΙΚΗΡΑΣ Φ.  
18. ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Κυριακή 11/09/16 09:30 ΜΠΟΥΖΙΑΝΗΣ Λ., ΖΥΓΑΣ Π., ΧΙΟΝΗΣ Α.  
19. ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Κυριακή 11/09/16 09:30 ΜΟΥΡΟΥΝΑΚΗΣ Θ., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι., ΠΛΕΞΙΔΑ Π.  
20. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΚΑΛΑΜΑΚΙ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή 11/09/16 10:00 ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΚΟΠΑΛΑΣ Κ., ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α.  
21. ΤΕΡΨΙΘΕΑ – ΠΟΨ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή 11/09/16 10:00 ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ Μ., ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ Χ.  
22. ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ – ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Κυριακή 11/09/16 10:00 ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ., ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ., ΨΑΡΙΔΗΣ Χ.  
23. ΝΕΑ ΖΩΗ ΜΕΤ/ΣΗΣ – ΑΟ ΙΛΙΟΥ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή 11/09/16 10:00 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΖΗΣΗΣ Δ., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι.  
24. ΛΕΟΝΤΕΣ – ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΡΟΥΦ Κυριακή 11/09/16 10:00 ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΣΤΑΝΤΣΙΟΥ Ε., ΗΛΙΑΔΗΣ Ε.  
25. ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ – ΑΦΟΒΟΣ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Κυριακή 11/09/16 13:00 ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΡΟΥΣΣΟΣ Π.  
26. ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Κυριακή 11/09/16 13:00 ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ., ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ Ν., ΣΑΜΠΑΝΗΣ Α.  
27. ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ ΖΗΡΙΝΕΙΟΥ Κυριακή 11/09/16 16:30 ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΧΡΗΣΤΟΥ Σ., ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ.  
28. ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή 11/09/16 16:30 ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ Θ., ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ., ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α.  
29. ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Κυριακή 11/09/16 16:30 ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΓΛΑΡΟΣ Δ., ΖΥΓΑΣ Π.  
30. ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Κυριακή 11/09/16 16:30 ΜΠΑΪΡΑΚΤΑΡΗΣ Κ., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ.  
31. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΝΗΑΡ. ΗΣΤ Κυριακή 11/09/16 16:30 ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν., ΓΚΟΡΤΣΙΛΑ Κ., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ.  
32. ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ – ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή 11/09/16 16:30 ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Ι., ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΚΙΝΑΣ Κ.  
33. ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ – ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 11/09/16 16:30 ΜΑΧΑΙΡΑΣ Ε., ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ Α., ΡΕΝΤΖΕΛΟΣ Θ.  
34. ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ – ΙΑΣΩΝ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή 11/09/16 16:30 ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΧΙΟΝΗΣ Α., ΤΖΙΚΑΣ Ε.  
35. ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ – ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ ΡΟΥΦ Κυριακή 11/09/16 16:30 ΚΩΣΤΟΥΛΑΣ Α., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι., ΚΑΨΑΛΗΣ Σ.  
36. ΙΛΙΣΙΑ 2004 – ΑΡΙΩΝ ΓΟΥΔΗ Κυριακή 11/09/16 16:30 ΤΣΑΦΟΣ Β., ΑΝΔΡΕΟΥ Ν., ΒΑΚΟΛΑΣ Μ.  
37. ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΜΑΡΟΥΣΙ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Κυριακή 11/09/16 16:30 ΤΕΒΕΚΕΛΗΣ Α., ΛΑΣΠΑΣ Δ., ΜΠΑΖΑΚΟΥΛΑΣ Π.  
38. ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή 11/09/16 16:30 ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΜΟΥΡΟΥΝΑΚΗΣ Θ., ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ.  
39. ΑΘΗΝΑΪΔΑ – ΠΛΑΤΩΝ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 11/09/16 16:30 ΜΗΤΡΑΚΟΣ Α., ΣΥΨΑΣ Ι., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι.  
40. ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ – ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Κυριακή 11/09/16 16:30 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΑΡΓΥΡΟΣ Π., ΚΑΔΔΑΣ Π.  
41. ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ – ΚΟΡΩΝΙΔΑ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (Μ.ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή 11/09/16 16:30 ΟΝΤΟΣ Κ., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ., ΜΠΑΪΡΑΚΤΑΡΗΣ Ν.  
42. ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ – ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ ΠΕΥΚΗΣ Κυριακή 11/09/16 16:30 ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ., ΚΟΛΛΙΑΚΟΣ Α., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ.  
43. ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ – ΤΟΛΜΗ ΠΕΡΙΣΤ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή 11/09/16 16:30 ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α., ΙΣΣΑ Α.  
44. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΜΕΛΙΣΣΙΑ ΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ) Κυριακή 11/09/16 16:30 ΕΥΘΥΜΙΟΥ Ε., ΓΟΥΝΑΡΗΣ Π., ΜΑΧΑΙΡΑΣ Κ.  
45. ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Κυριακή 11/09/16 16:30 ΚΙΚΗΡΑΣ Φ., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΡΟΥΣΣΟΣ Π.

Related posts

“Μεταμορφώθηκε”στην παράταση

Κωνσταντίνος Περούλης

Abola.gr: Λύση συνεργασίας με Φώτη Κατσούφη.

Abola Team 2

Η ΕΠΣΑ για τις ηλικίες των παικτών σε Α’, Β’ και Γ’ κατηγορία

Abola Team 3