15.9 C
Αθήνα
Ιούνιος 15, 2021
Abola.gr
ΕΠΣ ΑΘΗΝΩΝ

Κύπελλο ΕΠΣΑ (α’ φάση): Τα αποτελέσματα των αγώνων της Κυριακής (11/9)

 

Τι έγινε στις σημερινές αναμετρήσεις

 

Κύπελλο
(1η φάση)

 
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΑΕ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΟΣΕΙΔ-ΟΔΥΣΣ. –ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Σάββατο 10/09/16 16:30 ΚΑΔΔΑΣ Π., ΟΝΤΟΣ Κ., ΜΠΟΥΖΙΑΝΗΣ Λ. 0-3
2. ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 10/09/16 16:30 ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ Σ., ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ., ΤΣΑΛΙΚΗΣ Ε. 2-0
3. ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ –ΑΡΜΕΝΙΚΗ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Σάββατο 10/09/16 16:30 ΡΕΝΤΖΕΛΟΣ Θ., ΚΑΨΑΛΗΣ Σ., ΗΛΙΑΔΗΣ Ε. 0-0 (πεν: 2-3)
4. ΕΙΡΗΝΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΠΑΤΗΣΙΑ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο 10/09/16 16:30 ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ., ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΒΑΚΟΛΑΣ Μ. 2-0
5. ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ – ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο 10/09/16 16:30 ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ., ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π. 3-1
6. ΥΜΗΤΤΟΣ –ΤΑΤΑΥΛΑ ΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο 10/09/16 16:30 ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΓΛΑΡΟΣ Δ., ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ. 0-1
7. ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ – ΒΥΡΩΝ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 10/09/16 16:30 ΨΑΡΙΔΗΣ Χ., ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ Χ., ΤΖΑΝΗΣ Σ. 3-1
8. ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ – ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο 10/09/16 16:30 ΑΡΓΥΡΟΣ Π., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ., ΤΕΒΕΚΕΛΗΣ Α. 3-1
9. ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ –ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΝΗΑΡ. ΗΣΤ Σάββατο 10/09/16 16:30 ΓΑΒΡΙΛΗΣ Π., ΚΩΣΤΟΥΛΑΣ Α., ΛΑΣΠΑΣ Δ. 2-3 παρ.
10. ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ – ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 10/09/16 16:30 ΚΑΛΑΝΖΗΣ Τ., ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι. 3-1 παρ.
11. ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ –ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Σάββατο 10/09/16 16:30 ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α., ΣΤΑΝΤΣΙΟΥ Ε., ΚΟΠΑΛΑΣ Κ. 0-3
12. ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ – ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Σάββατο 10/09/16 16:30 ΣΥΨΑΣ Ι., ΜΗΤΡΑΚΟΣ Α., ΚΟΛΛΙΑΚΟΣ Α. 3-1
13. ΑΕ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Σάββατο 10/09/16 16:30 ΖΗΣΗΣ Δ., ΤΣΑΦΟΣ Β., ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ Θ. 0-0 (πεν: 4-3)
14. ΑΓ. ΘΩΜΑΣ – ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ ΓΟΥΔΗ Σάββατο 10/09/16 16:30 ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ., ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Ι., ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν. 1-2 παρ.
15. ΑΤΤΙΚΟΣ –ΚΟΛΩΝΟΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο 10/09/16 16:30 ΓΚΑΜΑΡΗΣ Α., ΣΑΜΟΪΛΗΣ Δ., ΓΟΥΝΑΡΗΣ Π. 0-2
16. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ – ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Σάββατο 10/09/16 16:30 ΜΠΑΪΡΑΚΤΑΡΗΣ Ν., ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α. 2-1
17. ΙΕΡΑΠΟΛΗ – ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο 10/09/16 16:30 ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΚΙΚΗΡΑΣ Φ. 7-0
18. ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ –ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Κυριακή 11/09/16 09:30 ΜΠΟΥΖΙΑΝΗΣ Λ., ΖΥΓΑΣ Π., ΧΙΟΝΗΣ Α. 0-2
19. ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ –ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Κυριακή 11/09/16 09:30 ΜΟΥΡΟΥΝΑΚΗΣ Θ., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι., ΠΛΕΞΙΔΑ Π. 0-3
20. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΚΑΛΑΜΑΚΙ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή 11/09/16 10:00 ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΚΟΠΑΛΑΣ Κ., ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α. 3-1 παρ.
21. ΤΕΡΨΙΘΕΑ – ΠΟΨ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή 11/09/16 10:00 ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ Μ., ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ Χ. 4-0
22. ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ – ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Κυριακή 11/09/16 10:00 ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ., ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ., ΨΑΡΙΔΗΣ Χ. 1-3 παρ.
23. ΝΕΑ ΖΩΗ ΜΕΤ/ΣΗΣ – ΑΟ ΙΛΙΟΥ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή 11/09/16 10:00 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΖΗΣΗΣ Δ., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι. 4-4 (πεν: 5-6)
24. ΛΕΟΝΤΕΣ – ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΡΟΥΦ Κυριακή 11/09/16 10:00 ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΣΤΑΝΤΣΙΟΥ Ε., ΗΛΙΑΔΗΣ Ε. 2-2 (πεν: 4-3)
25. ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ –ΑΦΟΒΟΣ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Κυριακή 11/09/16 13:00 ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΡΟΥΣΣΟΣ Π. 0-1
26. ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ –ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Κυριακή 11/09/16 13:00 ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ., ΝΤΕΜΣΙΑΣ Σ., ΣΑΜΠΑΝΗΣ Α. 0-4
27. ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ ΖΗΡΙΝΕΙΟΥ Κυριακή 11/09/16 16:30 ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΧΡΗΣΤΟΥ Σ., ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ. 2-0
28. ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ –ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή 11/09/16 16:30 ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ Θ., ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ., ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α. 0-3
29. ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ –ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Κυριακή 11/09/16 16:30 ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΓΛΑΡΟΣ Δ., ΖΥΓΑΣ Π. 0-2
30. ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ –ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Κυριακή 11/09/16 16:30 ΜΠΑΪΡΑΚΤΑΡΗΣ Κ., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ. 1-2
31. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΝΗΑΡ. ΗΣΤ Κυριακή 11/09/16 16:30 ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν., ΓΚΟΡΤΣΙΛΑ Κ., ΧΡΥΣΑΦΗΣ Χ. 2-1
32. ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ– ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή 11/09/16 16:30 ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Ι., ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΣ Λ. 4-0
33. ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ –ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 11/09/16 16:30 ΜΑΧΑΙΡΑΣ Ε., ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ Α., ΡΕΝΤΖΕΛΟΣ Θ. 2-4
34. ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ –ΙΑΣΩΝ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή 11/09/16 16:30 ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΧΙΟΝΗΣ Α., ΤΖΙΚΑΣ Ε. 0-1
35. ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ –ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ ΡΟΥΦ Κυριακή 11/09/16 16:30 ΚΩΣΤΟΥΛΑΣ Α., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι., ΚΑΨΑΛΗΣ Σ. 0-1
36. ΙΛΙΣΙΑ 2004 – ΑΡΙΩΝ ΓΟΥΔΗ Κυριακή 11/09/16 16:30 ΤΣΑΦΟΣ Β., ΑΝΔΡΕΟΥ Ν., ΒΑΚΟΛΑΣ Μ. 2-0 παράταση
37. ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΜΑΡΟΥΣΙ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Κυριακή 11/09/16 16:30 ΤΕΒΕΚΕΛΗΣ Α., ΛΑΣΠΑΣ Δ., ΜΠΑΖΑΚΟΥΛΑΣ Π.  
38. ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή 11/09/16 16:30 ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΜΟΥΡΟΥΝΑΚΗΣ Θ., ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ. 3-1
39. ΑΘΗΝΑΪΔΑ – ΠΛΑΤΩΝ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 11/09/16 16:30 ΜΗΤΡΑΚΟΣ Α., ΣΥΨΑΣ Ι., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι. 3-1
40. ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ– ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Κυριακή 11/09/16 16:30 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΑΡΓΥΡΟΣ Π., ΚΑΔΔΑΣ Π. 1-0
41. ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ – ΚΟΡΩΝΙΔΑ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (Μ.ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή 11/09/16 16:30 ΟΝΤΟΣ Κ., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ., ΜΠΑΪΡΑΚΤΑΡΗΣ Ν. 1-3
42. ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ –ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ ΠΕΥΚΗΣ Κυριακή 11/09/16 16:30 ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ., ΚΟΛΛΙΑΚΟΣ Α., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ. 0-2
43. ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ – ΤΟΛΜΗ ΠΕΡΙΣΤ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή 11/09/16 16:30 ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α., ΙΣΣΑ Α. 2-0
44. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ –ΜΕΛΙΣΣΙΑ ΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ) Κυριακή 11/09/16 16:30 ΕΥΘΥΜΙΟΥ Ε., ΓΟΥΝΑΡΗΣ Π., ΑΠΤΟΣΟΓΛΟΥ Ι. 1-4
45. ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Κυριακή 11/09/16 16:30 ΚΙΚΗΡΑΣ Φ., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΡΟΥΣΣΟΣ Π.

Related posts

Λυκερίδης (ΑΟ Βριλησσίων): “Μεγάλη νίκη διαβάσαμε καλά τον αντίπαλο”

Κωνσταντίνος Ράπτης

Καζαντζής:”Να τελειώσει το πρωτάθλημα, αν συμφωνούν οι ειδικοί στα θέματα υγείας”

Κωνσταντίνος Ράπτης

Τα ζευγάρια από την κλήρωση για την 3η φάση του Κυπέλλου ΕΠΣΑ-Συμμετέχουν και οι ομάδες της Α’ κατηγορίας

Abola Team 3