7.3 C
Αθήνα
Ιανουάριος 16, 2021
Abola.gr
ΕΠΣ ΑΘΗΝΩΝ

ΕΠΣΑ: Οι διαιτητές στους αγώνες πρωταθλήματος (Α’ κατηγορίας) του Σαββατοκύριακου (17 και 18/9)

Ποιοι σφυρίζουν στις αναμετρήσεις του Σαββατοκύριακου, σε 1ο και 2ο όμιλο

 

 

A Κατηγορία 1ος Όμιλος
(1η αγωνιστική)

 

 
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΠΕΥΚΗ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ ΠΕΥΚΗΣ Σάββατο 17/09/16 16:30 ΜΑΧΑΙΡΑΣ Ε., ΚΟΚΑΡΙΔΑΣ Ν., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Γ.  
2. ΧΑΪΔΑΡΙ – ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Σάββατο 17/09/16 16:30 ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν., ΟΝΤΟΣ Κ., ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ.  
3. ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ – ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Σάββατο 17/09/16 16:30 ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Ι., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΧΙΟΝΗΣ Α.  
4. ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 17/09/16 16:30 ΣΥΨΑΣ Ι., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι., ΤΖΕΛΕΠΗΣ Δ.  
5. ΑΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΡΟΥΦ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Σάββατο 17/09/16 16:30 ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΚΟΛΛΙΑΚΟΣ Α., ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ.  
6. ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ – ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ Κυριακή 18/09/16 16:30 ΕΥΘΥΜΙΟΥ Ε., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ., ΑΡΓΥΡΟΣ Π.  
7. ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή 18/09/16 16:30 ΧΑΛΔΑΙΟΣ Ι., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ., ΧΡΥΣΑΦΗΣ Χ.  
8. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΠΑΠΑΓΟΣ ΥΜΗΤΤΟΥ Κυριακή 18/09/16 16:30 ΦΙΤΣΑΣ Β., ΒΑΞΑΒΑΝΕΛΛΗΣ Β., ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΟΣ Ν.  
Α Κατηγορία 2ος Όμιλος
(1η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
9. ΚΑΜΑΤΕΡΟ – ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Σάββατο 17/09/16 16:30 ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Α., ΑΠΤΟΣΟΓΛΟΥ Ι., ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΗΣ Γ.  
10. ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Σάββατο 17/09/16 16:30 ΜΠΑΪΡΑΚΤΑΡΗΣ Κ., ΜΗΤΡΑΚΟΣ Α., ΤΣΕΛΙΚΟΣ Α.  
11. ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ – ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Σάββατο 17/09/16 16:30 ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΟΣ Ν., ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ.  
12. ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 17/09/16 16:30 ΓΑΒΡΙΛΗΣ Π., ΓΟΥΝΑΡΗΣ Π., ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ.  
13. ΧΟΛΑΡΓΟΣ – ΧΑΛΑΝΔΡΙ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Α΄ Σάββατο 17/09/16 16:30 ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α., ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α.  
14. ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ – ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ ΒΥΡΩΝΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ Κυριακή 18/09/16 16:30 ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν., ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΗΣ Γ.  
15. ΤΡΑΧΩΝΕΣ – ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Κυριακή 18/09/16 16:30 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ., ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ Δ.  
16. ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ – ΣΟΥΡΜΕΝΑ ΤΑΥΡΟΥ Α΄(ΣΠ. ΓΙΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Κυριακή 18/09/16 16:30 ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ Χ., ΛΕΟΝΤΑΚΙΑΝΑΚΟΣ Κ., ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ Α.

Related posts

Μέξης Φώτης (Λαρισαϊκός): “Στο δεύτερο μπήκαμε μία γροθιά”

Κωνσταντίνος Ράπτης

Κλήρωση Kυπέλλου ΕΠΣΑ

admin

Επίκειται νέο ραντεβού με Χατζηαλέξη

Kώστας Παλαιολόγος