16.7 C
Athens
Δεκέμβριος 15, 2019
Abola.gr
ΕΠΣ ΠΕΙΡΑΙΑ

ΕΠΣΠ: Τα αποτελέσματα της 2ης φάσης του Κυπέλλου Πειραιά

Κύπελλο ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΜΑΡΙΝΑΚΗΣ
(2η φάση)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
               
8. ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ – ΑΡΜΕΝΙΚΗ ΝΙΚΑΙΑΣ – Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Κυριακή 18/09/16 11:00 ΦΙΛΑΚΟΥΡΗΣ Μ., ΚΟΡΩΝΑΣ Χ., ΛΥΤΡΑΣ Α. (Παρατηρητής: ΛΗΝΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ) 1-0
9. ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΑΠΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Κυριακή 18/09/16 11:00 ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΜΟΥΜΠΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Ι., ΖΟΡΜΠΑΣ Π. (Παρατηρητής: ΚΟΥΡΣΑΡΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ) 0-3
10. ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ Κυριακή 18/09/16 11:00 ΛΥΤΡΙΒΗΣ Ι., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΒΑΛΒΗΣ Κ. (Παρατηρητής: ΡΟΔΗΣ .) 4-2
11. ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ – ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΟΣΧΑΤΟΥ Κυριακή 18/09/16 11:00 ΣΦΟΥΝΟΣ Γ., ΔΟΚΙΜΑΚΗ Ε., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ. (Παρατηρητής: ΚΑΛΟΥΜΕΝΟΣ ΦΩΤΗΣ) 0-1
12. ΘΗΣΕΑΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ Κυριακή 18/09/16 11:00 ΛΕΜΠΕΣΗΣ Π., ΜΗΤΑΚΟΣ Ν., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Κ. (Παρατηρητής: ΛΑΤΙΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ) 0-2
13. ΗΦΑΙΣΤΟΣ – ΟΔΗΓΗΤΡΙΑ ΡΕΝΤΗ – ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ Κυριακή 18/09/16 12:00 ΜΙΧΕΛΗΣ Σ., ΦΑΓΚΡΙΔΑΣ Α., ΚΟΤΖΑΜΑΝΙΔΗΣ Η. (Παρατηρητής: ΠΑΡΑΚΟΙΛΙΩΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ) 2-1
14. ΑΕ ΑΙΓΙΝΑΣ – ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΙΓΙΝΑΣ Κυριακή 18/09/16 15:00 ΦΟΥΡΝΑΡΑΚΗΣ Σ., ΡΙΖΟΣ Ε., ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ. (Παρατηρητής: ΚΟΥΝΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ) 3-0
15. ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ» Κυριακή 18/09/16 16:00 ΤΡΑΙΦΟΡΟΣ Α., ΠΑΓΟΥΡΤΖΗΣ Δ., ΣΔΡΑΛΗΣ Γ. (Παρατηρητής: ΜΑΛΟΥΧΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ) 3-0
16. ΣΠΙΘΑ ΝΙΚΑΙΑΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΝΙΚΑΙΑΣ Κυριακή 18/09/16 16:00 ΜΑΡΙΝΑΚΗΣ Κ., ΠΕΡΔΙΚΟΥΡΗΣ Γ., ΠΑΧΩΠΟΣ Μ. (Παρατηρητής: ΓΕΩΡΓΙΟΥ .) 2-4
17. ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗΣ – ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΝΙΚΑΙΑΣ – Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Κυριακή 18/09/16 16:00 ΔΑΜΙΑΝΑΚΗΣ Κ., ΒΟΓΙΑΤΖΙΔΑΚΗ Χ., ΠΕΤΡΙΔΗΣ Θ. (Παρατηρητής: ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΠΑΝΤΕΛΗΣ) 0-1
18. Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝ – ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ ΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝ Κυριακή 18/09/16 16:00 ΠΕΤΡΟΥΜΙΑΝΌΣ Θ., ΒΟΥΤΣΑΣ Δ., ΣΕΡΕΠΑΣ Α. (Παρατηρητής: ΒΙΛΛΙΩΤΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ)  
19. ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ – ΦΑΛΗΡΙΚΟΣ ΡΕΝΤΗ – ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ Κυριακή 18/09/16 16:00 ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΤΖΙΛΙΡΗΣ Δ., ΧΡΗΣΤΑΚΟΣ Π. (Παρατηρητής: ΜΕΛΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ ΜΗΝΑΣ) 1-3
20. ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ – ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ Κυριακή 18/09/16 16:00 ΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΔΟΥΛΗΣ Γ., ΜΗΛΙΔΩΝΗΣ Χ. (Παρατηρητής: ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ) 0-7
21. ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ – ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ ΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Κυριακή 18/09/16 16:00 ΝΤΙΝΙΩΤΑΚΗΣ Γ., ΤΖΙΚΑ Κ., ΖΕΡΒΑΣ Ν. (Παρατηρητής: ΛΟΥΚΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ) 2-1
22. ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Κυριακή 18/09/16 16:00 ΜΠΑΛΑΧΟΥΤΗΣ Γ., ΚΟΝΤΙΖΑΣ Ι., ΓΑΡΟΥΦΟΣ Π. (Παρατηρητής: ΔΑΟΥΤΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ) 4-1
23. ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ – ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ ΜΟΣΧΑΤΟΥ Κυριακή 18/09/16 16:00 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ Γ., ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ Α., ΘΕΟΛΟΓΙΤΗΣ Ε. (Παρατηρητής: ΔΡΟΓΩΣΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ) 1-0
24. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ Κυριακή 18/09/16 16:00 ΑΛΑΤΣΑΚΗΣ Γ., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Α., ΜΠΕΣΙΡΗΣ Δ. (Παρατηρητής: ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΛΑΜΠΡΟΣ) 0-1

Related posts

Η Ε.Π.Σ.Πειραιά ενημερώνει (18.10.2019)

Abola Newsroom

ΕΠΣ Πειραιά: Το σημερινό (4/5) πρόγραμμα

Nάσος Φακίδης

Το ποινολόγιο της ΕΠΣΠ

Παντελίδης Mάνος