3.7 C
Αθήνα
Ιανουάριος 17, 2021
Abola.gr
ΕΠΣ ΑΘΗΝΩΝ

ΕΠΣΑ: Τα αποτελέσματα των αγώνων του Σαββατοκύριακου (17 και 18/9)

Τι έγινε σε πρωτάθλημα και κύπελλο στην Αθήνα


(1η αγωνιστική)

 
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΠΕΥΚΗ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ ΠΕΥΚΗΣ Σάββατο 17/09/16 16:30 ΜΑΧΑΙΡΑΣ Ε., ΚΟΚΑΡΙΔΑΣ Ν., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Γ. 1-1
2. ΧΑΪΔΑΡΙ –ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Σάββατο 17/09/16 16:30 ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν., ΟΝΤΟΣ Κ., ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ. 0-2
3. ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ – ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Σάββατο 17/09/16 16:30 ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Ι., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΧΙΟΝΗΣ Α. 0-2
4. ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ –ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 17/09/16 16:30 ΣΥΨΑΣ Ι., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι., ΤΖΕΛΕΠΗΣ Δ. 0-3
5. ΑΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ –ΡΟΥΦ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Σάββατο 17/09/16 16:30 ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΚΟΛΛΙΑΚΟΣ Α., ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ. 0-1
6. ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ – ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ Κυριακή 18/09/16 16:30 ΕΥΘΥΜΙΟΥ Ε., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ., ΑΡΓΥΡΟΣ Π. 2-1
7. ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ– ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή 18/09/16 16:30 ΧΑΛΔΑΙΟΣ Ι., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ., ΧΡΥΣΑΦΗΣ Χ. 3-2
8. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΠΑΠΑΓΟΣ ΥΜΗΤΤΟΥ Κυριακή 18/09/16 16:30 ΦΙΤΣΑΣ Β., ΒΑΞΑΒΑΝΕΛΛΗΣ Β., ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΟΣ Ν. 2-1
Α Κατηγορία 2ος Όμιλος
(1η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
9. ΚΑΜΑΤΕΡΟ – ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Σάββατο 17/09/16 16:30 ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Α., ΑΠΤΟΣΟΓΛΟΥ Ι., ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΗΣ Γ. 0-0
10. ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Σάββατο 17/09/16 16:30 ΜΠΑΪΡΑΚΤΑΡΗΣ Κ., ΜΗΤΡΑΚΟΣ Α., ΤΣΕΛΙΚΟΣ Α. 2-1
11. ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ– ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Σάββατο 17/09/16 16:30 ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΟΣ Ν., ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ. 3-2
12. ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ– ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 17/09/16 16:30 ΓΑΒΡΙΛΗΣ Π., ΓΟΥΝΑΡΗΣ Π., ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ. 3-0
13. ΧΟΛΑΡΓΟΣ –ΧΑΛΑΝΔΡΙ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Α΄ Σάββατο 17/09/16 16:30 ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α., ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α. 0-1
14. ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ –ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ ΒΥΡΩΝΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ Κυριακή 18/09/16 16:30 ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν., ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΗΣ Γ. 2-3
15. ΤΡΑΧΩΝΕΣ – ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Κυριακή 18/09/16 16:30 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ., ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ Δ. 0-0
16. ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ –ΣΟΥΡΜΕΝΑ ΤΑΥΡΟΥ Α΄(ΣΠ. ΓΙΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Κυριακή 18/09/16 16:30 ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ Χ., ΛΕΟΝΤΑΚΙΑΝΑΚΟΣ Κ., ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ Α. 0-4
Κύπελλο
(2η φάση)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
17. ΙΕΡΑΠΟΛΗ – ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο 17/09/16 16:00 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΚΑΡΑΛΗΣ Δ., ΧΡΗΣΤΟΥ Σ. 0-5
18. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΚΟΡΩΝΙΔΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Σάββατο 17/09/16 16:00 ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΡΟΥΣΣΟΣ Π., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι. 2-1
19. ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ – ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΡΟΥΦ Σάββατο 17/09/16 16:00 ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΓΚΟΡΤΣΙΛΑ Κ., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗ Σ. 4-0
20. ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ – ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 17/09/16 16:00 ΧΡΥΣΑΦΗΣ Χ., ΨΑΡΙΔΗΣ Χ., ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π. 0-2
21. ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ –ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Σάββατο 17/09/16 16:00 ΜΠΑΪΡΑΚΤΑΡΗΣ Ν., ΚΙΚΗΡΑΣ Φ., ΤΕΒΕΚΕΛΗΣ Α. 0-2
22. ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ – ΤΑΤΑΥΛΑ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 17/09/16 16:00 ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΒΑΚΟΛΑΣ Μ., ΣΑΜΠΑΝΗΣ Α. 3-2
23. ΑΘΗΝΑΪΔΑ – ΕΙΡΗΝΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 17/09/16 16:00 ΚΟΚΟΡΗΣ Η., ΚΟΠΑΛΑΣ Κ., ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α. 2-0
24. ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 –ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ ΖΗΡΙΝΕΙΟΥ Σάββατο 17/09/16 16:00 ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΓΛΑΡΟΣ Δ. 0-1
25. ΑΟ ΙΛΙΟΥ –ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 17/09/16 16:00 ΡΕΝΤΖΕΛΟΣ Θ., ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α. 0-0 (πεν: 2-4)
26. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ –ΑΡΜΕΝΙΚΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Σάββατο 17/09/16 16:00 ΚΑΔΔΑΣ Π., ΜΠΟΥΖΙΑΝΗΣ Λ., ΓΑΚΗΣ Α. 0-1
27. ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ – ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή 18/09/16 10:00 ΟΝΤΟΣ Κ., ΧΙΟΝΗΣ Α., ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ Θ. 1-1 (πεν: 4-3)
28. ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ –ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή 18/09/16 13:00 ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι. 1-2
29. ΓΑΛΑΞΙΑΣ –ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Κυριακή 18/09/16 16:00 ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ., ΚΑΡΑΛΗΣ Δ., ΗΛΙΑΔΗΣ Ε. 0-2
30. ΑΕ ΑΙΓΑΛΕΩ –ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Κυριακή 18/09/16 16:00 ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΝΤΟΥΚΑΣ Σ. 1-2
31. ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ – ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή 18/09/16 16:00 ΜΑΡΟΥΛΗΣ Σ., ΠΛΕΞΙΔΑ Π., ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν. 2-0 παρ.
32. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ – ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΙΛΙΟΥ Κυριακή 18/09/16 16:00 ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΙΣΣΑ Α., ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α. 2-0
33. ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΛΕΟΝΤΕΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Κυριακή 18/09/16 16:00 ΤΕΒΕΚΕΛΗΣ Α., ΜΠΑΖΑΚΟΥΛΑΣ Π., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Α. 1-2
34. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή 18/09/16 16:00 ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η. 6-0
35. ΜΕΛΙΣΣΙΑ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Κυριακή 18/09/16 16:00 ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΤΣΕΛΙΚΟΣ Α., ΤΖΙΚΑΣ Ε. 4-1
36. ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ –ΙΑΣΩΝ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 18/09/16 16:00 ΨΑΡΙΔΗΣ Χ., ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΖΥΓΑΣ Π. 1-5
37. ΙΛΙΣΙΑ 2004 –ΚΟΛΩΝΟΣ ΓΟΥΔΗ Κυριακή 18/09/16 16:00 ΜΗΤΡΑΚΟΣ Α., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ., ΜΑΡΑΝΟΣ Θ. 2-2 κ.α. και παράταση (πεν: 1-3)
38. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ – ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ ΝΗΑΡ. ΗΣΤ Κυριακή 18/09/16 16:00 ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ., ΣΥΨΑΣ Ι., ΝΤΕΜΣΙΑΣ Σ. 1-0
39. ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΑΦΟΒΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Κυριακή 18/09/16 16:00 ΡΕΣΙΤΗΣ Σ., ΚΑΨΑΛΗΣ Σ., ΣΤΑΜΟΣ Μ. 3-0

Related posts

LIVE : Χαραυγιακός – Σούρμενα 1-2

Βασίλης Θεόκλητος

Οι διαιτητές στα ματς της Τετάρτης (18/10) για το Κύπελλο ΕΠΣΑ

Abola Team 3

Οι διαιτητές στα παιχνίδια του Σαββατοκύριακου (18 & 19/3) στην ΕΠΣΑ

Abola Team 3