28.2 C
Αθήνα
Ιούνιος 25, 2021
Abola.gr
ΕΠΣΑΝΑ

ΕΠΣΑΝΑ: Τα αποτελέσματα των αγώνων του Σαββατοκύριακου (17 και 18/9)

Τι έγινε σε Α’ και Β’ κατηγορία στην Ανατολική Αττική

 

 

 

Α Κατηγορία
(1η αγωνιστική)

 

 
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ – ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ Αγίας Άννας Σάββατο 17/09/16 16:30 ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΔ ., ΓΚΟΝΤΑ Α., ΚΑΛΛΗΣ Α.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΓΟΥΡΟΣ ΣΤΕΛΙΟΣ)
(Παρατηρητής: ΣΑΚΑΡΕΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ)
2-1
2. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ – ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ Κουβαρά Σάββατο 17/09/16 16:30 ΜΑΝΙΩΤΗΣ Δ., ΛΑΜΠΡΟΥ Β., ΤΣΑΛΙΚΟΓΛΟΥ Ν.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΠΑΝΕΑΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ)
(Παρατηρητής: ΡΟΔΙΤΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ)
1-0
3. ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ –ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ Βάρης Κυριακή 18/09/16 16:30 ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΔ ., ΛΑΜΠΡΟΥ Β., ΜΗΤΑΡΗΣ Η.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΝΤΟΜΠΡΟΒΙΤΣ )
(Παρατηρητής: ΦΑΜΕΛΗΣ ΖΑΧΑΡΙΑΣ)
0-1
4. ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ – ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ Κάτω Αχαρνών Κυριακή 18/09/16 16:30 ΑΝΤΙΠΑΡΙΩΤΗΣ Μ., ΜΠΟΥΞΜΠΑΟΥΜ Ρ., ΔΟΥΛΓΕΡΑΚΗΣ Ε.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΩΤΣΑΙΝΑΣ )
(Παρατηρητής: ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ)
2-1
5. ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ – ΜΑΡΚΟ Σπάτων Δημήτρης Δημητρίου Κυριακή 18/09/16 16:30 ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β., ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗΣ Α.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΟΝΙΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΣ)
(Παρατηρητής: ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ)
5-0
6. ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ – ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ Γλυκών Νερών Κυριακή 18/09/16 16:30 ΚΟΡΔΟΛΑΙΜΗΣ Ε., ΓΟΥΡΝΙΑΣ Θ., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΟΥΛΟΣ )
(Παρατηρητής: ΠΛΕΜΜΕΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ)
1-1
7. ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ –ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ Ανθούσας Κυριακή 18/09/16 16:30 ΑΝΤΩΝΙΟΥ Ε., ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΠΑΘΗΣ )
(Παρατηρητής: ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)
0-1
8. ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ– ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ Λαυρίου Γιώργος Ραφιάς Κυριακή 18/09/16 16:30 ΜΑΛΑΜΑΣ Μ., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΚΑΛΛΗΣ Α.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΠΑΝΕΑΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ)
(Παρατηρητής: ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΣ)
3-2
Β Κατηγορία
(1η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
9. ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ – ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ Σταμάτας Σάββατο 17/09/16 16:30 ΚΟΡΔΟΛΑΙΜΗΣ Ε., ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΟΝΙΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΣ)
(Παρατηρητής: ΚΑΛΟΥΔΗΣ ΘΑΝΑΣΗΣ)
3-1
10. ΑΝΟΙΞΗ – ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ Άνοιξης Σάββατο 17/09/16 16:30 ΜΑΛΑΜΑΣ Μ., ΜΕΤΑΚΙΔΗΣ Π., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΠΑΘΗΣ )
(Παρατηρητής: ΜΠΑΡΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ)
4-2
11. ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ – ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ Παλαιάς Φώκαιας Σάββατο 17/09/16 16:30 ΑΝΤΩΝΙΟΥ Ε., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ Λ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ)
(Παρατηρητής: ΠΑΠΑΔΗΣ .)
3-0
12. ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦΠΑΝ/ΚΟΥ – ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ Γέρακα Κυριακή 18/09/16 16:30 ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ Λ., ΜΠΑΛΑΓΚΑ Ε., ΚΟΡΩΝΙΑΣ Ν.
(Παρατηρητής: ΧΑΣΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)
1-2
13. ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ – ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ Αναβύσσου Κυριακή 18/09/16 16:30 ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΤ ., ΧΟΙΚΑΣ Σ., ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΣΑΔΗΜΑΣ ΜIΧΑΛΗΣ)
(Παρατηρητής: ΠΕΠΠΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)
1-0
14. ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ – ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ Αγίας Μαρίνας Κυριακή 18/09/16 16:30 ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ., ΜΑΚΡΗΣ Α., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α.
(Παρατηρητής: ΒΕΝΟΣ ΘΩΜΑΣ)
0-0
15. ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ –ΔΟΞΑ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΧΑΡΝ. ΔΑΚ Παιανίας Κυριακή 18/09/16 16:30 ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΧ ., ΚΟΡΩΝΙΑΣ Κ.
(Παρατηρητής: ΜΗΤΡΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ)
2-4
16. ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣ – ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ Αφιδνών Κυριακή 18/09/16 16:30 ΠΡΟΔΡΟΜΙΔΗΣ Π., ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι., ΣΟΦΙΑΣ Α.
(Παρατηρητής: ΛΙΤΣΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ)
1-1
17. ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ –ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟ Αγίου Στεφάνου Κυριακή 18/09/16 16:30 ΜΠΕΡΕΤΑΣ Ν., ΜΕΤΑΚΙΔΗΣ Π., ΦΩΣΤΕΡΗΣ Γ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΟΣ ΜΙΧΑΗΛ)
(Παρατηρητής: ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΣ -)

Related posts

Αποφάσεις Πειθαρχικής Επιτροπής στην ΕΠΣΑΝΑ

Abola Newsroom

ΕΠΣΑΝΑ: Οι μέσοι όροι ηλικίας των παικτών

Παντελίδης Mάνος

Τα αποτελέσματα της ΕΠΣΑΝΑ (Κυριακή 13/10)

Abola Team