20.4 C
Αθήνα
Ιούνιος 16, 2021
Abola.gr
ΕΠΣ ΑΘΗΝΩΝ

ΕΠΣΑ: Οι διαιτητές στους αγώνες του Σαββατοκύριακου

Σε Α’ και Β’ κατηγορία της ΕΠΣ Αθηνών

 

 

A Κατηγορία 1ος Όμιλος
(2η αγωνιστική)

 
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ – ΧΑΪΔΑΡΙ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 24/09/16 16:30 ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΑΠΤΟΣΟΓΛΟΥ Ι., ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ.  
2. ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ – ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Σάββατο 24/09/16 16:30 ΓΚΑΜΑΡΗΣ Α., ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΗΣ Γ., ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ Δ.  
3. ΡΟΥΦ – ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΡΟΥΦ Σάββατο 24/09/16 16:30 ΜΠΑΪΡΑΚΤΑΡΗΣ Κ., ΛΕΟΝΤΑΚΙΑΝΑΚΟΣ Κ., ΜΗΤΡΑΚΟΣ Α.  
4. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΠΕΥΚΗ ΥΜΗΤΤΟΥ Κυριακή 25/09/16 16:30 ΟΝΤΟΣ Κ., ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ.  
5. ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ – ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Κυριακή 25/09/16 16:30 ΣΥΨΑΣ Ι., ΤΣΑΛΙΚΗΣ Ε., ΛΑΣΠΑΣ Δ.  
6. ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (Μ.ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή 25/09/16 16:30 ΚΑΛΑΝΖΗΣ Τ., ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α., ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ Α.  
7. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΑΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Κυριακή 25/09/16 16:30 ΜΑΧΑΙΡΑΣ Ε., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ., ΦΙΤΣΑΣ Β.  
8. ΠΑΠΑΓΟΣ – ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Α΄ Κυριακή 25/09/16 16:30 ΓΑΒΡΙΛΗΣ Π., ΜΠΑΤΖΙΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΚΟΚΟΡΗΣ Η.  
Α Κατηγορία 2ος Όμιλος
(2η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
9. ΣΟΥΡΜΕΝΑ – ΧΑΛΑΝΔΡΙ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Κυριακή 25/09/16 11:00 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΓΟΥΝΑΡΗΣ Π., ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Ι.  
10. ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ – ΚΑΜΑΤΕΡΟ ΜΟΣΧΑΤΟΥ Κυριακή 25/09/16 16:00 ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ., ΚΟΚΑΡΙΔΑΣ Ν., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ.  
11. ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΣΤ.ΜΑΥΡΟΘΑΛΑΣΣΙΤΗΣ) Κυριακή 25/09/16 16:30 ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΚΟΡΤΕΣΗΣ Π.  
12. ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή 25/09/16 16:30 ΧΑΛΔΑΙΟΣ Ι., ΤΖΕΛΕΠΗΣ Δ., ΧΙΟΝΗΣ Α.  
13. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ Κυριακή 25/09/16 16:30 ΣΧΙΖΑΣ Κ., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι., ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ.  
14. ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΒΥΡΩΝΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ Κυριακή 25/09/16 16:30 ΖΑΡΑΒΙΝΟΣ Α., ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ Χ., ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν.  
15. ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ – ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Κυριακή 25/09/16 16:30 ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π.  
16. ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ – ΧΟΛΑΡΓΟΣ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή 25/09/16 16:30 ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ Χ., ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΒΑΞΑΒΑΝΕΛΛΗΣ Β.  
Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(1η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
17. ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 24/09/16 16:30 ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ., ΨΑΡΙΔΗΣ Χ., ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ.  
18. ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ – ΙΛΙΣΙΑ 2004 ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Σάββατο 24/09/16 16:30 ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ., ΣΤΑΜΟΣ Μ.  
19. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Σάββατο 24/09/16 16:30 ΦΙΤΣΑΣ Β., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η., ΜΟΥΡΟΥΝΑΚΗΣ Θ.  
20. ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ – ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Σάββατο 24/09/16 16:30 ΚΟΚΟΡΗΣ Η., ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ Θ., ΓΑΚΗΣ Α.  
21. ΕΙΡΗΝΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο 24/09/16 16:30 ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ., ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π.  
22. ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ – ΑΘΗΝΑΪΔΑ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο 24/09/16 16:30 ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν., ΟΝΤΟΣ Κ., ΜΠΑΪΡΑΚΤΑΡΗΣ Ν.  
23. ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ – ΒΥΡΩΝ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 24/09/16 16:30 ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α., ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α.  
24. ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΡΟΥΦ Κυριακή 25/09/16 11:00 ΨΑΡΙΔΗΣ Χ., ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΡΟΥΣΣΟΣ Π.  
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(1η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
25. ΑΤΤΙΚΟΣ – ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο 24/09/16 16:30 ΧΡΥΣΑΦΗΣ Χ., ΧΡΗΣΤΟΥ Σ., ΒΑΚΟΛΑΣ Μ.  
26. ΙΑΣΩΝ – ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 24/09/16 16:30 ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α., ΚΟΥΤΣΑΝΔΡΕΑΣ Α., ΜΠΛΙΚΑΣ Γ.  
27. ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 24/09/16 16:30 ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΓΟΥΝΑΡΗΣ Π., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι.  
28. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 24/09/16 16:30 ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Ι., ΣΥΨΑΣ Ι., ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π.  
29. ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ – ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Σάββατο 24/09/16 16:30 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΝΤΕΜΣΙΑΣ Σ., ΓΛΑΡΟΣ Δ.  
30. ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ (ΓΡ.ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ) Σάββατο 24/09/16 16:30 ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΚΙΚΗΡΑΣ Φ., ΚΟΠΑΛΑΣ Κ.  
31. ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ – ΠΟΨ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή 25/09/16 16:30 ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α., ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ.  
32. ΚΟΛΩΝΟΣ – ΚΟΡΩΝΙΔΑ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή 25/09/16 16:30 ΚΑΔΔΑΣ Π., ΖΥΓΑΣ Π., ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΣ Λ.  
Β Κατηγορία 3ος Όμιλος
(1η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
33. ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ – ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο 24/09/16 16:30 ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΤΖΙΚΑΣ Ε., ΤΖΑΒΕΛΛΑΣ Η.  
34. ΚΑΛΑΜΑΚΙ – ΑΕ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΟΣΕΙΔ-ΟΔΥΣΣ. ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Σάββατο 24/09/16 16:30 ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ.  
35. ΤΕΡΨΙΘΕΑ – ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Σάββατο 24/09/16 16:30 ΜΑΡΟΥΛΗΣ Σ., ΜΠΟΥΖΙΑΝΗΣ Λ., ΤΕΒΕΚΕΛΗΣ Α.  
36. ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ – ΑΦΟΒΟΣ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή 25/09/16 11:00 ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΝΤΟΥΚΑΣ Σ., ΜΑΡΑΝΟΣ Θ.  
37. ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ – ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ ΡΟΥΦ Κυριακή 25/09/16 16:30 ΜΠΑΪΡΑΚΤΑΡΗΣ Ν., ΙΣΣΑ Α., ΤΖΑΝΗΣ Σ.  
38. ΑΡΜΕΝΙΚΗ – ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Κυριακή 25/09/16 16:30 ΜΗΤΡΑΚΟΣ Α., ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν., ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ.  
39. ΜΕΛΙΣΣΙΑ – ΑΟ ΙΛΙΟΥ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Κυριακή 25/09/16 16:30 ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΜΠΑΖΑΚΟΥΛΑΣ Π., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ.  
40. ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ – ΑΓ. ΘΩΜΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 25/09/16 16:30 ΣΤΑΜΟΣ Β., ΚΑΨΑΛΗΣ Σ., ΖΗΣΗΣ Δ.

Related posts

Κένταυρος Βριλησσίων: Πένθος για τον χαμό του Τάσου Σκιαδαρέση

Γιώργος Ανανίδας

Αγγελακόπουλος (Δόξα Βύρωνος):”Να συνεχίσουμε δυνατά”(vid)

Κωνσταντίνος Ράπτης

Αμπαριάν (Φωστήρας Ηλιούπολης): “Θα παλέψουμε μέχρι τέλους για την παραμονή”(vid)

Κωνσταντίνος Ράπτης