6.8 C
Αθήνα
Ιανουάριος 27, 2021
Abola.gr
ΕΠΣ ΑΘΗΝΩΝ

ΕΠΣΑ: Τα αποτελέσματα του Σαββάτου (24/9) στην Αθήνα

Σε Α’ και Β’ κατηγορία

 

 

 

A Κατηγορία 1ος Όμιλος
(2η αγωνιστική)

 
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ – ΧΑΪΔΑΡΙ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 24/09/16 16:30 ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΑΠΤΟΣΟΓΛΟΥ Ι., ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ. 1-0
2. ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ – ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Σάββατο 24/09/16 16:30 ΓΚΑΜΑΡΗΣ Α., ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΗΣ Γ., ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ Δ. 0-0
3. ΡΟΥΦ – ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΡΟΥΦ Σάββατο 24/09/16 16:30 ΜΠΑΪΡΑΚΤΑΡΗΣ Κ., ΛΕΟΝΤΑΚΙΑΝΑΚΟΣ Κ., ΜΗΤΡΑΚΟΣ Α. 3-0
Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(1η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
4. ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 24/09/16 16:30 ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ., ΨΑΡΙΔΗΣ Χ., ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ. 2-1
5. ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ – ΙΛΙΣΙΑ 2004 ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Σάββατο 24/09/16 16:30 ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ., ΣΤΑΜΟΣ Μ. 1-1
6. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ– ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Σάββατο 24/09/16 16:30 ΦΙΤΣΑΣ Β., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η., ΜΟΥΡΟΥΝΑΚΗΣ Θ. 2-1
7. ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ – ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Σάββατο 24/09/16 16:30 ΚΟΚΟΡΗΣ Η., ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ Θ., ΓΑΚΗΣ Α. 2-0
8. ΕΙΡΗΝΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο 24/09/16 16:30 ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ., ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π. 1-2
9. ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ –ΑΘΗΝΑΪΔΑ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο 24/09/16 16:30 ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν., ΟΝΤΟΣ Κ., ΜΠΑΪΡΑΚΤΑΡΗΣ Ν. 0-1
10. ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ – ΒΥΡΩΝ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 24/09/16 16:30 ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α., ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α. 3-1
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(1η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
11. ΑΤΤΙΚΟΣ – ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο 24/09/16 16:30 ΧΡΥΣΑΦΗΣ Χ., ΧΡΗΣΤΟΥ Σ., ΒΑΚΟΛΑΣ Μ. 0-2
12. ΙΑΣΩΝ – ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 24/09/16 16:30 ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α., ΚΟΥΤΣΑΝΔΡΕΑΣ Α., ΜΠΛΙΚΑΣ Γ. 2-0
13. ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 24/09/16 16:30 ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΓΟΥΝΑΡΗΣ Π., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι. 2-2
14. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 24/09/16 16:30 ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Ι., ΣΥΨΑΣ Ι., ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π. 0-0
15. ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ – ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Σάββατο 24/09/16 16:30 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΝΤΕΜΣΙΑΣ Σ., ΓΛΑΡΟΣ Δ. 3-0
16. ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ (ΓΡ.ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ) Σάββατο 24/09/16 16:30 ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΚΙΚΗΡΑΣ Φ., ΚΟΠΑΛΑΣ Κ. 2-1
Β Κατηγορία 3ος Όμιλος
(1η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
17. ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ – ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο 24/09/16 16:30 ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΤΖΙΚΑΣ Ε., ΤΖΑΒΕΛΛΑΣ Η. 0-0
18. ΚΑΛΑΜΑΚΙ – ΑΕ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΟΣΕΙΔ-ΟΔΥΣΣ. ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Σάββατο 24/09/16 16:30 ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ. 2-1
19. ΤΕΡΨΙΘΕΑ – ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Σάββατο 24/09/16 16:30 ΜΑΡΟΥΛΗΣ Σ., ΜΠΟΥΖΙΑΝΗΣ Λ., ΤΕΒΕΚΕΛΗΣ Α. 1-0

Related posts

Φαρμάκης Χρήστος (Βύρωνας): “Η άνοδος θα κριθεί στα ντέρμπι”(vid)

Κωνσταντίνος Ράπτης

ΠΟΨ: Κάλεσμα για τον αγώνα με τον Άγιο Δημήτριο

Παντελίδης Mάνος

Σπουδαία προσθήκη!