20.4 C
Αθήνα
Ιούνιος 16, 2021
Abola.gr
ΕΠΣ ΑΘΗΝΩΝ

ΕΠΣΑ: Το σημερινό πρόγραμμα στην Αθήνα

Σε Α’ και Β’ κατηγορία

 

A  Όμιλος

(2η αγωνιστική)

 
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ – ΧΑΪΔΑΡΙ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 24/09/16 16:30 ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΑΠΤΟΣΟΓΛΟΥ Ι., ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ.  
2. ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ – ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Σάββατο 24/09/16 16:30 ΓΚΑΜΑΡΗΣ Α., ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΗΣ Γ., ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ Δ.  
3. ΡΟΥΦ – ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΡΟΥΦ Σάββατο 24/09/16 16:30 ΜΠΑΪΡΑΚΤΑΡΗΣ Κ., ΛΕΟΝΤΑΚΙΑΝΑΚΟΣ Κ., ΜΗΤΡΑΚΟΣ Α.  
Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(1η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
4. ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 24/09/16 16:30 ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ., ΨΑΡΙΔΗΣ Χ., ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ.  
5. ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ – ΙΛΙΣΙΑ 2004 ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Σάββατο 24/09/16 16:30 ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ., ΣΤΑΜΟΣ Μ.  
6. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Σάββατο 24/09/16 16:30 ΦΙΤΣΑΣ Β., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η., ΜΟΥΡΟΥΝΑΚΗΣ Θ.  
7. ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ – ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Σάββατο 24/09/16 16:30 ΚΟΚΟΡΗΣ Η., ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ Θ., ΓΑΚΗΣ Α.  
8. ΕΙΡΗΝΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο 24/09/16 16:30 ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ., ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π.  
9. ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ – ΑΘΗΝΑΪΔΑ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο 24/09/16 16:30 ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν., ΟΝΤΟΣ Κ., ΜΠΑΪΡΑΚΤΑΡΗΣ Ν.  
10. ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ – ΒΥΡΩΝ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 24/09/16 16:30 ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α., ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α.  
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(1η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
11. ΑΤΤΙΚΟΣ – ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο 24/09/16 16:30 ΧΡΥΣΑΦΗΣ Χ., ΧΡΗΣΤΟΥ Σ., ΒΑΚΟΛΑΣ Μ.  
12. ΙΑΣΩΝ – ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 24/09/16 16:30 ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α., ΚΟΥΤΣΑΝΔΡΕΑΣ Α., ΜΠΛΙΚΑΣ Γ.  
13. ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 24/09/16 16:30 ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΓΟΥΝΑΡΗΣ Π., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι.  
14. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 24/09/16 16:30 ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Ι., ΣΥΨΑΣ Ι., ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π.  
15. ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ – ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Σάββατο 24/09/16 16:30 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΝΤΕΜΣΙΑΣ Σ., ΓΛΑΡΟΣ Δ.  
16. ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ (ΓΡ.ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ) Σάββατο 24/09/16 16:30 ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΚΙΚΗΡΑΣ Φ., ΚΟΠΑΛΑΣ Κ.  
Β Κατηγορία 3ος Όμιλος
(1η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
17. ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ – ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο 24/09/16 16:30 ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΤΖΙΚΑΣ Ε., ΤΖΑΒΕΛΛΑΣ Η.  
18. ΚΑΛΑΜΑΚΙ – ΑΕ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΟΣΕΙΔ-ΟΔΥΣΣ. ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Σάββατο 24/09/16 16:30 ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ.  
19. ΤΕΡΨΙΘΕΑ – ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Σάββατο 24/09/16 16:30 ΜΑΡΟΥΛΗΣ Σ., ΜΠΟΥΖΙΑΝΗΣ Λ., ΤΕΒΕΚΕΛΗΣ Α.

Related posts

Πρωταθλήτρια στον όμιλό της η Μικτή Παίδων της ΕΠΣΑ, νίκησε 5-1 την ΕΠΣΔΑ και πήρε πανηγυρική πρόκριση-Όλες οι επώνυμες παρουσίες στο γήπεδο

Abola Team 3

ΕΠΟ: Επίσημη η ματαίωση των τοπικών πρωταθλημάτων για το 2020-21

Γιώργος Ανανίδας

Τα αποτελέσματα στα πρωινά παιχνίδια της Κυριακής (23/4) στην ΕΠΣΑ

Abola Team 3