7 C
Αθήνα
Ιανουάριος 15, 2021
Abola.gr
ΕΠΣ ΑΘΗΝΩΝ

ΕΠΣΑ: Τα αποτελέσματα των αγώνων του Σαββατοκύριακου

Σε Α’ και Β’ κατηγορία

 

 

 

A Κατηγορία 1ος Όμιλος
(2η αγωνιστική)

 
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ – ΧΑΪΔΑΡΙ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 24/09/16 16:30 ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΑΠΤΟΣΟΓΛΟΥ Ι., ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ. 1-0
2. ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ – ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Σάββατο 24/09/16 16:30 ΓΚΑΜΑΡΗΣ Α., ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΗΣ Γ., ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ Δ. 0-0
3. ΡΟΥΦ – ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΡΟΥΦ Σάββατο 24/09/16 16:30 ΜΠΑΪΡΑΚΤΑΡΗΣ Κ., ΛΕΟΝΤΑΚΙΑΝΑΚΟΣ Κ., ΜΗΤΡΑΚΟΣ Α. 3-0
4. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ –ΠΕΥΚΗ ΥΜΗΤΤΟΥ Κυριακή 25/09/16 16:30 ΟΝΤΟΣ Κ., ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ. 1-2
5. ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ – ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Κυριακή 25/09/16 16:30 ΣΥΨΑΣ Ι., ΤΣΑΛΙΚΗΣ Ε., ΛΑΣΠΑΣ Δ. 2-0
6. ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ– ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (Μ.ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή 25/09/16 16:30 ΚΑΛΑΝΖΗΣ Τ., ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α., ΔΕΤΣΗ Μ. 4-0
7. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΑΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Κυριακή 25/09/16 16:30 ΜΑΧΑΙΡΑΣ Ε., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ., ΦΙΤΣΑΣ Β. 4-1
8. ΠΑΠΑΓΟΣ – ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Α΄ Κυριακή 25/09/16 16:30 ΓΑΒΡΙΛΗΣ Π., ΜΠΑΤΖΙΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΚΟΚΟΡΗΣ Η. 4-2

 

Α Κατηγορία 2ος Όμιλος

 
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
9. ΣΟΥΡΜΕΝΑ –ΧΑΛΑΝΔΡΙ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Κυριακή 25/09/16 11:00 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΓΟΥΝΑΡΗΣ Π., ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Ι. 1-2
10. ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ – ΚΑΜΑΤΕΡΟ ΜΟΣΧΑΤΟΥ Κυριακή 25/09/16 16:00 ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ., ΚΟΚΑΡΙΔΑΣ Ν., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ. 0-0
11. ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΣΤ.ΜΑΥΡΟΘΑΛΑΣΣΙΤΗΣ) Κυριακή 25/09/16 16:30 ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΚΟΡΤΕΣΗΣ Π. 0-0
12. ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ –ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή 25/09/16 16:30 ΧΑΛΔΑΙΟΣ Ι., ΤΖΕΛΕΠΗΣ Δ., ΧΙΟΝΗΣ Α. 1-4
13. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ Κυριακή 25/09/16 16:30 ΣΧΙΖΑΣ Κ., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι., ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ. 2-1
14. ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ –ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΒΥΡΩΝΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ Κυριακή 25/09/16 16:30 ΖΑΡΑΒΙΝΟΣ Α., ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ Χ., ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν. 1-2
15. ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ– ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Κυριακή 25/09/16 16:30 ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π. 2-0
16. ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ – ΧΟΛΑΡΓΟΣ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή 25/09/16 16:30 ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ Χ., ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΒΑΞΑΒΑΝΕΛΛΗΣ Β. 1-0

 

Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(1η αγωνιστική)

 
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
17. ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 24/09/16 16:30 ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ., ΨΑΡΙΔΗΣ Χ., ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ. 2-1
18. ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ – ΙΛΙΣΙΑ 2004 ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Σάββατο 24/09/16 16:30 ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ., ΣΤΑΜΟΣ Μ. 1-1
19. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Σάββατο 24/09/16 16:30 ΦΙΤΣΑΣ Β., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η., ΜΟΥΡΟΥΝΑΚΗΣ Θ. 2-1
20. ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ – ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Σάββατο 24/09/16 16:30 ΚΟΚΟΡΗΣ Η., ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ Θ., ΓΑΚΗΣ Α. 2-0
21. ΕΙΡΗΝΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο 24/09/16 16:30 ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ., ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π. 1-2
22. ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ –ΑΘΗΝΑΪΔΑ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο 24/09/16 16:30 ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν., ΟΝΤΟΣ Κ., ΜΠΑΪΡΑΚΤΑΡΗΣ Ν. 0-1
23. ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ – ΒΥΡΩΝ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 24/09/16 16:30 ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α., ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α. 3-1
24. ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ –ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΡΟΥΦ Κυριακή 25/09/16 11:00 ΨΑΡΙΔΗΣ Χ., ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΡΟΥΣΣΟΣ Π. 0-1

 

Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(1η αγωνιστική)

 
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
25. ΑΤΤΙΚΟΣ – ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο 24/09/16 16:30 ΧΡΥΣΑΦΗΣ Χ., ΧΡΗΣΤΟΥ Σ., ΒΑΚΟΛΑΣ Μ. 0-2
26. ΙΑΣΩΝ – ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 24/09/16 16:30 ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α., ΚΟΥΤΣΑΝΔΡΕΑΣ Α., ΜΠΛΙΚΑΣ Γ. 2-0
27. ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 24/09/16 16:30 ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΓΟΥΝΑΡΗΣ Π., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι. 2-2
28. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 24/09/16 16:30 ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Ι., ΣΥΨΑΣ Ι., ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π. 0-0
29. ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ – ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Σάββατο 24/09/16 16:30 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΝΤΕΜΣΙΑΣ Σ., ΓΛΑΡΟΣ Δ. 3-0
30. ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ (ΓΡ.ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ) Σάββατο 24/09/16 16:30 ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΚΙΚΗΡΑΣ Φ., ΚΟΠΑΛΑΣ Κ. 2-1
31. ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ – ΠΟΨ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή 25/09/16 16:30 ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α., ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ. 0-0
32. ΚΟΛΩΝΟΣ – ΚΟΡΩΝΙΔΑ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή 25/09/16 16:30 ΚΑΔΔΑΣ Π., ΖΥΓΑΣ Π., ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΣ Λ. 2-0

 

Β Κατηγορία 3ος Όμιλος
(1η αγωνιστική)

 
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
33. ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ – ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο 24/09/16 16:30 ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΤΖΙΚΑΣ Ε., ΤΖΑΒΕΛΛΑΣ Η. 0-0
34. ΚΑΛΑΜΑΚΙ – ΑΕ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΟΣΕΙΔ-ΟΔΥΣΣ. ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Σάββατο 24/09/16 16:30 ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ. 2-1
35. ΤΕΡΨΙΘΕΑ – ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Σάββατο 24/09/16 16:30 ΜΑΡΟΥΛΗΣ Σ., ΜΠΟΥΖΙΑΝΗΣ Λ., ΤΕΒΕΚΕΛΗΣ Α. 1-0
36. ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ – ΑΦΟΒΟΣ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή 25/09/16 11:00 ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΝΤΟΥΚΑΣ Σ., ΜΑΡΑΝΟΣ Θ. 1-1
37. ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ – ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ ΡΟΥΦ Κυριακή 25/09/16 16:30 ΜΠΑΪΡΑΚΤΑΡΗΣ Ν., ΙΣΣΑ Α., ΤΖΑΝΗΣ Σ. 4-0
38. ΑΡΜΕΝΙΚΗ – ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Κυριακή 25/09/16 16:30 ΜΗΤΡΑΚΟΣ Α., ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν., ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ. 3-1
39. ΜΕΛΙΣΣΙΑ – ΑΟ ΙΛΙΟΥ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Κυριακή 25/09/16 16:30 ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΗΛΙΑΔΗΣ Ε., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ. 1-0
40. ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ –ΑΓ. ΘΩΜΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 25/09/16 16:30 ΣΤΑΜΟΣ Β., ΚΑΨΑΛΗΣ Σ., ΖΗΣΗΣ Δ. 1-2


(2η αγωνιστική)

 

Related posts

Μεγάλες εκπλήξεις στο Κύπελλο ΕΠΣΑ

Abola Team

ΣΟΥΡΜΕΝΑ: “Στις επάλξεις και πάλι”

Κωνσταντίνος Ράπτης

Κυπελλούχος ΕΠΣ Αθηνών η Κηφισιά, 2-0 την Αγία Παρασκευή

Βασίλης Θεόκλητος