14.3 C
Αθήνα
Ιανουάριος 22, 2021
Abola.gr
ΕΠΣ ΠΕΙΡΑΙΑ

ΕΠΣΠ: Τα αποτελέσματα των αγώνων του Σαββατοκύριακου

 

 

Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(1η αγωνιστική)

 
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ – ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΝΙΚΑΙΑΣ – Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Σάββατο 24/09/16 16:30 ΜΙΧΕΛΗΣ Σ., ΠΕΡΔΙΚΟΥΡΗΣ Γ., ΚΟΡΩΝΑΣ Χ. (Παρατηρητής: ΔΗΜΗΤΣΑΣ ΔΗΜΟΣ) 0-0
2. ΚΑΡΑΒΑΣ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΝΙΚΑΙΑΣ Σάββατο 24/09/16 16:30 ΜΠΑΛΑΧΟΥΤΗΣ Γ., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Κ. (Παρατηρητής: ΛΗΝΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ) 2-0
3. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ – ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΡΕΝΤΗ – ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ Σάββατο 24/09/16 16:30 ΦΙΛΑΚΟΥΡΗΣ Μ., ΓΚΟΛΕΣ Π., ΧΡΗΣΤΑΚΟΣ Π. (Παρατηρητής: ΣΤΡΑΤΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ) 1-1
4. ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΠΕΡΑΜΑΙΚΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Σάββατο 24/09/16 16:30 ΤΡΑΙΦΟΡΟΣ Α., ΤΣΟΥΚΑΡΑΣ Π., ΡΑΠΤΗΣ Θ. (Παρατηρητής: ΦΡΑΓΚΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ) 3-0 α.α.
5. ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ – ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ» Κυριακή 25/09/16 11:30 ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν., ΠΕΤΡΙΔΗΣ Θ., ΣΔΡΑΛΗΣ Γ. (Παρατηρητής: ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΛΑΜΠΡΟΣ) 2-1
6. Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝ – ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝ Κυριακή 25/09/16 16:30 ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ Χ. (Παρατηρητής: ΒΙΛΛΙΩΤΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ) 1-2
7. ΟΔΗΓΗΤΡΙΑ – ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ Κυριακή 25/09/16 16:30 ΛΕΜΠΕΣΗΣ Π., ΜΗΤΑΚΟΣ Ν., ΖΕΡΒΑΚΗΣ Γ. (Παρατηρητής: ΤΡΥΦΩΝΑΣ ΧΡΥΣΑΝΘΟΣ) 0-0
8. ΑΕ ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ – ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ» Κυριακή 25/09/16 16:30 ΔΑΜΙΑΝΑΚΗΣ Κ., ΓΙΑΝΝΙΚΟΣ Γ., ΠΑΓΟΥΡΤΖΗΣ Δ. (Παρατηρητής: ΓΙΑΝΝΑΡΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ) 1-0

 

Α Κατηγορία 2ος Όμιλος
(1η αγωνιστική)

 
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
9. ΑΠΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ – ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ» Σάββατο 24/09/16 16:30 ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΚΟΝΤΙΖΑΣ Ι., ΡΙΖΟΣ Ε. (Παρατηρητής: ΦΩΚΙΔΗΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ) 2-0
10. ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ –ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ Κυριακή 25/09/16 11:30 ΒΛΑΝΤΗΣ Χ., ΚΑΡΑΚΕΛΛΕΣ Ι., ΒΟΥΤΣΑΣ Δ. (Παρατηρητής: ΛΑΤΙΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ) 0-5
11. ΑΕ ΑΙΓΙΝΑΣ – ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ ΑΙΓΙΝΑΣ Κυριακή 25/09/16 16:00 ΛΥΤΡΙΒΗΣ Ι., ΓΑΡΟΥΦΟΣ Π., ΠΑΧΩΠΟΣ Μ. (Παρατηρητής: ΠΑΡΑΚΟΙΛΙΩΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ) 2-0
12. ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ – ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ ΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Κυριακή 25/09/16 16:30 ΦΟΥΡΝΑΡΑΚΗΣ Σ., ΒΑΛΒΗΣ Κ., ΦΥΡΟΓΕΝΗΣ Ε. (Παρατηρητής: ΤΣΕΒΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ) 1-0
13. ΦΑΛΗΡΙΚΟΣ – ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑ ΝΙΚΑΙΑΣ – Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Κυριακή 25/09/16 16:30 ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Κ., ΚΟΡΩΝΑΣ Χ., ΜΠΕΣΙΡΗΣ Δ. (Παρατηρητής: ΜΑΛΟΥΧΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ) 0-0
14. ΑΡΜΕΝΙΚΗ – ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΝΙΚΑΙΑΣ Κυριακή 25/09/16 16:30 ΛΑΜΠΑΔΑΡΙΟΥ Ε., ΦΑΓΚΡΙΔΑΣ Α., ΒΟΓΙΑΤΖΙΔΑΚΗ Χ. (Παρατηρητής: ΚΟΥΡΣΑΡΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ) 0-5
15. ΑΕ ΘΥΕΛΛΑΣ -ΑΧΙΛΛΕΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Κυριακή 25/09/16 16:30 ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΚΟΝΤΙΖΑΣ Ι., AΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Π. (Παρατηρητής: ΔΑΟΥΤΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ) 1-1
16. ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ – ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΡΕΝΤΗ – ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ Κυριακή 25/09/16 16:30 ΣΦΟΥΝΟΣ Γ., ΤΖΙΚΑ Κ., ΣΕΡΕΠΑΣ Α. (Παρατηρητής: ΚΑΛΑΜΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ) 3-0

Related posts

Τα σημερινά (24/11/19) αποτελέσματα στην ΕΠΣΠ

Abola Newsroom

Τα αποτελέσματα του Σαββάτου (4/11) στον Πειραιά

Abola Team 3

ΕΠΣ Πειραιά: Την Πέμπτη 8/9 η κλήρωση του αγωνιστικού προγράμματος!

Ρένος Γιαμπουράς