25.8 C
Αθήνα
Ιούνιος 21, 2021
Abola.gr
ΕΠΣ ΑΘΗΝΩΝ

ΕΠΣΑ (Κύπελλο): Οι διαιτητές στους αγώνες της Τετάρτης (28/9) για την γ’ φάση

 

Ποιοι σφυρίζουν στις αναμετρήσεις Κυπέλλου

 

 

Κύπελλο
(3η φάση)

 
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ – ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Τετάρτη 28/09/16 15:30 ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΚΙΚΗΡΑΣ Φ., ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α.  
2. ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ Τετάρτη 28/09/16 16:00 ΜΠΑΪΡΑΚΤΑΡΗΣ Ν., ΤΖΑΒΕΛΛΑΣ Η., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ.  
3. ΤΕΡΨΙΘΕΑ – ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Τετάρτη 28/09/16 16:00 ΣΤΑΜΟΣ Β., ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΝΤΕΜΣΙΑΣ Σ.  
4. ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ – ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ ΡΟΥΦ Τετάρτη 28/09/16 16:00 ΦΙΤΣΑΣ Β., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι., ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ Θ.  
5. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Τετάρτη 28/09/16 16:00 ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΜΟΥΡΟΥΝΑΚΗΣ Θ.  
6. ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ – ΛΕΟΝΤΕΣ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Τετάρτη 28/09/16 16:00 ΨΑΡΙΔΗΣ Χ., ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ., ΚΟΥΤΣΑΝΔΡΕΑΣ Α.  
7. ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ – ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Τετάρτη 28/09/16 16:00 ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ Μ., ΓΟΥΝΑΡΗΣ Π.  
8. ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ – ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Τετάρτη 28/09/16 16:00 ΜΗΤΡΑΚΟΣ Α., ΚΟΚΟΡΗΣ Η., ΧΙΟΝΗΣ Α.  
9. ΚΟΛΩΝΟΣ – ΙΑΣΩΝ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Τετάρτη 28/09/16 16:00 ΟΝΤΟΣ Κ., ΖΗΣΗΣ Δ., ΤΖΑΝΗΣ Σ.  
10. ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΣΤ.ΜΑΥΡΟΘΑΛΑΣΣΙΤΗΣ) Τετάρτη 28/09/16 16:00 ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ., ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ.  
11. ΧΑΪΔΑΡΙ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Τετάρτη 28/09/16 16:00 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ., ΤΕΒΕΚΕΛΗΣ Α.  
12. ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Τετάρτη 28/09/16 16:00 ΚΑΔΔΑΣ Π., ΖΥΓΑΣ Π., ΡΟΥΣΣΟΣ Π.  
13. ΑΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Τετάρτη 28/09/16 16:00 ΣΥΨΑΣ Ι., ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν., ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν.  
14. ΣΟΥΡΜΕΝΑ – ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Τετάρτη 28/09/16 16:00 ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ Δ., ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ.  
15. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ – ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ Τετάρτη 28/09/16 16:00 ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Ι., ΑΡΓΥΡΟΣ Π., ΚΑΨΑΛΗΣ Σ.  
16. ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ – ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Τετάρτη 05/10/16 15:30    
17. ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ – ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Τετάρτη 05/10/16 15:30    
18. ΜΕΛΙΣΣΙΑ – ΚΑΜΑΤΕΡΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Τετάρτη 05/10/16 15:30    
19. ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ Τετάρτη 05/10/16 15:30    
20. ΑΘΗΝΑΪΔΑ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Τετάρτη 05/10/16 15:30    
21. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΥΜΗΤΤΟΥ Τετάρτη 05/10/16 15:30    
22. ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ – ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Τετάρτη 05/10/16 15:30    
23. ΑΡΜΕΝΙΚΗ – ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Τετάρτη 05/10/16 15:30  

Related posts

Ανανέωσαν Αντ. και Χρ. Μπαλαφούτης όπως και ο Παριανός στην Διάνα Ηλιούπολης

Abola Team 3

Διπλό “χτύπημα”

Κωνσταντίνος Περούλης

Μια ακόμα χρονιά η πρωτοβουλία πολιτών “Η Δύναμη είμαστε Ολοι εμείς” έκανε αυτό που πρέπει στο γήπεδο του Ρουφ (ΦΩΤΟΡΕΠΟΡΤΑΖ)

Abola Team 3