20.4 C
Αθήνα
Ιούνιος 16, 2021
Abola.gr
ΕΠΣ ΑΘΗΝΩΝ

ΕΠΣΑ: Το πρόγραμμα του Σαββατοκύριακου

 

 

A Κατηγορία 1ος Όμιλος
(3η αγωνιστική)

 
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Σάββατο 01/10/16 16:30    
2. ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 01/10/16 16:30    
3. ΑΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Σάββατο 01/10/16 16:30    
4. ΠΕΥΚΗ – ΠΑΠΑΓΟΣ ΠΕΥΚΗΣ Σάββατο 01/10/16 16:30    
5. ΧΑΪΔΑΡΙ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Κυριακή 02/10/16 16:30    
6. ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ – ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ Κυριακή 02/10/16 16:30    
7. ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή 02/10/16 16:30    
8. ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ – ΡΟΥΦ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή 02/10/16 16:30    
Α Κατηγορία 2ος Όμιλος
(3η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
9. ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ – ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ ΒΥΡΩΝΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ Σάββατο 01/10/16 16:30    
10. ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ – ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Σάββατο 01/10/16 16:30    
11. ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 01/10/16 16:30    
12. ΧΟΛΑΡΓΟΣ – ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Α΄ Σάββατο 01/10/16 16:30    
13. ΧΑΛΑΝΔΡΙ – ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 01/10/16 16:30    
14. ΚΑΜΑΤΕΡΟ – ΣΟΥΡΜΕΝΑ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Σάββατο 01/10/16 16:30    
15. ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή 02/10/16 16:30    
16. ΤΡΑΧΩΝΕΣ – ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Κυριακή 02/10/16 16:30    
Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(2η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
17. ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ – ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο 01/10/16 16:30    
18. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή 02/10/16 11:00    
19. ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ – ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ ΝΗΑΡ. ΗΣΤ Κυριακή 02/10/16 11:30    
20. ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ – ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή 02/10/16 16:30    
21. ΙΛΙΣΙΑ 2004 – ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΓΟΥΔΗ Κυριακή 02/10/16 16:30    
22. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Κυριακή 02/10/16 16:30    
23. ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ – ΕΙΡΗΝΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 02/10/16 16:30    
24. ΒΥΡΩΝ – ΑΘΗΝΑΪΔΑ ΒΥΡΩΝΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ Κυριακή 02/10/16 16:30    
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(2η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
25. ΠΟΨ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 01/10/16 16:30    
26. ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 01/10/16 16:30    
27. ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο 01/10/16 16:30    
28. ΚΟΡΩΝΙΔΑ – ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 01/10/16 16:30    
29. ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ – ΙΑΣΩΝ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή 02/10/16 11:00    
30. ΚΟΛΩΝΟΣ – ΑΤΤΙΚΟΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή 02/10/16 16:30    
31. ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ – ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Κυριακή 02/10/16 16:30    
32. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ – ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ ΙΛΙΟΥ Κυριακή 02/10/16 16:30    
Β Κατηγορία 3ος Όμιλος
(2η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
33. ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ – ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Σάββατο 01/10/16 16:30    
34. ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ – ΑΡΜΕΝΙΚΗ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Σάββατο 01/10/16 16:30    
35. ΑΟ ΙΛΙΟΥ – ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 01/10/16 16:30    
36. ΑΓ. ΘΩΜΑΣ – ΑΦΟΒΟΣ ΓΟΥΔΗ Σάββατο 01/10/16 16:30    
37. ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ – ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 02/10/16 16:30    
38. ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΚΑΛΑΜΑΚΙ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Κυριακή 02/10/16 16:30    
39. ΑΕ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΟΣΕΙΔ-ΟΔΥΣΣ. – ΜΕΛΙΣΣΙΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Κυριακή 02/10/16 16:30    
40. ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ – ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ ΡΟΥΦ Κυριακή 02/10/16 16:30    
Γ Κατηγορία 1ος Όμιλος
(1η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
41. ΤΑΤΑΥΛΑ – ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ Σάββατο 01/10/16 16:30    
42. ΑΕ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Σάββατο 01/10/16 16:30    
43. ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ – ΚΡΟΝΟΣ ΑΙΓΑΛΕΩ ΡΟΥΦ Κυριακή 02/10/16 11:00    
44. ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Κυριακή 02/10/16 16:00    
45. ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ – ΑΡΙΩΝ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Κυριακή 02/10/16 16:30    
46. ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή 02/10/16 16:30    
Γ Κατηγορία 2ος Όμιλος
(1η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
47. ΛΕΟΝΤΕΣ – ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΡΟΥΦ Σάββατο 01/10/16 16:00    
48. ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ – ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 ΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο 01/10/16 16:30    
49. ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 – ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ ΖΗΡΙΝΕΙΟΥ Σάββατο 01/10/16 16:30    
50. ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ – ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 01/10/16 16:30    
51. ΙΕΡΑΠΟΛΗ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο 01/10/16 16:30    
52. ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ – ΠΛΑΤΩΝ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Κυριακή 02/10/16 11:00    
Γ Κατηγορία 3ος Όμιλος
(1η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
53. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ – ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΝΗΑΡ. ΗΣΤ Σάββατο 01/10/16 16:30    
54. ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ – ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή 02/10/16 11:00    
55. ΑΕ ΙΛΙΟΥ – ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ ΙΛΙΟΥ Κυριακή 02/10/16 11:00    
56. ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ – ΑΟ ΚΩΦΩΝ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή 02/10/16 11:00    
57. ΤΟΛΜΗ ΠΕΡΙΣΤ. – ΝΕΑ ΖΩΗ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή 02/10/16 11:00    
58. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ – ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 02/10/16 11:30    
59. ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ – ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή 02/10/16 16:30    
Γ Κατηγορία 4ος Όμιλος
(1η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
60. ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο 01/10/16 16:30    
61. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο 01/10/16 16:30    
62. ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Κυριακή 02/10/16 11:00    
63. ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΠΑΤΗΣΙΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Κυριακή 02/10/16 11:00    
64. ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ – ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (Μ.ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή 02/10/16 16:30    
65. ΜΑΡΟΥΣΙ – ΥΜΗΤΤΟΣ ΠΕΥΚΗΣ Κυριακή 02/10/16 16:30  

Related posts

Ο διαιτητές στα ματς του Σαββατοκύριακου (10 και 11/3) στην ΕΠΣΑ

Ρένος Γιαμπουράς

Έρεε άφθονη η σαμπάνια στην φιέστα του Κεραμεικού-Όλες οι παρουσίες

Abola Team 3

Ολική επαναφορά για το Δάσος Χαϊδαρίου

Abola Team