15.9 C
Αθήνα
Ιούνιος 15, 2021
Abola.gr
Γ' ΕΘΝΙΚΗ

Γ’ Εθνική: Οι διαιτητές της 4ης αγωνιστικής

 

Ποιοι ρέφερι σφυρίζουν στα ματς των τεσσάρων ομίλων

 

Αναλυτικά:

1ος όμιλος

Α.Ε. Ποντίων – Α.Ο. Καρδίας

Μπεκιάρης, Τίκας, Βογιατζής (Καρδίτσας)

Μακεδονικός Φούφας – Καβάλα

Χανίδης, Νατσιόπουλος, Πάτρας (Μακεδονίας)

Αλμωπός Αριδαίας – Νάουσα

Γκαραγκάνης, Βρούζος, Μηνούδης (Πιερίας)

Ορφέας Ξάνθης – Δόξα Δράμας

Σιμίδης, Καραΐσκος, Κίτσος (Έβρου)

Λαγκαδάς – Απόλλων Παραλιμνίου

Μανούρας, Λεωνίδας, Σταφυλάς (Τρικάλων)

Απόλλων Καλαμαριάς – Καμπανιακός

Κουμπαράκης (Θράκης), Μηναδάκης (Καβάλας), Μανάλης (Καβάλας)

Δόξα Προσκυνητών – Εορδαϊκός

Γκουγκούδης, Σάββας, Κρυώνας (Σερρών)

2ος όμιλος

Αχιλλέας Νεοκαισάρειας – Απόλλων Λάρισας

Βρέσκας, Παπαδάκης, Κελεσίδης (Ημαθίας)

Αμβρακία Κωστακιών – Πιερικός

Στεφάνου (Θεσπρωτίας), Φραγκούλης (Πρέβεζας), Τσόγκας (Πρέβεζας)

Εθνικός Φιλιππιάδας – Ρήγας Φεραίος

Μάντζιος, Καραλής, Τσάντας (Ηπείρου)

Πύδνα Κίτρους – Ολυμπιακός Βόλου

Σημαιάκης, Γούτας, Χριστάκογλου (Χαλκιδικής)

Νίκη Βόλου – Θεσπρωτός

Τσιμεντερίδης, Ιωανίδης, Μπαλιάγκας (Κοζάνης)

Τηλυκράτης – Μαύροι Αετοί Ελευθεροχωρίου

Μακρυπόδης, Μεϊντάνας, Κακαφώνης (Αχαΐας)

Διαγόρας Σεβαστής – Αστέρας Πετριτή

Λεωνίδας, Τζάνης, Μπάλας (Τρικάλων)

Ιστιαία – Α.Ε. Καραϊσκάκης

Μιχαϊλίδης, Φίλος, Παγουράς (Βοιωτίας)

3ος όμιλος

Φωστήρας – Τσικλητήρας Πύλου

Βλαντής, Γκολές, Κορώνας (Πειραιά)

Δόξα Μεγαλούπολης – ΠΑΟ Βάρδας

Τζαγκαράκης, Ζούλης, Ανδριανός (Αχαΐας)

Θήβα – Χαλκίδα

Μπακογιάννης, Δέτση, Σταυρόγλου (Αθηνών)

Ζευγολατιό – Παναχαϊκή

Ωραιόπουλος (Δωδεκανήσου), Λεοντακιανάκος (Αθηνών), Κοκαρίδας (Αθηνών)

Αχαϊκή – Λουτράκι

Κουτσαναστάσης, Λάμιας, Γκούμας (Μεσσηνίας)

Αστέρας Αμαλιάδας – Παναργειακός

Φωτόπουλος, Κουτσόγιαννος, Ματσούκας (Αθηνών)

Αιολικός – Παναρκαδικός

Πουλόπουλος, Τζιλίρης, Ζερβάκης (Πειραιά)

4ος όμιλος

ΑΕΕΚ ΙΝΚΑ – Ερμής Ζωνιανών

Κρασαγάκης, Παπαδάκης, Μαυρουδής (Ηρακλείου)

Προοδευτική – Ρόδος

Μαρκαντωνάτος, Παπαδόπουλος, Ασημακόπουλος (Ηλείας)

Ηλυσιακός – Εθνικός Πειραιά

Ρούσσος, Κωνσταντόπουλος, Σανός (Κορινθίας)

Θύελλα Ραφήνας – Ατσαλένιο

Παπαποστόλου (Εύβοιας), Τσιφλάκος (Εύβοιας), Βαλκάνος (Δυτικής Αττικής)

Εργοτέλης – Τρίγλια Ραφήνας

Σταυρουλάκης, Κοκμοτός, Φραγκιαδάκης (Ρεθύμνου)

Ιάλυσος – Πανθηραϊκός

Κουντουριώτης, Οικονόμου, Πλάκας (Δυτικής Αττικής)

Κηφισιά – Ιωνικός

Μανούχος (Αργολίδας), Παπανικολάου (Κορινθίας), Σεφέρης (Κορινθίας)

Related posts

Απέκτησε Σταμούλη ο Ηλυσιακός

Abola Team 2

Έμεινε ο Ποτουρίδης στον Αιολικό

Abola Team 2

Έγιναν πληρωμές στον Ηρόδοτο

Abola Team 2