9.3 C
Αθήνα
Ιανουάριος 20, 2021
Abola.gr
ΕΠΣΑΝΑ

ΕΠΣΑΝΑ: Οι διαιτητές του Σαββατοκύριακου

 

Σε Α’, Β’ και Γ’ κατηγορία

 

Α Κατηγορία
(3η αγωνιστική)

 
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ – ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ Αγίας Άννας Σάββατο 01/10/16 16:30 ΑΝΤΩΝΙΟΥ Ε., ΡΟΥΝΤΟΣ Ν., ΣΟΦΙΑΣ Α.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΟΝΙΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΣ)
(Παρατηρητής: ΠΑΠΑΔΗΣ .)
 
2. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ – ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ Λαυρίου Γιώργος Ραφιάς Σάββατο 01/10/16 16:30 ΓΑΛΑΝΗΣ Α., ΜΗΤΑΡΗΣ Η., ΓΟΥΡΝΙΑΣ Θ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ)
(Παρατηρητής: ΜΗΤΡΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ)
 
3. ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ – ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ Κάτω Αχαρνών Κυριακή 02/10/16 16:30 ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΧΟΙΚΑΣ Σ., ΣΟΦΙΑΣ Α.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΟΣ ΜΙΧΑΗΛ)
(Παρατηρητής: ΣΑΚΑΡΕΛΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ)
 
4. ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ Σπάτων Δημήτρης Δημητρίου Κυριακή 02/10/16 16:30 ΓΑΛΑΝΗΣ Α., ΜΗΤΑΡΗΣ Η., ΓΟΥΡΝΙΑΣ Θ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ)
(Παρατηρητής: ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΣ)
 
5. ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ – ΜΑΡΚΟ Γλυκών Νερών Κυριακή 02/10/16 16:30 ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΤΣΑΛΙΚΟΓΛΟΥ Ν., ΚΑΛΛΗΣ Α.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΤΑΣΗΣ Δ)
(Παρατηρητής: ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ)
 
6. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ – ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ Κερατέας Κυριακή 02/10/16 16:30 ΚΟΡΔΟΛΑΙΜΗΣ Ε., ΒΙΤΣΕΝΤΖΑΤΟΣ Κ., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΛΑΜΠΡΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ)
(Παρατηρητής: ΔΑΒΗΣ ΣΩΤΗΡΗΣ)
 
7. ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ – ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ Ανθούσας Κυριακή 02/10/16 16:30 ΜΑΛΑΜΑΣ Μ., ΓΚΟΝΤΑ Α., ΜΑΚΡΗΣ Α.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΣΑΔΗΜΑΣ ΜIΧΑΛΗΣ)
(Παρατηρητής: ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ)
 
8. ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ – ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ Βάρης Κυριακή 02/10/16 16:30 ΑΝΤΩΝΙΟΥ Ε., ΡΟΥΝΤΟΣ Ν., ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗΣ Α.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΟΝΙΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΣ)
(Παρατηρητής: ΡΟΔΙΤΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ)
 

 

Β Κατηγορία
(4η αγωνιστική)

 
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
9. ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ – ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ Ραφήνας Σάββατο 01/10/16 16:30 ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗΣ Α., ΜΠΑΛΑΓΚΑ Ε.
(Παρατηρητής: ΚΩΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ)
 
10. ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ – ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ Διονύσου Σάββατο 01/10/16 16:30 ΜΑΛΑΜΑΣ Μ., ΒΙΤΣΕΝΤΖΑΤΟΣ Κ., ΚΟΡΩΝΙΑΣ Κ.
(Παρατηρητής: ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΣ -)
 
11. ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ – ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ Σπάτων Δημήτρης Δημητρίου Σάββατο 01/10/16 16:30 ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΔ ., ΜΕΤΑΚΙΔΗΣ Π., ΚΟΡΩΝΙΑΣ Ν.
(Παρατηρητής: ΦΑΜΕΛΗΣ ΖΑΧΑΡΙΑΣ)
 
12. ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟ – ΔΟΞΑ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΧΑΡΝ. Καλυβίων Σάββατο 01/10/16 16:30 ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΤ ., ΦΩΣΤΕΡΗΣ Γ., ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΛΑΜΠΡΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ)
(Παρατηρητής: ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ)
 
13. ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ – ΑΝΟΙΞΗ Αγίου Στεφάνου Σάββατο 01/10/16 16:30 ΑΝΤΙΠΑΡΙΩΤΗΣ Μ., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΓΚΟΝΤΑ Α.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΟΣ ΜΙΧΑΗΛ)
(Παρατηρητής: ΛΙΤΣΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ)
 
14. ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ – ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ Βουλιαγμένης Σάββατο 01/10/16 16:30 ΠΡΟΔΡΟΜΙΔΗΣ Π., ΤΣΑΛΙΚΟΓΛΟΥ Ν., ΚΑΛΛΗΣ Α.
(Παρατηρητής: ΑΝΑΓΝΩΣΤΑΡΑΣ .)
 
15. ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ – ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ Λαυρίου Γιώργος Ραφιάς Κυριακή 02/10/16 16:30 ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΔ ., ΜΠΑΛΑΓΚΑ Ε., ΓΚΑΝΕΤΣΟΣ Κ.
(Παρατηρητής: ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ .)
 
16. ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ – ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣ Νέων Παλατίων Κυριακή 02/10/16 16:30 ΜΑΝΙΩΤΗΣ Δ., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ.
(Παρατηρητής: ΚΑΦΕΤΖΟΓΛΟΥ ΙΟΡΔΑΝΗ)
 
17. ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ – ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ Γέρακα Κυριακή 02/10/16 16:30 ΜΠΕΡΕΤΑΣ Ν., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α., ΚΟΡΩΝΙΑΣ Ν.
(Παρατηρητής: ΡΑΠΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ)
 

 

Γ Κατηγορία
(1η αγωνιστική)

 
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
18. ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣ – ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣ Γέρακα Σάββατο 01/10/16 16:30 ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ., ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν.
(Παρατηρητής: ΣΑΚΑΡΕΛΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ)
 
19. ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ – ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ Αγίας Άννας Κυριακή 02/10/16 16:30 ΚΟΡΩΝΙΑΣ Κ., ΔΗΜΑΣ Μ., ΤΡΙΜΗΣ Α.
(Παρατηρητής: ΚΑΣΤΑΝΗΣ .)
 
20. ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ – ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ Νέας Μάκρης Κυριακή 02/10/16 16:30 ΦΩΣΤΕΡΗΣ Γ., ΠΟΛΥΔΩΡΟΣ Α., ΦΙΛΙΠΠΟΓΛΟΥ Α.
(Παρατηρητής: ΧΑΣΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)
 
21. ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ – Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ Συκαμίνου Κυριακή 02/10/16 16:30 ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ Λ., ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΣΑΡΡΗΣ Α.
(Παρατηρητής: ΜΠΑΡΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ)
 
22. ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ – ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ Καπανδριτίου Κυριακή 02/10/16 16:30 ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ., ΚΑΡΡΑΣ Α., ΜΕΤΑΚΙΔΗΣ Π.
(Παρατηρητής: ΚΑΡΑΒΑΣ .)
 
23. ΑΟ ΑΥΛΩΝ – ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥ Αυλώνα Κυριακή 02/10/16 16:30 ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι., ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ Μ., ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α.
(Παρατηρητής: ΜΠΑΛΤΑΣ .)
 



Related posts

Πρωτοβουλία συμπαράστασης 19/9 στη Νέα Μάκρη για τους πυρόπληκτους

Abola Team 2

Τα συγχαρητήρια από Παλλαυρεωτικό και Κρυονέρι για το επιτυχημένο PARTY JUNIOR PROJUNIOR της ΕΠΣΑΝΑ (ΦΩΤΟ)

Abola Team 3

Ο Αήττητος 2-0 τη Μάχη Μαραθώνα, διπλό η Μαρκό, νίκη το Κορωπί, ισοπαλία για Κρυονέρι και Κερατέα

Abola Team 3