3.3 C
Αθήνα
Ιανουάριος 28, 2021
Abola.gr
ΕΠΣ ΠΕΙΡΑΙΑ

ΕΠΣΠ: Τα αποτελέσματα του Σαββατοκύριακου στον Πειραιά

 

Σε Α’, Β’, και Γ’ κατηγορία

 

Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(2η αγωνιστική)

 
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ – ΑΕ ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ Σάββατο 01/10/16 16:00 ΛΑΜΠΑΔΑΡΙΟΥ Ε., AΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΜΟΥΜΠΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Ι. (Παρατηρητής: ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΠΑΝΤΕΛΗΣ) 5-1
2. ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Σάββατο 01/10/16 16:30 ΤΣΑΜΟΥΡΗΣ Α., ΓΙΑΝΝΙΚΟΣ Γ., ΚΟΝΤΙΖΑΣ Ι. (Παρατηρητής: ΦΡΑΓΚΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ) 0-0
3. ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ – ΠΕΡΑΜΑΙΚΟΣ ΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝ Σάββατο 01/10/16 16:30 ΛΥΤΡΙΒΗΣ Ι., ΡΑΠΤΗΣ Θ., ΠΑΓΟΥΡΤΖΗΣ Δ. (Παρατηρητής: ΠΟΥΤΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ) 3-0 α.α.
4. ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ –ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ Κυριακή 02/10/16 13:45 ΤΣΑΜΟΥΡΗΣ Α., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Τ., ΜΗΤΑΚΟΣ Ν. (Παρατηρητής: ΔΑΟΥΤΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ) 1-3
5. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ» Κυριακή 02/10/16 16:30 ΛΑΜΠΑΔΑΡΙΟΥ Ε., ΚΟΥΡΟΜΙΧΕΛΑΚΗΣ Α., ΓΙΑΝΝΙΚΟΣ Γ. (Παρατηρητής: ΜΑΛΟΥΧΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ) 0-4
6. ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ –ΟΔΗΓΗΤΡΙΑ ΡΕΝΤΗ – ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ Κυριακή 02/10/16 16:30 ΠΕΤΡΟΥΜΙΑΝΌΣ Θ., ΠΕΡΔΙΚΟΥΡΗΣ Γ., AΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Π. (Παρατηρητής: ΚΟΥΝΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ) 0-7
7. ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ – ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ –ΑΙΓΑΛΕΩ Κυριακή 02/10/16 16:30 ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΤΖΙΚΑ Κ., ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ .. (Παρατηρητής: ΛΑΤΙΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ) 0-1
Α Κατηγορία 2ος Όμιλος
(2η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
8. ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑ – ΑΠΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ ΝΙΚΑΙΑΣ Σάββατο 01/10/16 16:30 ΜΙΧΕΛΗΣ Σ., ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΓΚΟΛΕΣ Π. (Παρατηρητής: ΠΑΡΑΚΟΙΛΙΩΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ) 1-2
9. ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Σάββατο 01/10/16 16:30 ΑΡΓΥΡΗΣ Ε., ΣΓΟΥΡΑΚΗΣ .., ΣΕΡΕΠΑΣ Α. (Παρατηρητής: ΣΙΑΚΟΥΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ) 4-0
10. ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ – ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ» Σάββατο 01/10/16 16:30 ΚΟΥΒΕΛΗΣ Ν., ΠΕΡΔΙΚΟΥΡΗΣ Γ., ΚΟΡΩΝΑΣ Χ. (Παρατηρητής: ΠΡΟΒΑΤΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ) 0-3
11. ΗΦΑΙΣΤΟΣ – ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ ΡΕΝΤΗ – ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ Κυριακή 02/10/16 13:45 ΜΙΧΕΛΗΣ Σ., ΠΕΡΔΙΚΟΥΡΗΣ Γ., ΚΟΤΖΑΜΑΝΙΔΗΣ Η. (Παρατηρητής: ΜΕΛΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ ΜΗΝΑΣ) 1-1
12. ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ –ΦΑΛΗΡΙΚΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Κυριακή 02/10/16 13:45 ΜΑΡΙΝΑΚΗΣ Κ., ΚΟΝΤΙΖΑΣ Ι., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ. (Παρατηρητής: ΔΗΜΗΤΣΑΣ ΔΗΜΟΣ) 1-2
13. ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ – ΑΡΜΕΝΙΚΗ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ» Κυριακή 02/10/16 13:45 ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν., ΚΟΥΡΟΜΙΧΕΛΑΚΗΣ Α., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Κ. (Παρατηρητής: ΚΑΛΑΜΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ) 1-0
14. ΑΕ ΑΙΓΙΝΑΣ – ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΙΓΙΝΑΣ Κυριακή 02/10/16 14:30 ΦΟΥΡΝΑΡΑΚΗΣ Σ., ΒΟΥΛΓΑΡΗΣ Δ., ΜΠΕΣΙΡΗΣ Δ. (Παρατηρητής: ΦΩΚΙΔΗΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ) 6-1
15. ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΑΕ ΘΥΕΛΛΑΣ -ΑΧΙΛΛΕΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Κυριακή 02/10/16 16:30 ΚΟΥΒΕΛΗΣ Ν., ΧΡΗΣΤΑΚΟΣ Π., ΜΟΥΜΠΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Ι. (Παρατηρητής: ΤΡΥΦΩΝΑΣ ΧΡΥΣΑΝΘΟΣ) 5-0
Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(1η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
16. ΑΜΦΙΑΛΗ – ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ» Σάββατο 01/10/16 16:30 ΝΤΙΝΙΩΤΑΚΗΣ Γ., ΖΟΡΜΠΑΣ Π., ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ. (Παρατηρητής: ΓΙΑΝΝΑΡΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ) 2-1
17. ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΡΕΝΤΗ – ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ Σάββατο 01/10/16 16:30 ΒΛΑΝΤΗΣ Χ., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Α., ΛΥΤΡΑΣ Α. (Παρατηρητής: ΣΤΡΑΤΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ) 0-3
18. ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ –ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ Σάββατο 01/10/16 16:30 ΔΑΜΙΑΝΑΚΗΣ Κ., ΓΑΡΟΥΦΟΣ Π., ΠΑΧΩΠΟΣ Μ. (Παρατηρητής: ΤΣΕΒΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ) 2-3
19. ΦΙΛΑΘΛΟΙ – ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ» Κυριακή 02/10/16 11:00 ΤΖΙΚΑ Κ., ΖΟΡΜΠΑΣ Π., ΡΙΖΟΣ Ε. (Παρατηρητής: ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΛΑΜΠΡΟΣ) 2-0
20. ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ – ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ ΜΟΣΧΑΤΟΥ Κυριακή 02/10/16 13:45 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ Γ., ΛΙΑΚΩΝΗΣ Β., ΠΑΓΟΥΡΤΖΗΣ Δ. (Παρατηρητής: ΛΟΥΚΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ) 3-1
21. ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ – ΘΗΣΕΑΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ Κυριακή 02/10/16 16:30 ΖΕΡΒΑΣ Ν., ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ., ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Α. (Παρατηρητής: ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ)  1-3
22. ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ – ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ Κυριακή 02/10/16 16:30 ΦΙΛΑΚΟΥΡΗΣ Μ., ΜΗΤΑΚΟΣ Ν., ΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ Χ. (Παρατηρητής: ΦΕΛΛΑΣ ΚΩΣΤΑΣ) 1-2
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(1η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
23. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Σάββατο 01/10/16 16:30 ΑΛΑΤΣΑΚΗΣ Γ., ΚΟΥΡΟΜΙΧΕΛΑΚΗΣ Α., ΒΟΥΤΣΑΣ Δ. (Παρατηρητής: ΠΑΠΑΔΟΓΙΑΝΝΗΣ .) 1-0
24. ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ – ΜΙΘΡΙΔΑΤΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ Κυριακή 02/10/16 13:45 ΛΥΤΡΙΒΗΣ Ι., ΓΑΡΟΥΦΟΣ Π., ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν. (Παρατηρητής: ΡΟΔΗΣ .) 6-2
25. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ –ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΜΟΣΧΑΤΟΥ Κυριακή 02/10/16 16:30 ΜΠΑΛΑΧΟΥΤΗΣ Γ., ΛΙΑΚΩΝΗΣ Β., ΒΟΥΤΣΑΣ Δ. (Παρατηρητής: ΚΑΛΟΥΜΕΝΟΣ ΦΩΤΗΣ) 1-2
26. ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΝΙΚΑΙΑΣ – Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Κυριακή 02/10/16 16:30 ΤΡΑΙΦΟΡΟΣ Α., ΣΤΕΡΓΙΟΥ Π., ΡΑΠΤΗΣ Θ. (Παρατηρητής: ΓΕΩΡΓΙΟΥ .) 3-0
27. ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ –ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ» Κυριακή 02/10/16 16:30 ΛΕΜΠΕΣΗΣ Π., ΣΤΑΜΑΤΗΣ Μ., ΠΑΧΩΠΟΣ Μ. (Παρατηρητής: ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ) 0-2
28. ΣΠΙΘΑ ΝΙΚΑΙΑΣ –ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ Κυριακή 02/10/16 16:30 ΔΑΜΙΑΝΑΚΗΣ Κ., ΘΕΟΛΟΓΙΤΗΣ Ε., ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν. (Παρατηρητής: ΚΟΥΡΣΑΡΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ) 0-3
Γ Κατηγορία
(1η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
29. A.Σ.Χ. ΠΟΣΕΙΔΩΝ –ΠΕΙΡΑΙΚΟΣ ΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦ Σάββατο 01/10/16 16:30 ΦΟΥΡΝΑΡΑΚΗΣ Σ., ΡΑΠΤΗΣ Θ., ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ .. (Παρατηρητής: ΔΡΟΓΩΣΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ) 0-1
30. ΑΕ ΝΕΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ – ΕΝΩΣΗ ΚΑΜΙΝΙΩΝ ΝΙΚΑΙΑΣ – Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Κυριακή 02/10/16 11:00 ΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ Β., ΛΥΤΡΑΣ Α. (Παρατηρητής: ΜΑΥΡΕΛΟΣ .) 1-1
31. ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ – ΑΕ ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΕΙΟΥ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ Κυριακή 02/10/16 11:00 ΓΙΑΝΝΑΡΑΚΗΣ Ι., ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ., ΣΤΕΡΓΙΟΥ Π. (Παρατηρητής: ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ) 0-1
32. ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ – ΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ Κυριακή 02/10/16 11:00 ΣΦΟΥΝΟΣ Γ., ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ Γ., ΠΑΓΟΥΡΤΖΗΣ Δ. (Παρατηρητής: ΤΣΟΛΑΚΕΛΛΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ) 1-3
33. ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝ –ΑΣ ΚΩΦΩΝ ΡΕΝΤΗ – ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ Κυριακή 02/10/16 11:00 ΚΙΚΗΣ Α., ΤΣΟΥΚΑΡΑΣ Π., ΓΚΙΤΖΙΑΣ .. (Παρατηρητής: ΓΕΡΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ) 0-1
34. ΔΑΦΝΗ ΤΑΜΠΟΥΡΙΩΝ – ΑΕ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Κυριακή 02/10/16 13:45 ΑΛΑΤΣΑΚΗΣ Γ., ΦΥΡΟΓΕΝΗΣ Ε., ΡΑΠΤΗΣ Θ. (Παρατηρητής: ΓΕΩΡΓΙΟΥ .) 1-1
35. ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ» Κυριακή 02/10/16 13:45 ΤΣΕΒΑΣ Σ., ΒΑΛΣΑΜΟΣ Α., ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Α. (Παρατηρητής: ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΛΑΜΠΡΟΣ) 2-1

Related posts

Ετοιμάζει «βόμβα» με Πολυχρονίδη!

Ρένος Γιαμπουράς

Οι αγώνες που θα παρακολουθήσουν τα στελέχη της ΕΠΣ Πειραιά-Αντικατάσταση διαιτητή, αποφάσεις της Πειθαρχικής Επιτροπής

Abola Team 3

AE Μοσχάτου: Ίδρυση τμήματος παλαίμαχων

Nάσος Φακίδης