8.6 C
Αθήνα
Ιανουάριος 22, 2021
Abola.gr
ΕΠΣΑΝΑ

ΕΠΣΑΝΑ: Το πρόγραμμα του Σαββατοκύριακου στην Ανατολική Αττική

 

Σε Α’, Β’ και Γ’ κατηγορία

 

Α Κατηγορία
(4η αγωνιστική)

 
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ Βούλας Σάββατο 08/10/16 16:30    
2. ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ Κορωπίου Αντώνης Πρίφτης Σάββατο 08/10/16 16:30    
3. ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ – ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ ΑΚ Παλλήνης Κυριακή 09/10/16 13:45    
4. ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ – ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ Λαυρίου Γιώργος Ραφιάς Κυριακή 09/10/16 16:30    
5. ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ – ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ Βάρης Κυριακή 09/10/16 16:30    
6. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ – ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ Αγίου Στεφάνου Κυριακή 09/10/16 16:30    
7. ΜΑΡΚΟ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ Μαρκόπουλου Κυριακή 09/10/16 16:30    
8. ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ – ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ Κρυονερίου Κυριακή 09/10/16 16:30    
Β Κατηγορία
(5η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
9. ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ – ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ Παλαιάς Φώκαιας Σάββατο 08/10/16 16:30    
10. ΑΝΟΙΞΗ – ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ Άνοιξης Σάββατο 08/10/16 16:30    
11. ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ – ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ Αναβύσσου Σάββατο 08/10/16 16:30    
12. ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ – ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ Αγίας Μαρίνας Σάββατο 08/10/16 16:30    
13. ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ – ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ Κουβαρά Σάββατο 08/10/16 16:30    
14. ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ – ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟ Σταμάτας Σάββατο 08/10/16 16:30    
15. ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ – ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ ΔΑΚ Παιανίας Κυριακή 09/10/16 16:30    
16. ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣ – ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ Αφιδνών Κυριακή 09/10/16 16:30    
17. ΔΟΞΑ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΧΑΡΝ. – ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ Αγίας Άννας Κυριακή 09/10/16 16:30    
Γ Κατηγορία
(2η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
18. ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥ – ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ Καλάμου Σάββατο 08/10/16 16:30    
19. ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ – ΑΟ ΑΥΛΩΝ Δροσιάς Σάββατο 08/10/16 16:30    
20. ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ Γραμματικού Κυριακή 09/10/16 16:30    
21. Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ – ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣ Βούλας Κυριακή 09/10/16 16:30    
22. ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ – ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ Γλυκών Νερών (πλαστικό) Κυριακή 09/10/16 16:30    
23. ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ – ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ Ανθούσας Κυριακή 09/10/16 16:3

Related posts

Τάραξε… τα Γλυκά Νερά

Βασίλης Θεόκλητος

Αποφάσεις της Πειθαρχικής Επιτροπής της ΕΠΣΑΝΑ

Abola Team 3

Το πρόγραμμα του Σαββατοκύριακου (14 και 15/4) στην ΕΠΣΑΝΑ

Abola Team 3