Abola.gr
ΕΠΣ ΑΘΗΝΩΝ

ΕΠΣΑ: Οι διαιτητές του Σαββατοκύριακου στην Αθήνα

 

Σε Α’, Β’ και Γ’ κατηγορία

A Κατηγορία 1ος Όμιλος
(4η αγωνιστική)

 
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΠΕΥΚΗ – ΧΑΪΔΑΡΙ ΠΕΥΚΗΣ Σάββατο 08/10/16 16:00 ΣΥΨΑΣ Ι., ΚΟΛΛΙΑΚΟΣ Α., ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ.  
2. ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ – ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 08/10/16 16:00 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΝΙΚΟΛΑΔΟΣ Σ., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ.  
3. ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ – ΑΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Σάββατο 08/10/16 16:00 ΓΡΙΜΜΑΣ Ε., ΛΕΟΝΤΑΚΙΑΝΑΚΟΣ Κ., ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ Μ.  
4. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ ΥΜΗΤΤΟΥ Κυριακή 09/10/16 16:00 ΜΑΧΑΙΡΑΣ Ε., ΔΕΤΣΗ Μ., ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ Α.  
5. ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Κυριακή 09/10/16 16:00 ΧΑΛΔΑΙΟΣ Ι., ΓΟΥΝΑΡΗΣ Π., ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ.  
6. ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ – ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (Μ.ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή 09/10/16 16:00 ΖΑΡΑΒΙΝΟΣ Α., ΚΟΡΤΕΣΗΣ Π., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π.  
7. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Κυριακή 09/10/16 16:00 ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΟΣ Ν.  
8. ΠΑΠΑΓΟΣ – ΡΟΥΦ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Κυριακή 09/10/16 16:00 ΕΥΘΥΜΙΟΥ Ε., ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΗΣ Γ., ΣΑΜΟΪΛΗΣ Δ.  
Α Κατηγορία 2ος Όμιλος
(4η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
9. ΚΑΜΑΤΕΡΟ – ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Σάββατο 08/10/16 16:00 ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ Χ., ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ Δ.  
10. ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ – ΧΑΛΑΝΔΡΙ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (Μ.ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 08/10/16 16:00 ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ Χ., ΑΚΡΙΒΟΣ Χ., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ.  
11. ΣΟΥΡΜΕΝΑ – ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Κυριακή 09/10/16 11:00 ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΤΣΑΛΙΚΗΣ Ε., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι.  
12. ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ – ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ ΜΟΣΧΑΤΟΥ Κυριακή 09/10/16 12:00 ΓΑΒΡΙΛΗΣ Π., ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΒΑΞΑΒΑΝΕΛΛΗΣ Β.  
13. ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΣΤ.ΜΑΥΡΟΘΑΛΑΣΣΙΤΗΣ) Κυριακή 09/10/16 16:00 ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ Σ., ΑΡΓΥΡΟΣ Π., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ.  
14. ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή 09/10/16 16:00 ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΑΠΤΟΣΟΓΛΟΥ Ι.  
15. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ – ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ Κυριακή 09/10/16 16:00 ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ Ι., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ., ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ.  
16. ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΧΟΛΑΡΓΟΣ ΒΥΡΩΝΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ Κυριακή 09/10/16 16:00 ΧΡΥΣΑΦΗΣ Χ., ΝΤΑΛΛΑΣ Π., ΔΕΛΗΘΟΔΩΡΗΣ Κ.  
Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(3η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
17. ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 08/10/16 16:00 ΚΟΚΟΡΗΣ Η., ΤΕΒΕΚΕΛΗΣ Α., ΑΡΓΥΡΟΣ Π.  
18. ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Σάββατο 08/10/16 16:00 ΜΟΥΡΟΥΝΑΚΗΣ Θ., ΚΙΚΗΡΑΣ Φ., ΤΣΑΦΟΣ Β.  
19. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ – ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Σάββατο 08/10/16 16:00 ΜΠΑΪΡΑΚΤΑΡΗΣ Κ., ΧΡΥΣΑΦΗΣ Χ., ΚΩΣΤΟΥΛΑΣ Α.  
20. ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ – ΙΛΙΣΙΑ 2004 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Σάββατο 08/10/16 16:00 ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΧΙΟΝΗΣ Α., ΖΗΣΗΣ Δ.  
21. ΕΙΡΗΝΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο 08/10/16 16:00 ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ., ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η.  
22. ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ – ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο 08/10/16 16:00 ΨΑΡΙΔΗΣ Χ., ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν., ΜΑΡΑΝΟΣ Θ.  
23. ΑΘΗΝΑΪΔΑ – ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 08/10/16 16:30 ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ., ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΜΑΧΑΙΡΑΣ Ε.  
24. ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ – ΒΥΡΩΝ ΡΟΥΦ Κυριακή 09/10/16 16:00 ΜΗΤΡΑΚΟΣ Α., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α., ΣΤΑΜΟΣ Μ.  
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(3η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
25. ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ – ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 08/10/16 16:00 ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΟΣ Ν.  
26. ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 08/10/16 16:00 ΟΝΤΟΣ Κ., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΤΣΕΛΙΚΟΣ Α.  
27. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΠΟΨ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 08/10/16 16:00 ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΓΟΥΝΑΡΗΣ Π., ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ Α.  
28. ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ – ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Σάββατο 08/10/16 16:00 ΚΟΡΤΕΣΗΣ Π., ΤΖΙΚΑΣ Ε., ΛΑΣΠΑΣ Δ.  
29. ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ ΖΩΓΡΑΦΟΥ (ΓΡ.ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ) Σάββατο 08/10/16 16:00 ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ., ΣΑΜΟΪΛΗΣ Δ., ΔΕΛΗΘΟΔΩΡΗΣ Κ.  
30. ΑΤΤΙΚΟΣ – ΚΟΡΩΝΙΔΑ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο 08/10/16 16:00 ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΦΙΤΣΑΣ Β., ΣΤΑΜΟΣ Β.  
31. ΙΑΣΩΝ – ΚΟΛΩΝΟΣ ΙΛΙΟΥ Κυριακή 09/10/16 16:00 ΣΤΑΜΟΣ Β., ΛΑΣΠΑΣ Δ., ΡΕΝΤΖΕΛΟΣ Θ.  
32. ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ Κυριακή 09/10/16 16:00 ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΝΤΟΥΚΑΣ Σ., ΤΖΙΚΑΣ Ε.  
Β Κατηγορία 3ος Όμιλος
(3η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
33. ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ – ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ ΡΟΥΦ Σάββατο 08/10/16 16:00 ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ., ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι.  
34. ΚΑΛΑΜΑΚΙ – ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Σάββατο 08/10/16 16:00 ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Ι., ΕΥΘΥΜΙΟΥ Ε.  
35. ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ – ΑΓ. ΘΩΜΑΣ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο 08/10/16 16:00 ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν.  
36. ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ – ΑΟ ΙΛΙΟΥ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή 09/10/16 13:00 ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Ι., ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ Χ., ΚΟΚΟΡΗΣ Η.  
37. ΑΡΜΕΝΙΚΗ – ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Κυριακή 09/10/16 16:00 ΚΩΣΤΟΥΛΑΣ Α., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η., ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ.  
38. ΜΕΛΙΣΣΙΑ – ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Κυριακή 09/10/16 16:00 ΚΑΛΑΝΖΗΣ Τ., ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΜΠΑΪΡΑΚΤΑΡΗΣ Κ.  
39. ΤΕΡΨΙΘΕΑ – ΑΕ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΟΣΕΙΔ-ΟΔΥΣΣ. ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Κυριακή 09/10/16 16:00 ΣΥΨΑΣ Ι., ΟΝΤΟΣ Κ., ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ.  
40. ΑΦΟΒΟΣ – ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή 09/10/16 16:00 ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ., ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ Δ.  
Γ Κατηγορία 1ος Όμιλος
(2η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
41. ΑΡΙΩΝ – ΤΑΤΑΥΛΑ ΥΜΗΤΤΟΥ Κυριακή 09/10/16 11:00 ΚΙΚΗΡΑΣ Φ., ΓΑΛΑΝΗΣ Θ., ΜΟΥΡΟΥΝΑΚΗΣ Θ.  
42. ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ – ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Κυριακή 09/10/16 11:00 ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΠΑΠΠΑΣ Χ., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α.  
43. ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ – ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή 09/10/16 12:30 ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ., ΗΛΙΑΔΗΣ Ε., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι.  
44. ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ – ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 09/10/16 13:15 ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΝΤΕΜΣΙΑΣ Σ., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι.  
45. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ) Κυριακή 09/10/16 14:00 ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α., ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Β., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ.  
46. ΚΡΟΝΟΣ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΑΕ ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Κυριακή 09/10/16 16:00 ΖΗΣΗΣ Δ., ΚΑΨΑΛΗΣ Σ., ΣΤΑΝΤΣΙΟΥ Ε.  
Γ Κατηγορία 2ος Όμιλος
(2η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
47. ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 – ΛΕΟΝΤΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Σάββατο 08/10/16 16:00 ΓΑΛΑΝΗΣ Θ., ΑΝΔΡΕΟΥ Ν., ΤΖΑΒΕΛΛΑΣ Η.  
48. ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ – ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Κυριακή 09/10/16 11:00 ΑΝΔΡΕΟΥ Ν., ΓΚΟΡΤΣΙΛΑ Κ., ΡΟΥΣΣΟΣ Π.  
49. ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΙΕΡΑΠΟΛΗ ΠΕΥΚΗΣ Κυριακή 09/10/16 11:00 ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΤΕΒΕΚΕΛΗΣ Α., ΜΑΡΟΥΛΗΣ Σ.  
50. ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ – ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ ΝΗΑΡ. ΗΣΤ Κυριακή 09/10/16 11:30 ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΚΟΠΑΛΑΣ Κ., ΜΠΛΙΚΑΣ Γ.  
51. ΠΛΑΤΩΝ – ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή 09/10/16 13:00 ΤΣΕΛΙΚΟΣ Α., ΙΣΣΑ Α., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ.  
52. ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Κυριακή 09/10/16 16:00 ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν., ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ Μ., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ.  
Γ Κατηγορία 3ος Όμιλος
(2η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
53. ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΤΟΛΜΗ ΠΕΡΙΣΤ. ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Σάββατο 08/10/16 16:00 ΓΑΚΗΣ Α., ΡΟΥΣΣΟΣ Π., ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ Α.  
54. ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή 09/10/16 09:30 ΣΧΙΖΑΣ Κ., ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ.  
55. ΑΟ ΚΩΦΩΝ – ΑΕ ΙΛΙΟΥ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή 09/10/16 10:30 ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΙΣΣΑ Α.  
56. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ – ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 09/10/16 10:30 ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Α., ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ.  
57. ΝΕΑ ΖΩΗ ΜΕΤ/ΣΗΣ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή 09/10/16 11:00 ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α.  
58. ΓΑΛΑΞΙΑΣ – ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 09/10/16 16:00 ΦΙΤΣΑΣ Β., ΨΑΡΙΔΗΣ Χ., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Γ.  
59. ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή 09/10/16 16:00 ΤΣΑΦΟΣ Β., ΤΖΑΒΕΛΛΑΣ Η., ΤΡΑΝΤΑΣ Ι.  
Γ Κατηγορία 4ος Όμιλος
(2η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
60. ΥΜΗΤΤΟΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο 08/10/16 16:00 ΜΑΡΟΥΛΗΣ Σ., ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν., ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ.  
61. ΠΑΤΗΣΙΑ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή 09/10/16 10:00 ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΖΥΓΑΣ Π., ΜΠΑΡΑΚΟΣ Α.  
62. ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ – ΜΑΡΟΥΣΙ ΡΟΥΦ Κυριακή 09/10/16 11:00 ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΓΑΚΗΣ Α., ΚΑΠΙΡΗΣ Μ.  
63. ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 09/10/16 11:00 ΚΟΥΤΣΑΝΔΡΕΑΣ Α., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΦΡΑΝΤΖΗΣ Ι.  
64. ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 09/10/16 16:00 ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι., ΝΤΕΜΣΙΑΣ Σ.  
65. ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Κυριακή 09/10/16 16:00 ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗ Σ., ΓΛΑΡΟΣ Δ.  


Related posts

Γ’ ΕΠΣΑ: Το πρόγραμμα του 2ου ομίλου

Ρένος Γιαμπουράς

Έκλεψε την παράσταση η διαιτητίνα Χαρίκλεια Βογιατζιδάκη στη Νέα Ιωνία στα ματς των Μικτών ΕΠΣΑ-ΕΠΣΑΝΑ

Abola Team 3

Η Κηφισιά 3-2 στο Κύπελλο ΕΠΣΑ τον Φωστήρα

Abola Team 3