Abola.gr
ΕΠΣΑΝΑ

ΕΠΣΑΝΑ: Οι διαιτητές του Σαββατοκύριακου στην Ανατολική Αττική

 

Σε Α’, Β’ και Γ’ κατηγορία

Α Κατηγορία
(4η αγωνιστική)

 
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ Βούλας Σάββατο 08/10/16 16:30 ΑΝΤΙΠΑΡΙΩΤΗΣ Μ., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΟΥΛΟΣ )
(Παρατηρητής: ΠΑΠΑΔΗΣ .)
 
2. ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ Κορωπίου Αντώνης Πρίφτης Σάββατο 08/10/16 16:30 ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ., ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗΣ Α.
(Παρατηρητής: ΜΗΤΡΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ)
 
3. ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ – ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ ΑΚ Παλλήνης Κυριακή 09/10/16 13:45 ΜΠΕΡΕΤΑΣ Ν., ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗΣ Α., ΓΟΥΡΝΙΑΣ Θ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ)
(Παρατηρητής: ΦΑΜΕΛΗΣ ΖΑΧΑΡΙΑΣ)
 
4. ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ – ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ Λαυρίου Γιώργος Ραφιάς Κυριακή 09/10/16 16:30 ΜΑΛΑΜΑΣ Μ., ΛΑΜΠΡΟΥ Β., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Σ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΝΤΟΜΠΡΟΒΙΤΣ )
(Παρατηρητής: ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ)
 
5. ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ – ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ Βάρης Κυριακή 09/10/16 16:30 ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΤ ., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΣΑΔΗΜΑΣ ΜIΧΑΛΗΣ)
(Παρατηρητής: ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ)
 
6. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ – ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ Αγίου Στεφάνου Κυριακή 09/10/16 16:30 ΚΟΡΔΟΛΑΙΜΗΣ Ε., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ., ΤΣΑΛΙΚΟΓΛΟΥ Ν.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΓΟΥΡΟΣ ΣΤΕΛΙΟΣ)
(Παρατηρητής: ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)
 
7. ΜΑΡΚΟ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ Μαρκόπουλου Κυριακή 09/10/16 16:30 ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΔ ., ΡΟΥΝΤΟΣ Ν., ΓΚΟΝΤΑ Α.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΟΝΙΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΣ)
(Παρατηρητής: ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΣ)
 
8. ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ – ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ Κρυονερίου Κυριακή 09/10/16 16:30 ΜΑΝΙΩΤΗΣ Δ., ΜΠΟΥΞΜΠΑΟΥΜ Ρ., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΠΑΘΗΣ )
(Παρατηρητής: ΣΑΚΑΡΕΛΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ)
 
Β Κατηγορία
(5η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
9. ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ – ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ Παλαιάς Φώκαιας Σάββατο 08/10/16 16:30 ΚΟΡΔΟΛΑΙΜΗΣ Ε., ΧΟΙΚΑΣ Σ., ΚΟΡΩΝΙΑΣ Ν.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΣΑΔΗΜΑΣ ΜIΧΑΛΗΣ)
(Παρατηρητής: ΧΑΣΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)
 
10. ΑΝΟΙΞΗ – ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ Άνοιξης Σάββατο 08/10/16 16:30 ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΔ ., ΚΑΛΛΗΣ Α., ΒΙΤΣΕΝΤΖΑΤΟΣ Κ.
(Παρατηρητής: ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ .)
 
11. ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ – ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ Αναβύσσου Σάββατο 08/10/16 16:30 ΜΑΛΑΜΑΣ Μ., ΡΟΥΝΤΟΣ Ν., ΜΑΚΡΗΣ Α.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ)
(Παρατηρητής: ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΣ -)
 
12. ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ – ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ Αγίας Μαρίνας Σάββατο 08/10/16 16:30 ΠΡΟΔΡΟΜΙΔΗΣ Π., ΜΗΤΑΡΗΣ Η., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι.
(Παρατηρητής: ΑΝΑΓΝΩΣΤΑΡΑΣ .)
 
13. ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ – ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ Κουβαρά Σάββατο 08/10/16 16:30 ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΤ ., ΛΑΜΠΡΟΥ Β., ΜΠΑΛΑΓΚΑ Ε.
(Παρατηρητής: ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ .)
 
14. ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ – ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟ Σταμάτας Σάββατο 08/10/16 16:30 ΜΑΝΙΩΤΗΣ Δ., ΤΣΑΛΙΚΟΓΛΟΥ Ν., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΟΣ ΜΙΧΑΗΛ)
(Παρατηρητής: ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ)
 
15. ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ – ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ ΔΑΚ Παιανίας Κυριακή 09/10/16 16:30 ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π., ΣΟΦΙΑΣ Α.
(Παρατηρητής: ΚΑΦΕΤΖΟΓΛΟΥ ΙΟΡΔΑΝΗ)
 
16. ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣ – ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ Αφιδνών Κυριακή 09/10/16 16:30 ΑΝΤΙΠΑΡΙΩΤΗΣ Μ., ΝΤΟΣΤΗΣ Κ., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΧ .
(Παρατηρητής: ΛΙΤΣΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ)
 
17. ΔΟΞΑ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΧΑΡΝ. – ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ Αγίας Άννας Κυριακή 09/10/16 16:30 ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ Μ., ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Α.
(Παρατηρητής: ΚΑΣΤΑΝΗΣ .)
 

 

Γ Κατηγορία
(2η αγωνιστική)

 

 
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
27. ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥ – ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ Καλάμου Σάββατο 08/10/16 16:30 ΦΩΣΤΕΡΗΣ Γ., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α., ΔΗΜΑΣ Μ.
(Παρατηρητής: ΚΑΛΛΗΣ -)
 
28. ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ – ΑΟ ΑΥΛΩΝ Δροσιάς Σάββατο 08/10/16 16:30 ΜΠΕΡΕΤΑΣ Ν., ΚΟΥΡΤΗΣ Κ., ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν.
(Παρατηρητής: ΠΡΟΜΠΟΝΑΣ .)
 
29. ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ Γραμματικού Κυριακή 09/10/16 16:30 ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ Λ., ΚΟΥΡΤΗΣ Κ., ΤΣΕΛΙΟΣ Ν.
(Παρατηρητής: ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ)
 
30. Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ – ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣ Βούλας Κυριακή 09/10/16 16:30 ΦΩΣΤΕΡΗΣ Γ., ΜΕΤΑΚΙΔΗΣ Π., ΜΙΧΑΛΙΤΣΗΣ Β.
(Παρατηρητής: ΚΑΡΑΒΑΣ .)
 
31. ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ – ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ Γλυκών Νερών (πλαστικό) Κυριακή 09/10/16 16:30 ΚΟΡΩΝΙΑΣ Κ., ΠΟΛΥΔΩΡΟΣ Α., ΤΡΙΜΗΣ Α.
(Παρατηρητής: ΜΠΑΡΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ)
 
32. ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ – ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ Ανθούσας Κυριακή 09/10/16 16:30 ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ., ΔΟΥΛΓΕΡΑΚΗΣ Ε., ΓΚΟΥΒΑΣ Χ.
(Παρατηρητής: ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)

Related posts

Aποκλειστικό: “Κλείνει” στον ΑΟ Αυλώνα, ο έμπειρος μέσος Αριστείδης Τσικερτζής

Abola Team 2

Μικτές ομάδες ΕΠΣΑΝΑ: Νίκη για τους Νέους, ισοπαλία οι Παίδες

Ρένος Γιαμπουράς

Πήρε το ντέρμπι με Γκούμα

Βασίλης Θεόκλητος