0.6 C
Αθήνα
Ιανουάριος 17, 2021
Abola.gr
ΕΠΣ ΠΕΙΡΑΙΑ

ΕΠΣΠ: Τα αποτελέσματα των αγώνων του Σαββάτου (8/10)

 

Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(3η αγωνιστική)

 
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ –Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝ ΝΙΚΑΙΑΣ – Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Σάββατο 08/10/16 16:00 ΠΕΤΡΟΥΜΙΑΝΌΣ Θ., ΜΗΤΑΚΟΣ Ν., ΚΟΤΖΑΜΑΝΙΔΗΣ Η. (Παρατηρητής: ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΠΑΝΤΕΛΗΣ) 0-1

 

Α Κατηγορία 2ος Όμιλος
(3η αγωνιστική)

 
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
2. ΑΡΜΕΝΙΚΗ –ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ Σάββατο 08/10/16 16:00 ΑΛΑΤΣΑΚΗΣ Γ., ΚΟΝΤΙΖΑΣ Ι., ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ. (Παρατηρητής: ΔΗΜΗΤΣΑΣ ΔΗΜΟΣ) 0-3
3. ΑΠΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ– ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ» Σάββατο 08/10/16 16:00 ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Κ., ΖΕΡΒΑΚΗΣ Γ., ΧΑΛΒΑΤΖΑΚΟΣ Π. (Παρατηρητής: ΦΩΚΙΔΗΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ) 5-0
4. ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ – ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ Σάββατο 08/10/16 16:00 ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΧΡΗΣΤΑΚΟΣ Π., ΠΑΠΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΣ Γ. (Παρατηρητής: ΤΣΕΒΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ) 0-0
5. ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ – ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΡΕΝΤΗ – ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ Σάββατο 08/10/16 16:00 ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΤΖΙΛΙΡΗΣ Δ., ΣΓΟΥΡΑΚΗΣ .. (Παρατηρητής: ΜΕΛΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ ΜΗΝΑΣ) 1-2

 

Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(2η αγωνιστική)

 
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
6. ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ –ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Σάββατο 08/10/16 16:00 ΛΥΤΡΙΒΗΣ Ι., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Κ., ΚΟΥΡΟΜΙΧΕΛΑΚΗΣ Α. (Παρατηρητής: ΤΡΥΦΩΝΑΣ ΧΡΥΣΑΝΘΟΣ) 0-3
7. ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ – ΦΙΛΑΘΛΟΙ ΜΟΣΧΑΤΟΥ Σάββατο 08/10/16 16:00 ΝΤΙΝΙΩΤΑΚΗΣ Γ., ΓΚΟΛΕΣ Π., ΠΕΡΔΙΚΟΥΡΗΣ Γ. (Παρατηρητής: ΔΡΟΓΩΣΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ) 1-0
8. ΘΗΣΕΑΣ – ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ Σάββατο 08/10/16 16:00 ΦΟΥΡΝΑΡΑΚΗΣ Σ., ΔΑΜΙΑΝΑΚΗΣ Κ., ΚΟΡΩΝΑΣ Χ. (Παρατηρητής: ΣΤΡΑΤΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ) 0-2
9. ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Σάββατο 08/10/16 16:00 ΛΑΜΠΑΔΑΡΙΟΥ Ε., ΒΟΥΤΣΑΣ Δ., ΓΙΑΝΝΑΡΑΚΗΣ Ι. (Παρατηρητής: ΠΑΠΑΔΟΓΙΑΝΝΗΣ .) 1-0

 

Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(2η αγωνιστική)

 
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
10. ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ – ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ» Σάββατο 08/10/16 16:00 ΤΖΙΚΑ Κ., ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ Β., ΦΥΡΟΓΕΝΗΣ Ε. (Παρατηρητής: ΚΑΛΑΜΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ) 2-0

 

Γ Κατηγορία
(2η αγωνιστική)

 
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
11. ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ – ΑΕ ΝΕΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ ΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦ Σάββατο 08/10/16 16:00 ΣΕΡΕΠΑΣ Α., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΔΟΥΛΗΣ Γ. (Παρατηρητής: ΤΣΟΛΑΚΕΛΛΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ) 0-3
12. ΑΕ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ –A.Σ.Χ. ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ Σάββατο 08/10/16 16:00 ΣΤΕΡΙΩΤΗΣ Δ., ΜΑΥΡΟΜΙΧΑΛΗΣ Ν., ΤΣΑΝΟΣ Ι. (Παρατηρητής: ΒΙΛΛΙΩΤΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ) 0-1

Related posts

Ευθυγράμμιση των ομάδων Α’ και Β’ κατηγορίας στον Πειραιά

Abola Team 3

Αποφάσεις της Πειθαρχικής Επιτροπής και το αγωνιστικό πρόγραμμα του Σαββατοκύριακου 21/10 και 22/10 στον Πειραιά

Abola Team 3

Οι διαιτητές και οι παρατηρητές στις αναμετρήσεις όλων των πρωταθλημάτων και των υποδομών του Σαββατοκύριακου (25/11 και 26/11) στον Πειραιά

Abola Team 3