14.5 C
Αθήνα
Ιανουάριος 23, 2021
Abola.gr
ΕΠΣ ΠΕΙΡΑΙΑ

ΕΠΣΠ: Το σημερινό πρόγραμμα στον Πειραιά

 

Σε Α’, Β’ και Γ’ κατηγορία

Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(3η αγωνιστική)

 
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ – Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝ ΝΙΚΑΙΑΣ – Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Σάββατο 08/10/16 16:00 ΠΕΤΡΟΥΜΙΑΝΌΣ Θ., ΜΗΤΑΚΟΣ Ν., ΚΟΤΖΑΜΑΝΙΔΗΣ Η. (Παρατηρητής: ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΠΑΝΤΕΛΗΣ)  
Α Κατηγορία 2ος Όμιλος
(3η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
2. ΑΡΜΕΝΙΚΗ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ Σάββατο 08/10/16 16:00 ΑΛΑΤΣΑΚΗΣ Γ., ΚΟΝΤΙΖΑΣ Ι., ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ. (Παρατηρητής: ΔΗΜΗΤΣΑΣ ΔΗΜΟΣ)  
3. ΑΠΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ – ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ» Σάββατο 08/10/16 16:00 ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Κ., ΖΕΡΒΑΚΗΣ Γ., ΧΑΛΒΑΤΖΑΚΟΣ Π. (Παρατηρητής: ΦΩΚΙΔΗΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ)  
4. ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ – ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ Σάββατο 08/10/16 16:00 ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΧΡΗΣΤΑΚΟΣ Π., ΠΑΠΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΣ Γ. (Παρατηρητής: ΤΣΕΒΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ)  
5. ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ – ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΡΕΝΤΗ – ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ Σάββατο 08/10/16 16:00 ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΤΖΙΛΙΡΗΣ Δ., ΣΓΟΥΡΑΚΗΣ .. (Παρατηρητής: ΜΕΛΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ ΜΗΝΑΣ)  
Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(2η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
6. ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ – ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Σάββατο 08/10/16 16:00 ΛΥΤΡΙΒΗΣ Ι., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Κ., ΚΟΥΡΟΜΙΧΕΛΑΚΗΣ Α. (Παρατηρητής: ΤΡΥΦΩΝΑΣ ΧΡΥΣΑΝΘΟΣ)  
7. ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ – ΦΙΛΑΘΛΟΙ ΜΟΣΧΑΤΟΥ Σάββατο 08/10/16 16:00 ΝΤΙΝΙΩΤΑΚΗΣ Γ., ΓΚΟΛΕΣ Π., ΠΕΡΔΙΚΟΥΡΗΣ Γ. (Παρατηρητής: ΔΡΟΓΩΣΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ)  
8. ΘΗΣΕΑΣ – ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ Σάββατο 08/10/16 16:00 ΦΟΥΡΝΑΡΑΚΗΣ Σ., ΔΑΜΙΑΝΑΚΗΣ Κ., ΚΟΡΩΝΑΣ Χ. (Παρατηρητής: ΣΤΡΑΤΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ)  
9. ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Σάββατο 08/10/16 16:00 ΛΑΜΠΑΔΑΡΙΟΥ Ε., ΒΟΥΤΣΑΣ Δ., ΓΙΑΝΝΑΡΑΚΗΣ Ι. (Παρατηρητής: ΠΑΠΑΔΟΓΙΑΝΝΗΣ .)  
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(2η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
10. ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ – ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ» Σάββατο 08/10/16 16:00 ΤΖΙΚΑ Κ., ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ Β., ΦΥΡΟΓΕΝΗΣ Ε. (Παρατηρητής: ΚΑΛΑΜΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ)  
Γ Κατηγορία
(2η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
11. ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ – ΑΕ ΝΕΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ ΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦ Σάββατο 08/10/16 16:00 ΣΕΡΕΠΑΣ Α., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΔΟΥΛΗΣ Γ. (Παρατηρητής: ΤΣΟΛΑΚΕΛΛΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ)  
12. ΑΕ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ – A.Σ.Χ. ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ Σάββατο 08/10/16 16:00 ΣΤΕΡΙΩΤΗΣ Δ., ΜΑΥΡΟΜΙΧΑΛΗΣ Ν., ΤΣΑΝΟΣ Ι. (Παρατηρητής: ΒΙΛΛΙΩΤΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ)  

 

Related posts

Ελεύθερος ο Ντζεγιαννάκης

Kώστας Παλαιολόγος

Ο Καραβάς ακόμα βάζει…

Abola Team

Ποινές Ποδοσφαιριστών και σωματείων Εφηβικού – Παιδικού Πρωταθλήματος στην ΕΠΣ Πειραιά

Abola Team 3