31.4 C
Αθήνα
Ιούνιος 25, 2021
Abola.gr
ΕΠΣ ΑΘΗΝΩΝ

ΕΠΣΑ: Τα αποτελέσματα του Σαββατοκύριακου στην Αθήνα

 

Σε Α’, Β’ και Γ’ κατηγορία

A Κατηγορία 1ος Όμιλος
(4η αγωνιστική)

 
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΠΕΥΚΗ – ΧΑΪΔΑΡΙ ΠΕΥΚΗΣ Σάββατο 08/10/16 16:00 ΣΥΨΑΣ Ι., ΚΟΛΛΙΑΚΟΣ Α., ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ. 1-0
2. ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ – ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 08/10/16 16:00 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΝΙΚΟΛΑΔΟΣ Σ., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ. 0-1
3. ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ – ΑΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Σάββατο 08/10/16 16:00 ΓΡΙΜΜΑΣ Ε., ΛΕΟΝΤΑΚΙΑΝΑΚΟΣ Κ., ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ Μ. 1-0
4. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ ΥΜΗΤΤΟΥ Κυριακή 09/10/16 16:00 ΜΑΧΑΙΡΑΣ Ε., ΔΕΤΣΗ Μ., ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ Α. 2-2
5. ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ –ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Κυριακή 09/10/16 16:00 ΧΑΛΔΑΙΟΣ Ι., ΓΟΥΝΑΡΗΣ Π., ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ. 0-1
6. ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ –ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (Μ.ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή 09/10/16 16:00 ΖΑΡΑΒΙΝΟΣ Α., ΚΟΡΤΕΣΗΣ Π., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π. 1-2
7. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Κυριακή 09/10/16 16:00 ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΟΣ Ν. 5-1
8. ΠΑΠΑΓΟΣ – ΡΟΥΦ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Κυριακή 09/10/16 16:00 ΕΥΘΥΜΙΟΥ Ε., ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΗΣ Γ., ΣΑΜΟΪΛΗΣ Δ. 1-0

 

Α Κατηγορία 2ος Όμιλος
(4η αγωνιστική)

 
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
9. ΚΑΜΑΤΕΡΟ – ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Σάββατο 08/10/16 16:00 ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ Χ., ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ Δ. 1-0
10. ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ – ΧΑΛΑΝΔΡΙ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ Σάββατο 08/10/16 16:00 ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ Χ., ΑΚΡΙΒΟΣ Χ., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ. 3-2
11. ΣΟΥΡΜΕΝΑ – ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Κυριακή 09/10/16 11:00 ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΤΣΑΛΙΚΗΣ Ε., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι. 5-0
12. ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ –ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ ΜΟΣΧΑΤΟΥ Κυριακή 09/10/16 12:00 ΓΑΒΡΙΛΗΣ Π., ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΒΑΞΑΒΑΝΕΛΛΗΣ Β. 3-5
13. ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ –ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΣΤ.ΜΑΥΡΟΘΑΛΑΣΣΙΤΗΣ) Κυριακή 09/10/16 16:00 ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ Σ., ΑΡΓΥΡΟΣ Π., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ. 0-1
14. ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή 09/10/16 16:00 ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΑΠΤΟΣΟΓΛΟΥ Ι. 0-0
15. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ – ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ Κυριακή 09/10/16 16:00 ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ Ι., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ., ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ. 3-0
16. ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΧΟΛΑΡΓΟΣ ΒΥΡΩΝΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ Κυριακή 09/10/16 16:00 ΧΡΥΣΑΦΗΣ Χ., ΝΤΑΛΛΑΣ Π., ΔΕΛΗΘΟΔΩΡΗΣ Κ. 2-2

 

Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(3η αγωνιστική)

 
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
17. ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ –ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 08/10/16 16:00 ΚΟΚΟΡΗΣ Η., ΤΕΒΕΚΕΛΗΣ Α., ΑΡΓΥΡΟΣ Π. 0-1
18. ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Σάββατο 08/10/16 16:00 ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ., ΚΙΚΗΡΑΣ Φ., ΤΣΑΦΟΣ Β. 2-2
19. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ – ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Σάββατο 08/10/16 16:00 ΜΠΑΪΡΑΚΤΑΡΗΣ Κ., ΧΡΥΣΑΦΗΣ Χ., ΚΩΣΤΟΥΛΑΣ Α. 1-0
20. ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ – ΙΛΙΣΙΑ 2004 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Σάββατο 08/10/16 16:00 ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΧΙΟΝΗΣ Α., ΖΗΣΗΣ Δ. 2-2
21. ΕΙΡΗΝΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ –ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο 08/10/16 16:00 ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ., ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η. 0-1
22. ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ –ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο 08/10/16 16:00 ΨΑΡΙΔΗΣ Χ., ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν., ΜΑΡΑΝΟΣ Θ. 0-2
23. ΑΘΗΝΑΪΔΑ – ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 08/10/16 16:30 ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ., ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΜΑΧΑΙΡΑΣ Ε. 1-0
24. ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ –ΒΥΡΩΝ ΡΟΥΦ Κυριακή 09/10/16 16:00 ΜΗΤΡΑΚΟΣ Α., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α., ΣΤΑΜΟΣ Μ. 1-4

 

Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(3η αγωνιστική)

 
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
25. ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ – ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 08/10/16 16:00 ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΟΣ Ν. 3-0
26. ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 08/10/16 16:00 ΟΝΤΟΣ Κ., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΤΣΕΛΙΚΟΣ Α. 2-2
27. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΠΟΨ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 08/10/16 16:00 ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΓΟΥΝΑΡΗΣ Π., ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ Α. 0-0
28. ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ – ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Σάββατο 08/10/16 16:00 ΚΟΡΤΕΣΗΣ Π., ΤΖΙΚΑΣ Ε., ΛΑΣΠΑΣ Δ. 1-0
29. ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ ΖΩΓΡΑΦΟΥ (ΓΡ.ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ) Σάββατο 08/10/16 16:00 ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ., ΣΑΜΟΪΛΗΣ Δ., ΔΕΛΗΘΟΔΩΡΗΣ Κ. 0-0
30. ΑΤΤΙΚΟΣ – ΚΟΡΩΝΙΔΑ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο 08/10/16 16:00 ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΦΙΤΣΑΣ Β., ΣΤΑΜΟΣ Β. 1-0
31. ΙΑΣΩΝ – ΚΟΛΩΝΟΣ ΙΛΙΟΥ Κυριακή 09/10/16 16:00 ΣΤΑΜΟΣ Β., ΛΑΣΠΑΣ Δ., ΡΕΝΤΖΕΛΟΣ Θ. 1-0
32. ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ Κυριακή 09/10/16 16:00 ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΝΤΟΥΚΑΣ Σ., ΤΖΙΚΑΣ Ε. 4-2

 

Β Κατηγορία 3ος Όμιλος
(3η αγωνιστική)

 
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
33. ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ – ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ ΡΟΥΦ Σάββατο 08/10/16 16:00 ΜΟΥΡΟΥΝΑΚΗΣ Θ., ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι. 2-0
34. ΚΑΛΑΜΑΚΙ –ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Σάββατο 08/10/16 16:00 ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Ι., ΕΥΘΥΜΙΟΥ Ε. 2-3
35. ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ – ΑΓ. ΘΩΜΑΣ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο 08/10/16 16:00 ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν. 2-2
36. ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ – ΑΟ ΙΛΙΟΥ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή 09/10/16 13:00 ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Ι., ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ Χ., ΚΟΚΟΡΗΣ Η. 0-0
37. ΑΡΜΕΝΙΚΗ – ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Κυριακή 09/10/16 16:00 ΚΩΣΤΟΥΛΑΣ Α., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η., ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ. 1-0
38. ΜΕΛΙΣΣΙΑ – ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Κυριακή 09/10/16 16:00 ΚΑΛΑΝΖΗΣ Τ., ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΜΠΑΪΡΑΚΤΑΡΗΣ Κ. 0-1
39. ΤΕΡΨΙΘΕΑ – ΑΕ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΟΣΕΙΔ-ΟΔΥΣΣ. ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Κυριακή 09/10/16 16:00 ΣΥΨΑΣ Ι., ΟΝΤΟΣ Κ., ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ. 1-0
40. ΑΦΟΒΟΣ –ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή 09/10/16 16:00 ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ., ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ Δ. 0-1

 

Γ Κατηγορία 1ος Όμιλος
(2η αγωνιστική)

 
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
41. ΑΡΙΩΝ – ΤΑΤΑΥΛΑ ΥΜΗΤΤΟΥ Κυριακή 09/10/16 11:00 ΚΙΚΗΡΑΣ Φ., ΓΑΛΑΝΗΣ Θ., ΜΟΥΡΟΥΝΑΚΗΣ Θ. 0-0
42. ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ – ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Κυριακή 09/10/16 11:00 ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΠΑΠΠΑΣ Χ., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α. 0-0
43. ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ – ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή 09/10/16 12:30 ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ., ΗΛΙΑΔΗΣ Ε., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι. 1-2
44. ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ – ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 09/10/16 13:15 ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΝΤΕΜΣΙΑΣ Σ., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι. 2-3
45. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ) Κυριακή 09/10/16 14:00 ΤΣΑΦΟΣ Β., ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Β., ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α. 2-2
46. ΚΡΟΝΟΣ ΑΙΓΑΛΕΩ –ΑΕ ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Κυριακή 09/10/16 16:00 ΦΙΤΣΑΣ Β., ΚΑΨΑΛΗΣ Σ., ΣΤΑΝΤΣΙΟΥ Ε. 2-4

 

Γ Κατηγορία 2ος Όμιλος
(2η αγωνιστική)

 
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
47. ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 –ΛΕΟΝΤΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Σάββατο 08/10/16 16:00 ΓΑΛΑΝΗΣ Θ., ΑΝΔΡΕΟΥ Ν., ΤΖΑΒΕΛΛΑΣ Η. 0-5
48. ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ – ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Κυριακή 09/10/16 11:00 ΑΝΔΡΕΟΥ Ν., ΓΚΟΡΤΣΙΛΑ Κ., ΡΟΥΣΣΟΣ Π. 2-1
49. ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ –ΙΕΡΑΠΟΛΗ ΠΕΥΚΗΣ Κυριακή 09/10/16 11:00 ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΤΕΒΕΚΕΛΗΣ Α., ΜΑΡΟΥΛΗΣ Σ. 0-3
50. ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ –ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ ΝΗΑΡ. ΗΣΤ Κυριακή 09/10/16 11:30 ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΚΟΠΑΛΑΣ Κ., ΜΠΛΙΚΑΣ Γ. 0-3
51. ΠΛΑΤΩΝ – ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή 09/10/16 13:00 ΤΣΕΛΙΚΟΣ Α., ΙΣΣΑ Α., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ. 1-2
52. ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ –ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Κυριακή 09/10/16 16:00 ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν., ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ Μ., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ. 0-1

 

Γ Κατηγορία 3ος Όμιλος
(2η αγωνιστική)

 
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
53. ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ –ΤΟΛΜΗ ΠΕΡΙΣΤ. ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Σάββατο 08/10/16 16:00 ΓΑΚΗΣ Α., ΡΟΥΣΣΟΣ Π., ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ Α. 0-3
54. ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή 09/10/16 09:30 ΣΧΙΖΑΣ Κ., ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ. 2-0
55. ΑΟ ΚΩΦΩΝ – ΑΕ ΙΛΙΟΥ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή 09/10/16 10:30 ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΙΣΣΑ Α. 0-4
56. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ – ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 09/10/16 10:30 ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Α., ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ. 0-0
57. ΝΕΑ ΖΩΗ ΜΕΤ/ΣΗΣ– ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή 09/10/16 11:00 ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α. 1-0
58. ΓΑΛΑΞΙΑΣ – ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 09/10/16 16:00 ΖΗΣΗΣ Δ., ΨΑΡΙΔΗΣ Χ., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Γ. 1-0
59. ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή 09/10/16 16:00 ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α., ΤΖΑΒΕΛΛΑΣ Η., ΤΡΑΝΤΑΣ Ι. 4-2

 

Γ Κατηγορία 4ος Όμιλος
(2η αγωνιστική)

 
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
60. ΥΜΗΤΤΟΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο 08/10/16 16:00 ΜΑΡΟΥΛΗΣ Σ., ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν., ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ. 4-0
61. ΠΑΤΗΣΙΑ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή 09/10/16 10:00 ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΖΥΓΑΣ Π., ΜΠΑΡΑΚΟΣ Α. 1-0
62. ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ – ΜΑΡΟΥΣΙ ΡΟΥΦ Κυριακή 09/10/16 11:00 ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΓΑΚΗΣ Α., ΚΑΠΙΡΗΣ Μ. 1-0
63. ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 09/10/16 11:00 ΚΟΥΤΣΑΝΔΡΕΑΣ Α., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΦΡΑΝΤΖΗΣ Ι. 7-0
64. ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 09/10/16 16:00 ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι., ΝΤΕΜΣΙΑΣ Σ. 0-0
65. ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Κυριακή 09/10/16 16:00 ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗ Σ., ΓΛΑΡΟΣ Δ. 1-1

 

Related posts

Στην Ακαδημία του Παναθηναϊκού ο Ζούγρας!

Kώστας Παλαιολόγος

ΕΠΣΑ: Τα αποτελέσματα των αγώνων του Σαββατοκύριακου στην Αθήνα

Ρένος Γιαμπουράς

Τα σημερινά (4/1/2020) αποτελέσματα στην ΕΠΣΑ

Abola Newsroom