13.8 C
Αθήνα
Ιανουάριος 25, 2021
Abola.gr
ΕΠΣ ΠΕΙΡΑΙΑ

ΕΠΣΠ: Τα αποτελέσματα του Σαββατοκύριακου στον Πειραιά

 

Σε Α’, Β’ και Γ’ κατηγορία

Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(3η αγωνιστική)

 
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ –Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝ ΝΙΚΑΙΑΣ – Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Σάββατο 08/10/16 16:00 ΠΕΤΡΟΥΜΙΑΝΌΣ Θ., ΜΗΤΑΚΟΣ Ν., ΚΟΤΖΑΜΑΝΙΔΗΣ Η. (Παρατηρητής: ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΠΑΝΤΕΛΗΣ) 0-1
2. ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ –ΚΑΡΑΒΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ» Κυριακή 09/10/16 16:00 ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Κ., ΖΕΡΒΑΚΗΣ Γ., ΜΗΤΑΚΟΣ Ν. (Παρατηρητής: ΓΙΑΝΝΑΡΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ) 0-1
3. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ – ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΡΕΝΤΗ – ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ Κυριακή 09/10/16 16:00 ΛΑΜΠΑΔΑΡΙΟΥ Ε., ΤΖΙΛΙΡΗΣ Δ., ΚΟΡΩΝΑΣ Χ. (Παρατηρητής: ΚΟΥΝΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ) 2-2
4. ΑΕ ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ – ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ» Κυριακή 09/10/16 16:00 ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΧΑΛΒΑΤΖΑΚΟΣ Π., ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ. (Παρατηρητής: ΔΑΟΥΤΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ) 1-0
5. ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Κυριακή 09/10/16 16:00 ΚΟΥΒΕΛΗΣ Ν., ΓΚΟΛΕΣ Π., ΣΓΟΥΡΑΚΗΣ .. (Παρατηρητής: ΠΑΡΑΚΟΙΛΙΩΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ) 4-2
6. ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ – ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝ Κυριακή 09/10/16 16:00 ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν., ΜΟΥΜΠΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Ι., ΣΔΡΑΛΗΣ Γ. (Παρατηρητής: ΠΟΥΤΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ) 2-0

 

Α Κατηγορία 2ος Όμιλος
(3η αγωνιστική)

 
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
7. ΑΡΜΕΝΙΚΗ –ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ Σάββατο 08/10/16 16:00 ΑΛΑΤΣΑΚΗΣ Γ., ΚΟΝΤΙΖΑΣ Ι., ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ. (Παρατηρητής: ΔΗΜΗΤΣΑΣ ΔΗΜΟΣ) 0-3
8. ΑΠΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ – ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ» Σάββατο 08/10/16 16:00 ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Κ., ΖΕΡΒΑΚΗΣ Γ., ΧΑΛΒΑΤΖΑΚΟΣ Π. (Παρατηρητής: ΦΩΚΙΔΗΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ) 5-0
9. ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ – ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ Σάββατο 08/10/16 16:00 ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΧΡΗΣΤΑΚΟΣ Π., ΠΑΠΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΣ Γ. (Παρατηρητής: ΤΣΕΒΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ) 0-0
10. ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ – ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΡΕΝΤΗ – ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ Σάββατο 08/10/16 16:00 ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΤΖΙΛΙΡΗΣ Δ., ΣΓΟΥΡΑΚΗΣ .. (Παρατηρητής: ΜΕΛΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ ΜΗΝΑΣ) 1-2
11. ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ» Κυριακή 09/10/16 13:30 ΦΙΛΑΚΟΥΡΗΣ Μ., ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν., ΚΟΥΡΟΜΙΧΕΛΑΚΗΣ Α. (Παρατηρητής: ΓΕΖΕΚΕΛΙΑΝ ΣΥΛΒΙΑ) 1-1
12. ΦΑΛΗΡΙΚΟΣ – ΑΕ ΑΙΓΙΝΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Κυριακή 09/10/16 13:30 ΔΑΜΙΑΝΑΚΗΣ Κ., ΚΟΤΖΑΜΑΝΙΔΗΣ Η., ΠΕΡΔΙΚΟΥΡΗΣ Γ. (Παρατηρητής: ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΛΑΜΠΡΟΣ) 2-3
13. ΑΕ ΘΥΕΛΛΑΣ -ΑΧΙΛΛΕΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Κυριακή 09/10/16 13:30 ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΚΟΝΤΙΖΑΣ Ι., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Τ. (Παρατηρητής: ΦΕΛΛΑΣ ΚΩΣΤΑΣ) 3-2 
14. ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ ΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Κυριακή 09/10/16 16:30 ΒΛΑΝΤΗΣ Χ., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Κ., ΘΕΟΛΟΓΙΤΗΣ Ε. (Παρατηρητής: ΛΟΥΚΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ) 2-2

 

Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(2η αγωνιστική)

 
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
15. ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ –ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Σάββατο 08/10/16 16:00 ΛΥΤΡΙΒΗΣ Ι., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Κ., ΚΟΥΡΟΜΙΧΕΛΑΚΗΣ Α. (Παρατηρητής: ΤΡΥΦΩΝΑΣ ΧΡΥΣΑΝΘΟΣ) 0-3
16. ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ – ΦΙΛΑΘΛΟΙ ΜΟΣΧΑΤΟΥ Σάββατο 08/10/16 16:00 ΝΤΙΝΙΩΤΑΚΗΣ Γ., ΓΚΟΛΕΣ Π., ΠΕΡΔΙΚΟΥΡΗΣ Γ. (Παρατηρητής: ΔΡΟΓΩΣΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ) 1-0
17. ΘΗΣΕΑΣ – ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ Σάββατο 08/10/16 16:00 ΦΟΥΡΝΑΡΑΚΗΣ Σ., ΔΑΜΙΑΝΑΚΗΣ Κ., ΚΟΡΩΝΑΣ Χ. (Παρατηρητής: ΣΤΡΑΤΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ) 0-2
18. ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Σάββατο 08/10/16 16:00 ΛΑΜΠΑΔΑΡΙΟΥ Ε., ΒΟΥΤΣΑΣ Δ., ΓΙΑΝΝΑΡΑΚΗΣ Ι. (Παρατηρητής: ΠΑΠΑΔΟΓΙΑΝΝΗΣ .) 1-0
19. ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ – ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ Κυριακή 09/10/16 11:00 ΠΕΤΡΙΔΗΣ Π., ΧΡΗΣΤΑΚΟΣ Π., ΠΕΤΡΙΔΗΣ Θ. (Παρατηρητής: ΓΕΡΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ) 2-1
20. ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ– ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ Κυριακή 09/10/16 16:00 ΛΥΤΡΙΒΗΣ Ι., ΤΖΙΚΑ Κ., ΔΟΚΙΜΑΚΗ Ε. (Παρατηρητής: ΒΙΛΛΙΩΤΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ) 2-0
21. ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ –ΑΜΦΙΑΛΗ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ Κυριακή 09/10/16 16:00 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ Γ., ΚΑΡΦΗΣ Δ., ΒΑΛΒΗΣ Κ. (Παρατηρητής: ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ) 0-2

 

Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(2η αγωνιστική)

 
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
22. ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ – ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ» Σάββατο 08/10/16 16:00 ΤΖΙΚΑ Κ., ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ Β., ΦΥΡΟΓΕΝΗΣ Ε. (Παρατηρητής: ΚΑΛΑΜΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ) 2-0
23. ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Κυριακή 09/10/16 11:00 ΜΠΑΛΑΧΟΥΤΗΣ Γ., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Α., ΠΕΡΔΙΚΟΥΡΗΣ Γ. (Παρατηρητής: ΛΗΝΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ) 4-1
24. ΜΙΘΡΙΔΑΤΗΣ – ΣΠΙΘΑ ΝΙΚΑΙΑΣ ΡΕΝΤΗ – ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ Κυριακή 09/10/16 11:00 ΤΡΑΙΦΟΡΟΣ Α., ΠΑΓΟΥΡΤΖΗΣ Δ., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ. (Παρατηρητής: ΜΑΥΡΕΛΗΣ .) 2-0
25. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ –ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ Κυριακή 09/10/16 13:30 ΦΟΥΡΝΑΡΑΚΗΣ Σ., ΣΤΑΜΑΤΗΣ Μ., ΓΑΡΟΥΦΟΣ Π. (Παρατηρητής: ΣΑΜΠΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ) 1-4 
26. ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ –ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΝΙΚΑΙΑΣ Κυριακή 09/10/16 16:00 ΜΙΧΕΛΗΣ Σ., ΒΟΓΙΑΤΖΙΔΑΚΗ Χ., ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ .. (Παρατηρητής: ΜΑΛΟΥΧΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ) 0-5
27. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ Κυριακή 09/10/16 16:00 ΤΣΟΝΑΚΑΣ Ν., ΒΟΥΛΓΑΡΗΣ Δ., ΠΑΧΩΠΟΣ Μ. (Παρατηρητής: ΛΑΤΙΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ) 1-0 

 

Γ Κατηγορία
(2η αγωνιστική)

 
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
28. ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ –ΑΕ ΝΕΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ ΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦ Σάββατο 08/10/16 16:00 ΣΕΡΕΠΑΣ Α., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΔΟΥΛΗΣ Γ. (Παρατηρητής: ΤΣΟΛΑΚΕΛΛΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ) 0-3
29. ΑΕ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ –A.Σ.Χ. ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ Σάββατο 08/10/16 16:00 ΣΤΕΡΙΩΤΗΣ Δ., ΜΑΥΡΟΜΙΧΑΛΗΣ Ν., ΤΣΑΝΟΣ Ι. (Παρατηρητής: ΒΙΛΛΙΩΤΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ) 0-1
30. ΑΕ ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΕΙΟΥ –ΔΑΦΝΗ ΤΑΜΠΟΥΡΙΩΝ ΝΙΚΑΙΑΣ Κυριακή 09/10/16 11:00 ΡΙΖΟΣ Ε., ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ .., ΜΗΛΙΔΩΝΗΣ Χ. (Παρατηρητής: ΚΟΥΡΣΑΡΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ) 1-2
31. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ – ΑΣ ΚΩΦΩΝ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ Κυριακή 09/10/16 12:00 ΖΕΡΒΑΣ Ν., ΛΥΤΡΑΣ Α., ΞΕΝΑΚΗΣ Ν. (Παρατηρητής: ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ)  2-6
32. ΕΝΩΣΗ ΚΑΜΙΝΙΩΝ –ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ ΡΕΝΤΗ – ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ Κυριακή 09/10/16 13:30 ΤΣΕΒΑΣ Σ., ΓΚΙΤΖΙΑΣ .., ΡΑΠΤΗΣ Θ. (Παρατηρητής: ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ) 0-1
33. ΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗ – ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ ΝΙΚΑΙΑΣ – Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Κυριακή 09/10/16 16:00 ΜΑΡΙΝΑΚΗΣ Κ., ΤΣΟΥΚΑΡΑΣ Π., ΦΥΡΟΓΕΝΗΣ Ε. (Παρατηρητής: ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ .) 1-0
34. ΠΕΙΡΑΙΚΟΣ –ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝ ΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦ Κυριακή 09/10/16 16:00 ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΖΟΡΜΠΑΣ Π., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ. (Παρατηρητής: ΓΕΩΡΓΙΟΥ .) 0-2

Τελευταία Ανανέωση, Κυριακή, 09 Οκτώβριος 2016 20:4

Related posts

«Μπαμ» με Αξιώτου ο Αστέρας Νίκαιας

Abola Team 2

Ανανέωσε ο Λαζάκης στον Ερμή Κορυδαλλού

Abola Team 3

Τα αποτελέσματα στα σημερινά-Τετάρτη 3/10 ματς για την 3η φάση του Κυπέλλου Πειραιά

Abola Newsroom