15.9 C
Αθήνα
Ιούνιος 15, 2021
Abola.gr
ΕΠΣ ΠΕΙΡΑΙΑ

ΕΠΣΠ (Κύπελλο): Τα αποτελέσματα των αγώνων της Τετάρτης (12/10) στην 3η φάση

 

Τι έγινε στις σημερινές αναμετρήσεις

Κύπελλο ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΜΑΡΙΝΑΚΗΣ
(3η φάση)

 
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ – ΑΕ ΑΙΓΙΝΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ Τετάρτη 12/10/16 14:00 ΜΙΧΕΛΗΣ Σ., ΚΟΝΤΙΖΑΣ Ι., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Κ. (Παρατηρητής: ΔΑΟΥΤΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ) 1-0
2. ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΝΙΚΑΙΑΣ – Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Τετάρτη 12/10/16 15:30 ΚΟΥΖΟΥΜΗΣ Ι., ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Τ. (Παρατηρητής: ΦΩΚΙΔΗΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ) 2-0
3. ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ –ΑΠΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ ΜΟΣΧΑΤΟΥ Τετάρτη 12/10/16 15:30 ΛΑΜΠΑΔΑΡΙΟΥ Ε., ΚΑΡΑΚΕΛΛΕΣ Ι., ΚΟΡΩΝΑΣ Χ. (Παρατηρητής: ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ) 0-3
4. ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ –ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ» Τετάρτη 12/10/16 15:30 ΜΠΑΛΑΧΟΥΤΗΣ Γ., AΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΒΟΓΙΑΤΖΙΔΑΚΗ Χ. (Παρατηρητής: ΜΑΛΟΥΧΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ) 0-3
5. ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ –ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ» Τετάρτη 12/10/16 15:30 ΚΟΥΒΕΛΗΣ Ν., ΤΡΑΙΦΟΡΟΣ Α., ΔΑΜΙΑΝΑΚΗΣ Κ. (Παρατηρητής: ΛΗΝΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ) 0-2
6. ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Τετάρτη 12/10/16 15:30 ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΧΑΛΒΑΤΖΑΚΟΣ Π., ΓΑΡΟΥΦΟΣ Π. (Παρατηρητής: ΣΤΡΑΤΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ) 3-1
7. ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ –ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΡΕΝΤΗ – ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ Τετάρτη 12/10/16 15:30 ΛΥΤΡΙΒΗΣ Ι., ΖΕΡΒΑΚΗΣ Γ., ΠΑΓΟΥΡΤΖΗΣ Δ. (Παρατηρητής: ΤΣΕΒΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ) 0-4
8. ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ– ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝ Τετάρτη 12/10/16 15:30 ΤΣΟΝΑΚΑΣ Ν., ΓΚΟΛΕΣ Π., ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ Β. (Παρατηρητής: ΒΙΛΛΙΩΤΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ) 1-0 παρ.
9. ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑ –ΦΑΛΗΡΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ Τετάρτη 12/10/16 15:30 ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Κ., ΜΟΥΜΠΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Ι., ΜΗΤΑΚΟΣ Ν. (Παρατηρητής: ΔΗΜΗΤΣΑΣ ΔΗΜΟΣ) 1-1 (πεν: 6-7)

Related posts

Πραγματικός τζέντλεμαν ο Μιχάλης Μουσελής στο Χατζηκυριάκειο

Abola Team 3

Τα μέλη της ΕΠΣ Πειραιά που θα παρακολουθήσουν τα ματς του Κυπέλλου (22/11), ποινές σε παίκτες και απολογίες

Abola Team 3

Κλήσεις για τις 25/9 στις Μικτές Παίδων και Νέων του Πειραιά και ανακοίνωση της Επιτροπής Δημοσίων Σχέσεων

Abola Team 3