14.5 C
Αθήνα
Ιανουάριος 23, 2021
Abola.gr
ΕΠΣ ΑΘΗΝΩΝ

ΕΠΣΑ: Τα αποτελέσματα των σημερινών αγώνων στην Αθήνα

 

Σε Α’, Β’ και Γ’ κατηγορία

 

A Κατηγορία 1ος Όμιλος
(5η αγωνιστική)

 
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 15/10/16 16:00 ΣΥΨΑΣ Ι., ΦΙΤΣΑΣ Β., ΚΩΣΤΟΥΛΑΣ Α. 2-0
2. ΑΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Σάββατο 15/10/16 16:00 ΚΑΛΑΝΖΗΣ Τ., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ., ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ. 1-0
3. ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ – ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Σάββατο 15/10/16 16:00 ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ Α., ΣΑΜΟΪΛΗΣ Δ. 1-2
4. ΡΟΥΦ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΡΟΥΦ Σάββατο 15/10/16 16:00 ΧΑΛΔΑΙΟΣ Ι., ΤΣΑΛΙΚΗΣ Ε., ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ. 0-1
5. ΧΑΪΔΑΡΙ – ΠΑΠΑΓΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Σάββατο 15/10/16 16:00 ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΒΑΞΑΒΑΝΕΛΛΗΣ Β., ΛΕΟΝΤΑΚΙΑΝΑΚΟΣ Κ. 1-1

 

Α Κατηγορία 2ος Όμιλος
(5η αγωνιστική)

 
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
6. ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ – ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ ΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Σάββατο 15/10/16 16:00 ΓΡΙΜΜΑΣ Ε., ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ., ΜΠΑΤΖΙΟΠΟΥΛΟΣ Σ. 3-0
7. ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ – ΚΑΜΑΤΕΡΟ ΒΥΡΩΝΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ Σάββατο 15/10/16 16:00 ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ Σ., ΑΚΡΙΒΟΣ Χ., ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ. 1-1
8. ΧΟΛΑΡΓΟΣ – ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Α΄ Σάββατο 15/10/16 16:00 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι. 0-1
9. ΧΑΛΑΝΔΡΙ – ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 15/10/16 16:00 ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ., ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ Δ., ΓΟΥΝΑΡΗΣ Π. 1-1

 

Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(4η αγωνιστική)

 
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
10. ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ – ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο 15/10/16 16:00 ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ Χ., ΝΙΚΟΛΑΔΟΣ Σ. 2-1

 

Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(4η αγωνιστική)

 
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
11. ΑΤΤΙΚΟΣ – ΙΑΣΩΝ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο 15/10/16 16:00 ΜΠΑΪΡΑΚΤΑΡΗΣ Κ., ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν., ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ. 0-0
12. ΠΟΨ – ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 15/10/16 16:00 ΑΡΓΥΡΟΣ Π., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΗΣ Γ. 0-2
13. ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 15/10/16 16:00 ΜΠΑΪΡΑΚΤΑΡΗΣ Ν., ΚΟΛΛΙΑΚΟΣ Α., ΝΤΟΥΚΑΣ Σ. 0-0
14. ΚΟΡΩΝΙΔΑ – ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 15/10/16 16:15 ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΧΡΥΣΑΦΗΣ Χ., ΖΗΣΗΣ Δ. 3-6 

 

Β Κατηγορία 3ος Όμιλος
(4η αγωνιστική)

 
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
15. ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ – ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο 15/10/16 16:00 ΜΑΧΑΙΡΑΣ Ε., ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ Μ., ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Ι. 0-1
16. ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ – ΚΑΛΑΜΑΚΙ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 15/10/16 16:00 ΨΑΡΙΔΗΣ Χ., ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ., ΔΕΛΗΘΟΔΩΡΗΣ Κ. 2-0
17. ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ – ΜΕΛΙΣΣΙΑ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Σάββατο 15/10/16 16:00 ΚΟΚΟΡΗΣ Η., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α., ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΣ Λ. 1-1
18. ΑΟ ΙΛΙΟΥ – ΑΦΟΒΟΣ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 15/10/16 16:00 ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΣΤΑΜΟΣ Β. 3-1 
19. ΑΓ. ΘΩΜΑΣ – ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ ΓΟΥΔΗ Σάββατο 15/10/16 16:00 ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΜΗΤΡΑΚΟΣ Α. 3-0

 

(3η αγωνιστική)

 
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
20. ΑΕ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Σάββατο 15/10/16 16:00 ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΤΣΕΛΙΚΟΣ Α., ΟΝΤΟΣ Κ. 0-0

 

Γ Κατηγορία 2ος Όμιλος
(3η αγωνιστική)

 
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
21. ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ – ΠΛΑΤΩΝ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 15/10/16 16:00 ΚΙΚΗΡΑΣ Φ., ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η. 2-0 
22. ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 – ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ ΖΗΡΙΝΕΙΟΥ Σάββατο 15/10/16 16:00 ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΡΑΠΤΗΣ Σ., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ. 2-1 
23. ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ – ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 15/10/16 16:00 ΜΠΛΙΚΑΣ Γ., ΦΡΑΝΤΖΗΣ Ι., ΑΝΔΡΕΟΥ Ν. 3-0
24. ΙΕΡΑΠΟΛΗ – ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο 15/10/16 16:00 ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΡΟΥΣΣΟΣ Π., ΠΙΤΣΟΣ Ν. 5-2

 

Γ Κατηγορία 3ος Όμιλος
(3η αγωνιστική)

 
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
25. ΤΟΛΜΗ ΠΕΡΙΣΤ. – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Σάββατο 15/10/16 16:00 ΜΠΑΡΑΚΟΣ Α., ΤΖΑΒΕΛΛΑΣ Η., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ. 2-3

 

Γ Κατηγορία 4ος Όμιλος
(3η αγωνιστική)

 
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
26. ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ – ΥΜΗΤΤΟΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (Μ.ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 15/10/16 16:00 ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ., ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΤΖΙΚΑΣ Ε. 0-3
27. ΜΑΡΟΥΣΙ – ΠΑΤΗΣΙΑ ΠΕΥΚΗΣ Σάββατο 15/10/16 16:00 ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΜΑΡΟΥΛΗΣ Σ., ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν. 0-1
28. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο 15/10/16 16:00 ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ., ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ Θ., ΤΣΑΦΟΣ Β. 1-0 

Related posts

Τα αποτελέσματα στα ματς του Σαββατοκύριακου (14 και 15/4) στην ΕΠΣΑ

Abola Team 3

Το πρόγραμμα του Σαββατοκύριακου (28 & 29/1) στην ΕΠΣΑ

Abola Team 3

Επιπέδου SUPER LEAGUE η γιορτή-τελετή λήξης της ακαδημίας του Ιάσονα

Abola Team 3