2.1 C
Αθήνα
Ιανουάριος 17, 2021
Abola.gr
ΕΠΣ ΑΘΗΝΩΝ

ΕΠΣΑ: Τα αποτελέσματα του Σαββατοκύριακου στην Αθήνα

 

Σε Α’, Β’ και Γ’ κατηγορία

A Κατηγορία 1ος Όμιλος
(5η αγωνιστική)

 
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 15/10/16 16:00 ΣΥΨΑΣ Ι., ΦΙΤΣΑΣ Β., ΚΩΣΤΟΥΛΑΣ Α. 2-0
2. ΑΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Σάββατο 15/10/16 16:00 ΚΑΛΑΝΖΗΣ Τ., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ., ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ. 1-0
3. ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ – ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Σάββατο 15/10/16 16:00 ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ Α., ΣΑΜΟΪΛΗΣ Δ. 1-2
4. ΡΟΥΦ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΡΟΥΦ Σάββατο 15/10/16 16:00 ΧΑΛΔΑΙΟΣ Ι., ΤΣΑΛΙΚΗΣ Ε., ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ. 0-1
5. ΧΑΪΔΑΡΙ – ΠΑΠΑΓΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Σάββατο 15/10/16 16:00 ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΒΑΞΑΒΑΝΕΛΛΗΣ Β., ΛΕΟΝΤΑΚΙΑΝΑΚΟΣ Κ. 1-1
6. ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ Κυριακή 16/10/16 16:00 ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν., ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΔΕΛΗΘΟΔΩΡΗΣ Κ. 1-0
7. ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ – ΠΕΥΚΗ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή 16/10/16 16:00 ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ., ΝΤΑΛΛΑΣ Π. 1-2
8. ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή 16/10/16 16:00 ΣΧΙΖΑΣ Κ., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α., ΜΠΑΪΡΑΚΤΑΡΗΣ Κ. 2-3

 

Α Κατηγορία 2ος Όμιλος
(5η αγωνιστική)

 
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
9. ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ – ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ ΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Σάββατο 15/10/16 16:00 ΓΡΙΜΜΑΣ Ε., ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ., ΜΠΑΤΖΙΟΠΟΥΛΟΣ Σ. 3-0
10. ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ – ΚΑΜΑΤΕΡΟ ΒΥΡΩΝΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ Σάββατο 15/10/16 16:00 ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ Σ., ΑΚΡΙΒΟΣ Χ., ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ. 1-1
11. ΧΟΛΑΡΓΟΣ – ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Α΄ Σάββατο 15/10/16 16:00 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι. 0-1
12. ΧΑΛΑΝΔΡΙ – ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 15/10/16 16:00 ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ., ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ Δ., ΓΟΥΝΑΡΗΣ Π. 1-1
13. ΤΡΑΧΩΝΕΣ – ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Κυριακή 16/10/16 16:00 ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ Ι., ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΗΣ Γ., ΚΟΛΛΙΑΚΟΣ Α. 0-0
14. ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή 16/10/16 16:00 ΣΤΑΜΟΣ Β., ΑΡΓΥΡΟΣ Π., ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ Μ. 0-0
15. ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ – ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή 16/10/16 16:00 ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ Χ., ΝΙΚΟΛΑΔΟΣ Σ. 0-0
16. ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΣΟΥΡΜΕΝΑ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή 16/10/16 16:00 ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ Χ., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΣΑΜΟΪΛΗΣ Δ. 1-1

 

Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(4η αγωνιστική)

 
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
17. ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ – ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο 15/10/16 16:00 ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ Χ., ΝΙΚΟΛΑΔΟΣ Σ. 2-1
18. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή 16/10/16 11:00 ΜΗΤΡΑΚΟΣ Α., ΜΠΑΡΑΚΟΣ Α., ΝΤΕΜΣΙΑΣ Σ. 1-2
19. ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ – ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΡΟΥΦ Κυριακή 16/10/16 15:00 ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΡΕΝΤΖΕΛΟΣ Θ., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ. 1-1
20. ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ – ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή 16/10/16 16:00 ΖΗΣΗΣ Δ., ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΤΣΑΛΙΚΗΣ Ε. 2-1
21. ΙΛΙΣΙΑ 2004 – ΕΙΡΗΝΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΓΟΥΔΗ Κυριακή 16/10/16 16:00 ΜΟΥΡΟΥΝΑΚΗΣ Θ., ΗΛΙΑΔΗΣ Ε., ΚΑΡΑΛΗΣ Δ. 1-1
22. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Κυριακή 16/10/16 16:00 ΜΑΧΑΙΡΑΣ Ε., ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΟΣ Ν., ΜΠΑΤΖΙΟΠΟΥΛΟΣ Σ. 2-1
23. ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ – ΑΘΗΝΑΪΔΑ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 16/10/16 16:00 ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Ι., ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ., ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ Α. 2-2
24. ΒΥΡΩΝ – ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ ΒΥΡΩΝΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ Κυριακή 16/10/16 16:00 ΟΝΤΟΣ Κ., ΚΟΚΑΡΙΔΑΣ Ν., ΤΖΙΚΑΣ Ε. 0-3

 

Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(4η αγωνιστική)

 
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
25. ΑΤΤΙΚΟΣ – ΙΑΣΩΝ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο 15/10/16 16:00 ΜΠΑΪΡΑΚΤΑΡΗΣ Κ., ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν., ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ. 0-0
26. ΠΟΨ – ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 15/10/16 16:00 ΑΡΓΥΡΟΣ Π., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΗΣ Γ. 0-2
27. ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 15/10/16 16:00 ΜΠΑΪΡΑΚΤΑΡΗΣ Ν., ΚΟΛΛΙΑΚΟΣ Α., ΝΤΟΥΚΑΣ Σ. 0-0
28. ΚΟΡΩΝΙΔΑ – ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 15/10/16 16:15 ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΧΡΥΣΑΦΗΣ Χ., ΖΗΣΗΣ Δ. 3-6
29. ΚΟΛΩΝΟΣ – ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή 16/10/16 16:00 ΚΩΣΤΟΥΛΑΣ Α., ΣΤΑΜΟΣ Μ., ΓΟΥΝΑΡΗΣ Π. 0-1
30. ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Α΄ Κυριακή 16/10/16 16:00 ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΠΑΠΠΑΣ Χ., ΚΙΚΗΡΑΣ Φ. 1-3
31. ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Κυριακή 16/10/16 16:00 ΧΡΥΣΑΦΗΣ Χ., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι., ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α. 2-3
32. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ – ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΙΛΙΟΥ Κυριακή 16/10/16 16:00 ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ., ΚΟΥΛΗΣ Δ., ΜΗΜΙΔΗΣ Ι. 1-0

 

Β Κατηγορία 3ος Όμιλος
(4η αγωνιστική)

 
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
33. ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ – ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο 15/10/16 16:00 ΜΑΧΑΙΡΑΣ Ε., ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ Μ., ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Ι. 0-1
34. ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ – ΚΑΛΑΜΑΚΙ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 15/10/16 16:00 ΨΑΡΙΔΗΣ Χ., ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ., ΔΕΛΗΘΟΔΩΡΗΣ Κ. 2-0
35. ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ – ΜΕΛΙΣΣΙΑ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Σάββατο 15/10/16 16:00 ΚΟΚΟΡΗΣ Η., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α., ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΣ Λ. 1-1
36. ΑΟ ΙΛΙΟΥ – ΑΦΟΒΟΣ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 15/10/16 16:00 ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΣΤΑΜΟΣ Β. 3-1
37. ΑΓ. ΘΩΜΑΣ – ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ ΓΟΥΔΗ Σάββατο 15/10/16 16:00 ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΜΗΤΡΑΚΟΣ Α. 3-0
38. ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Κυριακή 16/10/16 16:00 ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΧΙΟΝΗΣ Α., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η. 1-2
39. ΑΕ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΟΣΕΙΔ-ΟΔΥΣΣ. – ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Κυριακή 16/10/16 16:00 ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ., ΤΣΕΛΙΚΟΣ Α., ΙΣΣΑ Α. 1-0
40. ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ – ΑΡΜΕΝΙΚΗ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 16/10/16 16:15 ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ., ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α. 2-2

 

Γ Κατηγορία 1ος Όμιλος
(3η αγωνιστική)

 
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
41. ΑΕ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Σάββατο 15/10/16 16:00 ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΤΣΕΛΙΚΟΣ Α., ΟΝΤΟΣ Κ. 0-0
42. ΤΑΤΑΥΛΑ – ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή 16/10/16 11:00 ΑΝΔΡΕΟΥ Ν., ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α., ΤΡΑΝΤΑΣ Ι. 0-0
43. ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή 16/10/16 11:00 ΓΑΛΑΝΗΣ Θ., ΡΟΥΣΣΟΣ Π., ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ. 3-0
44. ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΡΟΥΦ Κυριακή 16/10/16 12:00 ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΡΕΝΤΖΕΛΟΣ Θ., ΣΑΜΠΑΝΗΣ Α. 2-0
45. ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ – ΑΡΙΩΝ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 16/10/16 13:30 ΦΙΤΣΑΣ Β., ΓΛΑΡΟΣ Δ., ΚΟΠΑΛΑΣ Κ. 1-0
46. ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ – ΚΡΟΝΟΣ ΑΙΓΑΛΕΩ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Κυριακή 16/10/16 16:00 ΜΑΡΟΥΛΗΣ Σ., ΓΑΚΗΣ Α., ΓΚΟΡΤΣΙΛΑ Κ. 2-2

 

Γ Κατηγορία 2ος Όμιλος
(3η αγωνιστική)

 
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
47. ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ – ΠΛΑΤΩΝ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 15/10/16 16:00 ΚΙΚΗΡΑΣ Φ., ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η. 2-0
48. ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 – ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ ΖΗΡΙΝΕΙΟΥ Σάββατο 15/10/16 16:00 ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΡΑΠΤΗΣ Σ., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ. 2-1
49. ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ – ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 15/10/16 16:00 ΜΠΛΙΚΑΣ Γ., ΦΡΑΝΤΖΗΣ Ι., ΑΝΔΡΕΟΥ Ν. 3-0
50. ΙΕΡΑΠΟΛΗ – ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο 15/10/16 16:00 ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΡΟΥΣΣΟΣ Π., ΠΙΤΣΟΣ Ν. 5-2
51. ΛΕΟΝΤΕΣ – ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ ΡΟΥΦ Κυριακή 16/10/16 09:30 ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β. 2-2
52. ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Κυριακή 16/10/16 11:00 ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι. 1-0

 

Γ Κατηγορία 3ος Όμιλος
(3η αγωνιστική)

 
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
53. ΤΟΛΜΗ ΠΕΡΙΣΤ. – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Σάββατο 15/10/16 16:00 ΜΠΑΡΑΚΟΣ Α., ΤΖΑΒΕΛΛΑΣ Η., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ. 2-3
54. ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ – ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή 16/10/16 11:00 ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ Θ., ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΜΑΡΑΝΟΣ Θ. 2-1
55. ΑΕ ΙΛΙΟΥ – ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΙΛΙΟΥ Κυριακή 16/10/16 11:00 ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΜΠΛΙΚΑΣ Γ. 2-0
56. ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ – ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή 16/10/16 11:00 ΣΥΨΑΣ Ι., ΨΑΡΙΔΗΣ Χ., ΜΠΑΪΡΑΚΤΑΡΗΣ Ν. 1-3
57. ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΑΟ ΚΩΦΩΝ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Κυριακή 16/10/16 16:00 ΖΥΓΑΣ Π., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Α., ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ Μ. 2-0
58. ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ – ΝΕΑ ΖΩΗ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή 16/10/16 16:00 ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΚΟΚΟΡΗΣ Η., ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ. 2-1
59. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ – ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΝΗΑΡ. ΗΣΤ Κυριακή 16/10/16 16:00 ΤΣΑΦΟΣ Β., ΧΡΗΣΤΟΥ Σ., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α. 4-0

 

Γ Κατηγορία 4ος Όμιλος
(3η αγωνιστική)

 
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
60. ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ – ΥΜΗΤΤΟΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (Μ.ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 15/10/16 16:00 ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ., ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΤΖΙΚΑΣ Ε. 0-3
61. ΜΑΡΟΥΣΙ – ΠΑΤΗΣΙΑ ΠΕΥΚΗΣ Σάββατο 15/10/16 16:00 ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΜΑΡΟΥΛΗΣ Σ., ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν. 0-1
62. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο 15/10/16 16:00 ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ., ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ Θ., ΤΣΑΦΟΣ Β. 1-0
63. ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 16/10/16 11:00 ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ., ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι. 0-4
64. ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Κυριακή 16/10/16 11:00 ΤΕΒΕΚΕΛΗΣ Α., ΛΟΥΔΑΡΟΣ Ν., ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ Ε. 3-0
65. ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Κυριακή 16/10/16 11:00 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΚΟΝΙΣΠΟΛΙΑΤΗΣ Ν., ΜΕΖΙΝΗΣ Γ. 0-1

Related posts

ΕΠΣΑ: Το πρόγραμμα του ερχόμενου σαββατοκύριακου (12-13/1)

Nάσος Φακίδης

Ανανέωσαν Πλάκας και Δαούτης

Επική ανατροπή Παπάγου!

Κωνσταντίνος Ράπτης