2.1 C
Αθήνα
Ιανουάριος 17, 2021
Abola.gr
ΕΠΣΑΝΑ

ΕΠΣΑΝΑ: Τετάρτη (26/10) τα υπόλοιπα ματς Κυπέλλου της 2ης φάσης

 

Αναλυτικά το πρόγραμμα…

Κύπελλο 2η Φάση

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ – ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ Κάτω Αχαρνών Τετάρτη 19/10/16 15:30 ΔΡΑΓΑΤΗΣ Α., ΣΟΦΙΑΣ Α., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΩΤΣΑΙΝΑΣ ) 1-0
ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ – ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ Γλυκών Νερών (πλαστικό) Τετάρτη 19/10/16 15:30 ΚΟΡΔΟΛΑΙΜΗΣ Ε., ΜΗΤΑΡΗΣ Η., ΒΙΤΣΕΝΤΖΑΤΟΣ Κ. 0-3
ΑΝΟΙΞΗ – ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ Άνοιξης Τετάρτη 19/10/16 15:30 ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΤ ., ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π., ΓΚΟΝΤΑ Α. 5-1
ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ Ανθούσας Τετάρτη 19/10/16 15:30 ΜΑΛΑΜΑΣ Μ., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ., ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗΣ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΟΝΙΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΣ) 2-1
ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣ – ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ Γραμματικού Τετάρτη 19/10/16 15:30 ΑΝΤΙΠΑΡΙΩΤΗΣ Μ., ΤΣΑΛΙΚΟΓΛΟΥ Ν., ΜΠΑΛΑΓΚΑ Ε. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΟΣ ΜΙΧΑΗΛ) 0-3
ΜΑΡΚΟ – Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ Μαρκόπουλου Τετάρτη 19/10/16 15:30 ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ., ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι. 4-1
ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ – ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ Παλαιάς Φώκαιας Τετάρτη 26/10/16 15:30    
ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ – ΔΟΞΑ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΧΑΡΝ. Κρυονερίου Τετάρτη 26/10/16 15:30    
ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ – ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ Αναβύσσου Τετάρτη 26/10/16 15:30    
ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ – ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ Συκαμίνου Τετάρτη 26/10/16 15:30    
ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ – ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ Σπάτων Δημήτρης Δημητρίου Τετάρτη 26/10/16 15:30    
ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ – ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ Γλυκών Νερών Τετάρτη 26/10/16 15:30    
ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ – ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ Βάρης Τετάρτη 26/10/16 15:30    
ΑΣ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΪΚΟΣ – ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ Γέρακα Τετάρτη 26/10/16 15:30    
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ – ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ Κερατέας Τετάρτη 26/10/16 15:30    
ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ – ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ Κορωπίου Αντώνης Πρίφτης Τετάρτη 26/10/16 15:30  

Related posts

Οι πρώτοι σκόρερ στα μέχρι τώρα παιχνίδια στα πρωταθλήματα όλων των κατηγοριών της ΕΠΣΑΝΑ

Abola Team 3

Κυπελλούχος ΕΠΣΑΝΑ η Ατλαντίδα, 4-3 στα πέναλτι τον Αήττητο

Abola Team 3

ΕΠΣΑΝΑ: ΑΠΟΦΑΣΕΙΣ ΠΕΙΘΑΡΧΙΚΗΣ ΕΠΙΤΡΟΠΗΣ

Nάσος Φακίδης