6.9 C
Αθήνα
Ιανουάριος 20, 2021
Abola.gr
ΕΠΣ ΑΘΗΝΩΝ

ΕΠΣΑ: Τα αποτελέσματα του Σαββάτου (22/10) στην Αθήνα

 

Σε Α’, Β’ και Γ’ κατηγορία

 

A Κατηγορία 1ος Όμιλος
(6η αγωνιστική)

 
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΠΕΥΚΗ – ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ ΠΕΥΚΗΣ Σάββατο 22/10/16 16:00 ΧΑΛΔΑΙΟΣ Ι., ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ Δ. Αναβλήθηκε
2. ΧΑΪΔΑΡΙ – ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Σάββατο 22/10/16 16:00 ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΚΟΡΤΕΣΗΣ Π., ΜΠΑΡΑΚΟΣ Α. 4-0
3. ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ – ΑΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 22/10/16 16:00 ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ Σ., ΜΗΤΡΑΚΟΣ Α., ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ. 4-1

 

Α Κατηγορία 2ος Όμιλος
(6η αγωνιστική)

 
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
4. ΚΑΜΑΤΕΡΟ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Σάββατο 22/10/16 16:00 ΜΠΑΪΡΑΚΤΑΡΗΣ Κ., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ. 1-0

 

Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(5η αγωνιστική)

 
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
5. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ – ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Σάββατο 22/10/16 16:00 ΑΝΤΩΝΙΟΥ Κ., ΔΕΛΗΘΟΔΩΡΗΣ Κ., ΝΙΚΟΛΑΔΟΣ Σ. 0-2
6. ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ – ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Σάββατο 22/10/16 16:00 ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΜΑΧΑΙΡΑΣ Ε., ΜΑΡΑΝΟΣ Θ. 1-1
7. ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Σάββατο 22/10/16 16:00 ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΒΑΞΑΒΑΝΕΛΛΗΣ Β. 2-1
8. ΕΙΡΗΝΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο 22/10/16 16:00 ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΛΕΟΝΤΑΚΙΑΝΑΚΟΣ Κ., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π. 1-1
9. ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ – ΙΛΙΣΙΑ 2004 ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο 22/10/16 16:00 ΚΩΣΤΟΥΛΑΣ Α., ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ., ΤΖΙΚΑΣ Ε. 1-1
10. ΑΘΗΝΑΪΔΑ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 22/10/16 16:00 ΣΥΨΑΣ Ι., ΜΑΧΑΙΡΑΣ Κ., ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ. 5-1
11. ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΒΥΡΩΝ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 22/10/16 16:00 ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ., ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ. 2-3

 

Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(5η αγωνιστική)

 
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
12. ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΚΟΛΩΝΟΣ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 22/10/16 16:00 ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΨΑΡΙΔΗΣ Χ., ΤΖΕΛΕΠΗΣ Δ. 0-0
13. ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ – ΑΤΤΙΚΟΣ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 22/10/16 16:00 ΣΤΑΜΟΣ Β., ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ. 4-0
14. ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ – ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 22/10/16 16:00 ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν., ΚΟΛΛΙΑΚΟΣ Α., ΧΙΟΝΗΣ Α. 6-0
15. ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΠΟΨ ΓΟΥΔΗ Σάββατο 22/10/16 16:00 ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Ι., ΧΡΥΣΑΦΗΣ Χ., ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ Μ.  Αναβλήθηκε

 

Β Κατηγορία 3ος Όμιλος
(5η αγωνιστική)

 
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
16. ΚΑΛΑΜΑΚΙ – ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Σάββατο 22/10/16 16:00 ΚΟΚΟΡΗΣ Η., ΜΠΑΤΖΙΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΤΕΒΕΚΕΛΗΣ Α. 0-2
17. ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ – ΑΓ. ΘΩΜΑΣ ΡΟΥΦ Σάββατο 22/10/16 16:00 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΑΠΤΟΣΟΓΛΟΥ Ι., ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ι. 1-0

 

Γ Κατηγορία 2ος Όμιλος
(4η αγωνιστική)

 
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
18. ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ – ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 ΝΗΑΡ. ΗΣΤ Σάββατο 22/10/16 16:00 ΜΠΑΪΡΑΚΤΑΡΗΣ Ν., ΚΑΡΑΛΗΣ Δ., ΚΟΝΙΣΠΟΛΙΑΤΗΣ Ν. 0-5
19. ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 – ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Σάββατο 22/10/16 16:00 ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Α., ΠΑΠΠΑΣ Χ. 1-3

 

Γ Κατηγορία 4ος Όμιλος
(4η αγωνιστική)

 
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
20. ΥΜΗΤΤΟΣ – ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο 22/10/16 16:00 ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α., ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι.  1-0
21. ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο 22/10/16 16:00 ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗ Σ. 0-Τελευταία Ανανέωση, Σάββατο, 22 Οκτώβριος 2016 18:4


Related posts

Καζάκος και τη νέα σεζόν στη Διάνα Ηλιούπολης

Σομπότοβιτς: «Θα κάνουμε στοχευμένες μεταγραφές»

Η Αθήνα στην σέντρα!

Abola Team