20.4 C
Αθήνα
Ιούνιος 16, 2021
Abola.gr
ΕΠΣ ΠΕΙΡΑΙΑ

ΕΠΣΠ: Τα αποτελέσματα του Σαββάτου (22/10) στον Πειραιά

 

Σε Α’, Β’ και Γ’ κατηγορία

 

Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(5η αγωνιστική)

 
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΝΙΚΑΙΑΣ – Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Σάββατο 22/10/16 16:00 ΝΤΟΥΜΙΤΡΕΣΚΟΥ Ρ., ΚΟΤΖΑΜΑΝΙΔΗΣ Η., ΤΖΙΛΙΡΗΣ Δ. (Παρατηρητής: ΔΗΜΗΤΣΑΣ ΔΗΜΟΣ) 2-2
2. ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ –ΑΙΓΑΛΕΩ Σάββατο 22/10/16 16:00 ΜΠΑΛΑΧΟΥΤΗΣ Γ., ΠΕΡΔΙΚΟΥΡΗΣ Γ., ΠΑΓΟΥΡΤΖΗΣ Δ. (Παρατηρητής: ΦΕΛΛΑΣ ΚΩΣΤΑΣ) 2-2
3. ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ – ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝ Σάββατο 22/10/16 16:00 ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΚΟΝΤΙΖΑΣ Ι., ΚΟΡΩΝΑΣ Χ. (Παρατηρητής: ΒΙΛΛΙΩΤΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ) 1-0

 

Α Κατηγορία 2ος Όμιλος
(5η αγωνιστική)

 
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
4. ΑΠΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ – ΦΑΛΗΡΙΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ» Σάββατο 22/10/16 16:00 ΚΟΥΒΕΛΗΣ Ν., ΚΟΥΡΟΜΙΧΕΛΑΚΗΣ Α., ΦΑΓΚΡΙΔΑΣ Α. (Παρατηρητής: ΔΑΟΥΤΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ) 2-1
5. ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ – ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ» Σάββατο 22/10/16 16:00 ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Κ., ΓΙΑΝΝΙΚΟΣ Γ., ΧΡΗΣΤΑΚΟΣ Π. (Παρατηρητής: ΚΑΛΑΜΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ) 3-1

 

Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(4η αγωνιστική)

 
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
6. ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ – ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ ΜΟΣΧΑΤΟΥ Σάββατο 22/10/16 16:00 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ Γ., AΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΜΑΥΡΟΜΙΧΑΛΗΣ Ν. (Παρατηρητής: ΚΑΛΟΥΜΕΝΟΣ ΦΩΤΗΣ) 2-0
7. ΘΗΣΕΑΣ – ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ Σάββατο 22/10/16 16:00 ΑΡΓΥΡΗΣ Ε., ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ., ΒΑΛΒΗΣ Κ. (Παρατηρητής: ΓΕΡΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ) 1-2
8. ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Σάββατο 22/10/16 16:00 ΔΑΜΙΑΝΑΚΗΣ Κ., ΠΕΤΡΙΔΗΣ Θ., ΔΟΚΙΜΑΚΗ Ε. (Παρατηρητής: ΓΕΖΕΚΕΛΙΑΝ ΣΥΛΒΙΑ) 0-1
9. ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ – ΑΜΦΙΑΛΗ ΡΕΝΤΗ – ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ Σάββατο 22/10/16 16:00 ΝΤΙΝΙΩΤΑΚΗΣ Γ., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ .. (Παρατηρητής: ΣΤΡΑΤΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ) 0-4

 

Γ Κατηγορία
(4η αγωνιστική)

 
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
10. ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ – ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ ΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦ Σάββατο 22/10/16 16:00 ΔΟΥΛΗΣ Γ., ΜΗΛΙΔΩΝΗΣ Χ., ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Α. (Παρατηρητής: ΔΡΟΓΩΣΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ)  
11. ΕΝΩΣΗ ΚΑΜΙΝΙΩΝ – A.Σ.Χ. ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΝΙΚΑΙΑΣ Σάββατο 22/10/16 16:00 ΦΟΥΡΝΑΡΑΚΗΣ Σ., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΤΣΑΝΟΣ Ι. (Παρατηρητής: ΛΑΤΙΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ)  

Related posts

Οι διαιτητές και οι παρατηρητές στα ματς της Κυριακής 29/10 και της Δευτέρας 30/10 στον Πειραιά

Abola Team 3

Τα αποτελέσματα του Σαββάτου (21/10) στον Πειραιά

Abola Team 3

Την Κυριακή 4 Σεπτεμβρίου η ημερίδα με θέμα «Ανάπτυξη Τμημάτων Υποδομής – Το μέλλον του Ποδοσφαίρου»

Ρένος Γιαμπουράς