10.9 C
Αθήνα
Ιανουάριος 20, 2021
Abola.gr
ΕΠΣ ΑΘΗΝΩΝ

ΕΠΣΑ: Τα αποτελέσματα του Σαββατοκύριακου στην Αθήνα

 

Σε Α’, Β’ και Γ’ κατηγορία

A Κατηγορία 1ος Όμιλος
(6η αγωνιστική)

 
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΠΕΥΚΗ – ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ ΠΕΥΚΗΣ Σάββατο 22/10/16 16:00 ΧΑΛΔΑΙΟΣ Ι., ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ Δ. Αναβλήθηκε
2. ΧΑΪΔΑΡΙ – ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Σάββατο 22/10/16 16:00 ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΚΟΡΤΕΣΗΣ Π., ΜΠΑΡΑΚΟΣ Α. 4-0
3. ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ – ΑΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 22/10/16 16:00 ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ Σ., ΜΗΤΡΑΚΟΣ Α., ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ. 4-1
4. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΥΜΗΤΤΟΥ Κυριακή 23/10/16 16:00 ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ Ι., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ., ΛΕΟΝΤΑΚΙΑΝΑΚΟΣ Κ. 2-5 
5. ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ – ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Κυριακή 23/10/16 16:00 ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΝΙΚΟΛΑΔΟΣ Σ., ΤΖΕΛΕΠΗΣ Δ. 1-0
6. ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ – ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Κυριακή 23/10/16 16:00 ΜΑΧΑΙΡΑΣ Ε., ΚΟΚΑΡΙΔΑΣ Ν., ΚΩΣΤΟΥΛΑΣ Α. 0-0
7. ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ – ΡΟΥΦ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (Μ.ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή 23/10/16 16:00 ΣΧΙΖΑΣ Κ., ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ. 0-0
8. ΠΑΠΑΓΟΣ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Κυριακή 23/10/16 16:00 ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π. 0-0

 

Α Κατηγορία 2ος Όμιλος
(6η αγωνιστική)

 
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
9. ΚΑΜΑΤΕΡΟ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Σάββατο 22/10/16 16:00 ΜΠΑΪΡΑΚΤΑΡΗΣ Κ., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ. 1-0
10. ΣΟΥΡΜΕΝΑ – ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Κυριακή 23/10/16 11:00 ΓΚΑΜΑΡΗΣ Α., ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ Μ. 3-0
11. ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ – ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή 23/10/16 16:00 ΧΡΥΣΑΦΗΣ Χ., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ., ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ Δ. 2-1
12. ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή 23/10/16 16:00 ΖΑΡΑΒΙΝΟΣ Α., ΔΕΛΗΘΟΔΩΡΗΣ Κ., ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΟΣ Ν. 2-2
13. ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΣΤ.ΜΑΥΡΟΘΑΛΑΣΣΙΤΗΣ) Κυριακή 23/10/16 16:00 ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν. 3-1
14. ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΧΟΛΑΡΓΟΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή 23/10/16 16:00 ΓΡΙΜΜΑΣ Ε., ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ., ΒΑΞΑΒΑΝΕΛΛΗΣ Β. 2-2
15. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ – ΧΑΛΑΝΔΡΙ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ Κυριακή 23/10/16 16:00 ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΑΡΓΥΡΟΣ Π., ΑΠΤΟΣΟΓΛΟΥ Ι. 2-1
16. ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ ΒΥΡΩΝΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ Κυριακή 23/10/16 16:00 ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ Χ., ΚΟΚΟΡΗΣ Η., ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Ι. 0-1

 

Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(5η αγωνιστική)

 
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
17. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ – ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Σάββατο 22/10/16 16:00 ΑΝΤΩΝΙΟΥ Κ., ΔΕΛΗΘΟΔΩΡΗΣ Κ., ΝΙΚΟΛΑΔΟΣ Σ. 0-2
18. ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ – ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Σάββατο 22/10/16 16:00 ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΜΑΧΑΙΡΑΣ Ε., ΜΑΡΑΝΟΣ Θ. 1-1
19. ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Σάββατο 22/10/16 16:00 ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΒΑΞΑΒΑΝΕΛΛΗΣ Β. 2-1
20. ΕΙΡΗΝΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο 22/10/16 16:00 ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΛΕΟΝΤΑΚΙΑΝΑΚΟΣ Κ., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π. 1-1
21. ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ – ΙΛΙΣΙΑ 2004 ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο 22/10/16 16:00 ΚΩΣΤΟΥΛΑΣ Α., ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ., ΤΖΙΚΑΣ Ε. 1-1
22. ΑΘΗΝΑΪΔΑ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 22/10/16 16:00 ΣΥΨΑΣ Ι., ΜΑΧΑΙΡΑΣ Κ., ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ. 5-1
23. ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΒΥΡΩΝ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 22/10/16 16:00 ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ., ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΣΤΑΜΟΣ Μ. 2-3
24. ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ – ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ ΝΗΑΡ. ΗΣΤ Κυριακή 23/10/16 11:30 ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ., ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ. 1-1

 

Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(5η αγωνιστική)

 
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
25. ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΚΟΛΩΝΟΣ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 22/10/16 16:00 ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΨΑΡΙΔΗΣ Χ., ΤΖΕΛΕΠΗΣ Δ. 0-0
26. ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ– ΑΤΤΙΚΟΣ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 22/10/16 16:00 ΣΤΑΜΟΣ Β., ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ. 4-0
27. ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ – ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 22/10/16 16:00 ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν., ΚΟΛΛΙΑΚΟΣ Α., ΧΙΟΝΗΣ Α. 6-0
28. ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΠΟΨ ΓΟΥΔΗ Σάββατο 22/10/16 16:00 ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Ι., ΧΡΥΣΑΦΗΣ Χ., ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ Μ. Αναβλήθηκε
29. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή 23/10/16 16:00 ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ. 0-1
30. ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ Κυριακή 23/10/16 16:00 ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΣΤΑΜΟΣ Μ. 1-0
31. ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ– ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή 23/10/16 16:00 ΜΗΤΡΑΚΟΣ Α., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΚΟΛΛΙΑΚΟΣ Α. 3-2
32. ΙΑΣΩΝ – ΚΟΡΩΝΙΔΑ ΙΛΙΟΥ Κυριακή 23/10/16 16:00 ΣΥΨΑΣ Ι., ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η. 3-2

 

Β Κατηγορία 3ος Όμιλος
(5η αγωνιστική)

 
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
33. ΚΑΛΑΜΑΚΙ – ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Σάββατο 22/10/16 16:00 ΚΟΚΟΡΗΣ Η., ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΤΕΒΕΚΕΛΗΣ Α. 0-2
34. ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ – ΑΓ. ΘΩΜΑΣ ΡΟΥΦ Σάββατο 22/10/16 16:00 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΑΠΤΟΣΟΓΛΟΥ Ι., ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ι. 1-0
35. ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ – ΑΟ ΙΛΙΟΥ ΡΟΥΦ Κυριακή 23/10/16 15:30 ΟΝΤΟΣ Κ., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α., ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ. 0-2
36. ΑΡΜΕΝΙΚΗ – ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Κυριακή 23/10/16 16:00 ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΛΑΣΠΑΣ Δ., ΣΤΑΜΟΣ Β. 3-0
37. ΜΕΛΙΣΣΙΑ – ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Κυριακή 23/10/16 16:00 ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ., ΚΑΨΑΛΗΣ Σ., ΡΕΝΤΖΕΛΟΣ Θ. 2-1
38. ΤΕΡΨΙΘΕΑ – ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Κυριακή 23/10/16 16:00 ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ., ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π. 2-0
39. ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ – ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή 23/10/16 16:00 ΕΥΘΥΜΙΟΥ Ε., ΧΙΟΝΗΣ Α., ΝΤΟΥΚΑΣ Σ. 0-0
40. ΑΦΟΒΟΣ – ΑΕ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΟΣΕΙΔ-ΟΔΥΣΣ. ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή 23/10/16 16:00 ΦΙΤΣΑΣ Β., ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι. 2-3

 

Γ Κατηγορία 1ος Όμιλος
(4η αγωνιστική)

 
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
41. ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ – ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή 23/10/16 10:00 ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ Θ., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΒΑΚΟΛΑΣ Μ. 2-2
42. ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ – ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Κυριακή 23/10/16 11:00 ΓΑΛΑΝΗΣ Θ., ΓΛΑΡΟΣ Δ., ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α. 1-2
43. ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 23/10/16 11:30 ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ Μ., ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ Κ. 0-0
44. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΑΕ ΑΙΓΑΛΕΩ ΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ) Κυριακή 23/10/16 12:00 ΜΗΜΙΔΗΣ Ι., ΧΡΗΣΤΟΥ Σ., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ. 2-1
45. ΚΡΟΝΟΣ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΤΑΤΑΥΛΑ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Κυριακή 23/10/16 16:00 ΤΖΙΚΑΣ Ε., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι., ΧΡΗΣΤΟΥ Σ. 0-2
46. ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ – ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 23/10/16 16:30 ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΙΣΣΑ Α., ΜΕΖΙΝΗΣ Γ. 1-3 

 

Γ Κατηγορία 2ος Όμιλος
(4η αγωνιστική)

 
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
47. ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ – ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 ΝΗΑΡ. ΗΣΤ Σάββατο 22/10/16 16:00 ΜΠΑΪΡΑΚΤΑΡΗΣ Ν., ΚΑΡΑΛΗΣ Δ., ΚΟΝΙΣΠΟΛΙΑΤΗΣ Ν. 0-5
48. ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 – ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Σάββατο 22/10/16 16:00 ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Α., ΠΑΠΠΑΣ Χ. 1-3
49. ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ – ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Κυριακή 23/10/16 11:00 ΤΕΒΕΚΕΛΗΣ Α., ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ. 2-4
50. ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΠΕΥΚΗΣ Κυριακή 23/10/16 11:00 ΤΖΑΒΕΛΛΑΣ Η., ΚΙΝΑΣ Κ., ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β. 2-1
51. ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ – ΛΕΟΝΤΕΣ ΥΜΗΤΤΟΥ Κυριακή 23/10/16 11:00 ΚΟΠΑΛΑΣ Κ., ΠΙΤΣΟΣ Ν., ΡΑΠΤΗΣ Σ. 0-2
52. ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΙΕΡΑΠΟΛΗ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Κυριακή 23/10/16 16:00 ΧΑΛΔΑΙΟΣ Ι., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι., ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ. 0-1

 

Γ Κατηγορία 3ος Όμιλος
(4η αγωνιστική)

 
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
53. ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΑΕ ΙΛΙΟΥ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή 23/10/16 11:00 ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΚΑΨΑΛΗΣ Σ. 6-1
54. ΝΕΑ ΖΩΗ ΜΕΤ/ΣΗΣ – ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή 23/10/16 11:00 ΚΟΡΤΕΣΗΣ Π., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΜΑΡΟΥΛΗΣ Σ. 0-1
55. ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Κυριακή 23/10/16 11:00 ΜΠΑΡΑΚΟΣ Α., ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ. 0-5
56. ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ – ΤΟΛΜΗ ΠΕΡΙΣΤ. ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή 23/10/16 11:00 ΜΟΥΡΟΥΝΑΚΗΣ Θ., ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΡΟΥΣΣΟΣ Π. 3-1
57. ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή 23/10/16 13:00 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΒΑΚΟΛΑΣ Μ., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α. 2-1
58. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 23/10/16 14:00 ΚΙΚΗΡΑΣ Φ., ΜΠΑΖΑΚΟΥΛΑΣ Π., ΑΝΔΡΕΟΥ Ν. 3-3
59. ΓΑΛΑΞΙΑΣ – ΑΟ ΚΩΦΩΝ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 23/10/16 16:00 ΡΟΥΣΣΟΣ Π., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΝΤΕΜΣΙΑΣ Σ. 0-1 

 

Γ Κατηγορία 4ος Όμιλος
(4η αγωνιστική)

 
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
60. ΥΜΗΤΤΟΣ – ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο 22/10/16 16:00 ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α., ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι. 1-0
61. ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο 22/10/16 16:00 ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗ Σ. 0-2
62. ΠΑΤΗΣΙΑ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή 23/10/16 11:00 ΤΣΑΦΟΣ Β., ΣΑΜΠΑΝΗΣ Α., ΣΙΑΒΒΑΣ Σ. 0-1
63. ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ– ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 23/10/16 11:00 ΜΠΛΙΚΑΣ Γ., ΦΡΑΝΤΖΗΣ Ι., ΡΕΝΤΖΕΛΟΣ Θ. 3-1
64. ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΟΥΦ Κυριακή 23/10/16 11:30 ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν., ΣΤΑΝΤΣΙΟΥ Ε., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ. 0-1
65. ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ – ΜΑΡΟΥΣΙ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Κυριακή 23/10/16 16:00 ΤΡΑΝΤΑΣ Ι., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α. 0-2

Ανανέωση, Κυριακή, 23 Οκτώβριος 2016 18:34

Related posts

ΑΤΤΑΛΟΣ Ν. ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ: “Μεγάλη νίκη στο ντέρμπι”

Κωνσταντίνος Ράπτης

Καζαντζής Γιώργος (Σούρμενα):”Κρατάμε μόνο τη νίκη”

Κωνσταντίνος Ράπτης

Ο Αλέξανδρος Ρεντζής συνεργάτης του Άρη Γκάνια στον Άρη Χολαργού

Abola Team 2