20.4 C
Αθήνα
Ιούνιος 16, 2021
Abola.gr
ΕΠΣ ΑΘΗΝΩΝ

ΕΠΣΑ: Το πρόγραμμα του Σαββατοκύριακου στην Αθήνα

A Κατηγορία 1ος Όμιλος
(7η αγωνιστική)

 
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΑΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Σάββατο 29/10/16 16:00    
2. ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΠΕΥΚΗ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 29/10/16 16:00    
3. ΡΟΥΦ – ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΡΟΥΦ Σάββατο 29/10/16 16:00    
4. ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ – ΧΑΪΔΑΡΙ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ Κυριακή 30/10/16 15:00    
5. ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή 30/10/16 15:00    
6. ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ – ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Κυριακή 30/10/16 15:00    
7. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Κυριακή 30/10/16 15:00    
8. ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ – ΠΑΠΑΓΟΣ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή 30/10/16 15:00    
Α Κατηγορία 2ος Όμιλος
(7η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
9. ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 29/10/16 16:00    
10. ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ – ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Σάββατο 29/10/16 16:00    
11. ΧΟΛΑΡΓΟΣ – ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Α΄ Σάββατο 29/10/16 16:00    
12. ΧΑΛΑΝΔΡΙ – ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 29/10/16 16:00    
13. ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ – ΣΟΥΡΜΕΝΑ ΒΥΡΩΝΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ Σάββατο 29/10/16 16:00    
14. ΤΡΑΧΩΝΕΣ – ΚΑΜΑΤΕΡΟ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Κυριακή 30/10/16 15:00    
15. ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ – ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή 30/10/16 15:00    
16. ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ – ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ Κυριακή 30/10/16 15:00    
Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(6η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
17. ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 29/10/16 16:00    
18. ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ – ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο 29/10/16 16:00    
19. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΕΙΡΗΝΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή 30/10/16 11:00    
20. ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ – ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΡΟΥΦ Κυριακή 30/10/16 11:30    
21. ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ – ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή 30/10/16 15:00    
22. ΙΛΙΣΙΑ 2004 – ΑΘΗΝΑΪΔΑ ΓΟΥΔΗ Κυριακή 30/10/16 15:00    
23. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Κυριακή 30/10/16 15:00    
24. ΒΥΡΩΝ – ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ ΒΥΡΩΝΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ Κυριακή 30/10/16 15:00    
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(6η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
25. ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ – ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 29/10/16 00:00    
26. ΑΤΤΙΚΟΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο 29/10/16 16:00    
27. ΠΟΨ – ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 29/10/16 16:00    
28. ΚΟΡΩΝΙΔΑ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 29/10/16 16:00    
29. ΚΟΛΩΝΟΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή 30/10/16 15:00    
30. ΙΑΣΩΝ – ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ ΙΛΙΟΥ Κυριακή 30/10/16 15:00    
31. ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ – ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Α΄ Κυριακή 30/10/16 15:00    
32. ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Κυριακή 30/10/16 15:00    
Β Κατηγορία 3ος Όμιλος
(6η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
33. ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ – ΚΑΛΑΜΑΚΙ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο 29/10/16 16:00    
34. ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ – ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 29/10/16 16:00    
35. ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ – ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Σάββατο 29/10/16 16:00    
36. ΑΓ. ΘΩΜΑΣ – ΑΟ ΙΛΙΟΥ ΓΟΥΔΗ Σάββατο 29/10/16 16:00    
37. ΑΕ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΟΣΕΙΔ-ΟΔΥΣΣ. – ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Κυριακή 30/10/16 11:00    
38. ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ – ΜΕΛΙΣΣΙΑ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 30/10/16 15:00    
39. ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ – ΑΡΜΕΝΙΚΗ ΡΟΥΦ Κυριακή 30/10/16 15:00    
40. ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΑΦΟΒΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Κυριακή 30/10/16 15:00    

Νίκος Τζαλίδης

 

Related posts

To πρόγραμμα της Β΄ και Γ΄ ΕΠΣΑ!

Abola Team

Τα πρωινά αποτελέσματα της Κυριακής (12/3) στην ΕΠΣΑ

Abola Team 3

Με τεσσάρα το Χαϊδάρι!

Abola Team