7.3 C
Αθήνα
Ιανουάριος 16, 2021
Abola.gr
ΕΠΣΑΝΑ

ΕΠΣΑΝΑ: Οι διαιτητές του Σαββατοκύριακου στην Ανατολική Αττική

 

Σε Α’, Β’ και Γ’ κατηγορία

  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ – ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ Αγίας Άννας Σάββατο 29/10/16 16:00 ΔΡΑΓΑΤΗΣ Α., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Σ.
(Παρατηρητής: ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ)
 
2. ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ Ανθούσας Σάββατο 29/10/16 16:00 ΜΑΛΑΜΑΣ Μ., ΛΑΜΠΡΟΥ Β., ΜΠΟΥΞΜΠΑΟΥΜ Ρ.
(Παρατηρητής: ΡΟΔΙΤΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ)
 
3. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ – ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ Λαυρίου Γιώργος Ραφιάς Σάββατο 29/10/16 16:00 ΑΝΤΩΝΙΟΥ Ε., ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π., ΒΙΤΣΕΝΤΖΑΤΟΣ Κ.
(Παρατηρητής: ΒΑΒΑΛΙΔΗΣ ΣΩΤΗΡΗΣ)
 
4. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ – ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ Κερατέας Κυριακή 30/10/16 15:00 ΑΝΤΙΠΑΡΙΩΤΗΣ Μ., ΔΟΥΛΓΕΡΑΚΗΣ Ε., ΡΟΥΝΤΟΣ Ν.
(Παρατηρητής: ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ)
 
5. ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ – ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ Γλυκών Νερών Κυριακή 30/10/16 15:00 ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΜΗΤΑΡΗΣ Η., ΓΚΟΝΤΑ Α.
(Παρατηρητής: ΚΑΦΕΤΖΟΓΛΟΥ ΙΟΡΔΑΝΗ)
 
6. ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ – ΜΑΡΚΟ Μαραθώνα Κυριακή 30/10/16 15:00 ΜΠΕΡΕΤΑΣ Ν., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β., ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν.
(Παρατηρητής: ΣΑΚΑΡΕΛΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ)
 
7. ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ – ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ Κορωπίου Αντώνης Πρίφτης Κυριακή 30/10/16 15:00 ΜΑΝΙΩΤΗΣ Δ., ΤΣΑΛΙΚΟΓΛΟΥ Ν., ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗΣ Α.
(Παρατηρητής: ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ)
 
8. ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ – ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ Σπάτων Δημήτρης Δημητρίου Κυριακή 30/10/16 15:00 ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΤ ., ΚΑΛΛΗΣ Α., ΓΟΥΡΝΙΑΣ Θ.
(Παρατηρητής: ΠΑΠΑΔΗΣ .)
 
Β Κατηγορία
(9η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
9. ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ – ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ Κουβαρά Σάββατο 29/10/16 16:00 ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ Λ., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β., ΝΤΟΣΤΗΣ Κ.
(Παρατηρητής: ΔΑΒΗΣ ΣΩΤΗΡΗΣ)
 
10. ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ – ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ Σπάτων Δημήτρης Δημητρίου Σάββατο 29/10/16 16:00 ΓΚΟΥΒΑΣ Χ., ΔΟΥΛΓΕΡΑΚΗΣ Ε., ΠΕΙΡΑΣΜΑΚΗΣ Ν.
(Παρατηρητής: ΛΥΚΙΑΡΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ)
 
11. ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ – ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟ Παλαιάς Φώκαιας Σάββατο 29/10/16 16:00 ΜΠΕΡΕΤΑΣ Ν., ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗΣ Α., ΣΟΦΙΑΣ Α.
(Παρατηρητής: ΚΑΡΕΛΙΩΤΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ)
 
12. ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣ – ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ Αφιδνών Κυριακή 30/10/16 15:00 ΔΡΑΓΑΤΗΣ Α., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α., ΜΑΚΡΗΣ Α.
(Παρατηρητής: ΚΑΛΟΥΔΗΣ ΘΑΝΑΣΗΣ)
 
13. ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ – ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ ΔΑΚ Παιανίας Κυριακή 30/10/16 15:00 ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ Δ., ΡΑΔΙΣΗΣ Ν.
(Παρατηρητής: ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ .)
 
14. ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ – ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ Αγίας Μαρίνας Κυριακή 30/10/16 15:00 ΧΑΡΙΣΜΑΝΙΔΗΣ Ε., ΜΠΟΥΞΜΠΑΟΥΜ Ρ., ΤΣΕΛΙΟΣ Ν.
(Παρατηρητής: ΧΑΣΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)
 
15. ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ – ΑΝΟΙΞΗ Αναβύσσου Κυριακή 30/10/16 15:00 ΜΑΛΑΜΑΣ Μ., ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ., ΣΠΙΘΑΣ Δ.
(Παρατηρητής: ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΣ)
 
16. ΔΟΞΑ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΧΑΡΝ. – ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ Αγίας Άννας Κυριακή 30/10/16 15:00 ΚΑΡΡΑΣ Α., ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι., ΜΠΑΛΑΓΚΑ Ε.
(Παρατηρητής: ΚΑΣΤΑΝΗΣ .)
 
17. ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ – ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ Νέων Παλατίων Κυριακή 30/10/16 15:00 ΦΩΣΤΕΡΗΣ Γ., ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι.
(Παρατηρητής: ΚΑΛΛΗΣ -)
 
Γ Κατηγορία
(5η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
18. ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣ – Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ Γραμματικού Κυριακή 30/10/16 15:00 ΣΤΑΣΗΣ Γ., ΚΟΡΜΠΗΣ Α., ΝΤΟΣΤΗΣ Κ.
(Παρατηρητής: ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ)
 
19. ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ – ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ Πολυδενδρίου Κυριακή 30/10/16 15:00 ΚΟΡΩΝΙΑΣ Κ., ΒΑΛΛΑΣ Γ., ΚΟΡΩΝΙΑΣ Ν.
(Παρατηρητής: ΛΙΤΣΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ)
 
20. ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ – ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥ Νέας Μάκρης Κυριακή 30/10/16 15:00 ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α., ΜΠΕΚΑΣ Α., ΚΟΥΡΤΗΣ Κ.
(Παρατηρητής: ΚΟΡΚΟΛΗΣ .)
 
21. ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣ – ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ Γέρακα Κυριακή 30/10/16 15:00 ΜΠΑΛΗΣ Π., ΠΕΙΡΑΣΜΑΚΗΣ Ν., ΠΟΛΙΤΗΣ Π.
(Παρατηρητής: ΠΑΠΑΜΙΧΑΗΛ .)
 
22. ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ – ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ Καπανδριτίου Κυριακή 30/10/16 15:00 ΚΑΚΑΝΗΣ Κ., ΔΗΜΑΣ Μ., ΤΡΙΜΗΣ Α.
(Παρατηρητής: ΜΠΑΡΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ)
 
23. ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ – ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ Συκαμίνου Κυριακή 30/10/16 15:00 ΓΚΟΥΒΑΣ Χ., ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ Μ., ΜΕΤΑΚΙΔΗΣ Π.
(Παρατηρητής: ΤΣΑΔΑΡΗΣ .)

Related posts

ΕΠΣΑΝΑ: Οι διαιτητές των αγώνων μπαράζ το Σάββατο (11/5)

Nάσος Φακίδης

Τα παιχνίδια που θα παρακολουθήσουν τα μέλη της ΕΠΣΑΝΑ

Abola Team 3

Από την Άνοιξη στον ΑΟ Άρτεμις ο Μπουσδέκης

Abola Team 3