4.4 C
Αθήνα
Ιανουάριος 17, 2021
Abola.gr
ΕΠΣ ΑΘΗΝΩΝ

ΕΠΣΑ: Το πρόγραμμα του Σαββατοκύριακου στην Αθήνα

Σε Α’, Β’ και Γ’ κατηγορία

A Κατηγορία 1ος Όμιλος
(6η αγωνιστική)

 
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΠΕΥΚΗ – ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ ΠΕΥΚΗΣ Τετάρτη 02/11/16 15:00 ΧΑΛΔΑΙΟΣ Ι., ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ Δ., ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ.  
2. ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ – ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 05/11/16 15:00    
3. ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Σάββατο 05/11/16 15:00    
4. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΥΜΗΤΤΟΥ Κυριακή 06/11/16 15:00    
5. ΠΕΥΚΗ – ΑΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΕΥΚΗΣ Κυριακή 06/11/16 15:00    
6. ΧΑΪΔΑΡΙ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Κυριακή 06/11/16 15:00    
7. ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ – ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή 06/11/16 15:00    
8. ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ – ΡΟΥΦ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Κυριακή 06/11/16 15:00    
9. ΠΑΠΑΓΟΣ – ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Κυριακή 06/11/16 15:00    
Α Κατηγορία 2ος Όμιλος
(8η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
10. ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ – ΧΟΛΑΡΓΟΣ ΡΟΥΦ Σάββατο 05/11/16 15:00    
11. ΚΑΜΑΤΕΡΟ – ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Σάββατο 05/11/16 15:00    
12. ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΧΑΛΑΝΔΡΙ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΣΤ.ΜΑΥΡΟΘΑΛΑΣΣΙΤΗΣ) Σάββατο 05/11/16 15:00    
13. ΣΟΥΡΜΕΝΑ – ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Κυριακή 06/11/16 11:00    
14. ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή 06/11/16 15:00    
15. ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΒΥΡΩΝΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ Κυριακή 06/11/16 15:00    
16. ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή 06/11/16 15:00    
17. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ – ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ Κυριακή 06/11/16 15:00    
Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(7η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
18. ΕΙΡΗΝΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο 05/11/16 15:00    
19. ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ – ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Σάββατο 05/11/16 15:00    
20. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ – ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Σάββατο 05/11/16 15:00    
21. ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο 05/11/16 15:00    
22. ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ – ΒΥΡΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Σάββατο 05/11/16 15:00    
23. ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ – ΙΛΙΣΙΑ 2004 ΝΗΑΡ. ΗΣΤ Κυριακή 06/11/16 11:30    
24. ΑΘΗΝΑΪΔΑ – ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 06/11/16 15:00    
25. ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 06/11/16 15:00    
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(5η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
26. ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΠΟΨ ΓΟΥΔΗ Τετάρτη 02/11/16 15:00 ΣΥΨΑΣ Ι., ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ.  
27. ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ – ΚΟΛΩΝΟΣ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 05/11/16 15:00    
28. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΑΤΤΙΚΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 05/11/16 15:00    
29. ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΙΑΣΩΝ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 05/11/16 15:00    
30. ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ – ΠΟΨ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο 05/11/16 15:00    
31. ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ – ΚΟΡΩΝΙΔΑ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 05/11/16 15:00    
32. ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ ΓΟΥΔΗ Κυριακή 06/11/16 15:00    
33. ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ Κυριακή 06/11/16 15:00    
34. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ – ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ ΙΛΙΟΥ Κυριακή 06/11/16 15:00    
Β Κατηγορία 3ος Όμιλος
(7η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
35. ΚΑΛΑΜΑΚΙ – ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Σάββατο 05/11/16 15:00    
36. ΑΦΟΒΟΣ – ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο 05/11/16 15:00    
37. ΑΟ ΙΛΙΟΥ – ΑΕ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΟΣΕΙΔ-ΟΔΥΣΣ. ΙΛΙΟΥ Σάββατο 05/11/16 15:00    
38. ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ – ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή 06/11/16 11:00    
39. ΤΕΡΨΙΘΕΑ – ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Κυριακή 06/11/16 15:00    
40. ΜΕΛΙΣΣΙΑ – ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Κυριακή 06/11/16 15:00    
41. ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΡΟΥΦ Κυριακή 06/11/16 15:00    
42. ΑΡΜΕΝΙΚΗ – ΑΓ. ΘΩΜΑΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Κυριακή 06/11/16 15:00    
Γ Κατηγορία 1ος Όμιλος
(5η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
43. ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ – ΚΡΟΝΟΣ ΑΙΓΑΛΕΩ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 06/11/16 09:00    
44. ΑΡΙΩΝ – ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΥΜΗΤΤΟΥ Κυριακή 06/11/16 11:00    
45. ΤΑΤΑΥΛΑ – ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή 06/11/16 11:00    
46. ΑΕ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Κυριακή 06/11/16 11:00    
47. ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ – ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ ΡΟΥΦ Κυριακή 06/11/16 11:30    
48. ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Κυριακή 06/11/16 15:00    
Γ Κατηγορία 2ος Όμιλος
(5η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
49. ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 – ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΖΗΡΙΝΕΙΟΥ Σάββατο 05/11/16 15:00    
50. ΙΕΡΑΠΟΛΗ – ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο 05/11/16 15:00    
51. ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 06/11/16 11:00    
52. ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ – ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Κυριακή 06/11/16 11:00    
53. ΠΛΑΤΩΝ – ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή 06/11/16 15:00    
54. ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ – ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή 06/11/16 15:00    
Γ Κατηγορία 3ος Όμιλος
(5η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
55. ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Σάββατο 05/11/16 15:00    
56. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ – ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ ΝΗΑΡ. ΗΣΤ Σάββατο 05/11/16 15:00    
57. ΤΟΛΜΗ ΠΕΡΙΣΤ. – ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή 06/11/16 09:30    
58. ΑΟ ΚΩΦΩΝ – ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή 06/11/16 11:00    
59. ΑΕ ΙΛΙΟΥ – ΝΕΑ ΖΩΗ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΙΛΙΟΥ Κυριακή 06/11/16 11:00    
60. ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ – ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή 06/11/16 15:00    
61. ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή 06/11/16 15:00    
Γ Κατηγορία 4ος Όμιλος
(5η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
62. ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ – ΠΑΤΗΣΙΑ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (Μ.ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 05/11/16 15:00    
63. ΜΑΡΟΥΣΙ – ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΠΕΥΚΗΣ Σάββατο 05/11/16 15:00    
64. ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ – ΥΜΗΤΤΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 05/11/16 15:30    
65. ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Κυριακή 06/11/16 11:00    
66. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή 06/11/16 11:00    
67. ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 06/11/16 12:30    

 
 
 

Related posts

Ανανέωσε για 11η συνεχή χρονιά με τα Σούρμενα ο Μάριος Θεοδώρου

Abola Team 3

Πήρε Κωνσταντινίδη η Ανθούπολη

Abola Team 3

Στην επόμενη φάση ο Αττικός!

Abola Team 2