27.8 C
Athens
Σεπτέμβριος 19, 2019
Abola.gr
ΕΠΣ ΑΘΗΝΩΝ

ΕΠΣΑ: Τα αποτελέσματα των αγώνων του Σαββάτου (5/11) στην Αθήνα

A Κατηγορία 1ος Όμιλος
(6η αγωνιστική)

 
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΠΕΥΚΗ – ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ ΠΕΥΚΗΣ Τετάρτη 02/11/16 15:00 ΧΑΛΔΑΙΟΣ Ι., ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ Δ., ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ. 0-0
2. ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ – ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 05/11/16 15:00 ΚΩΣΤΟΥΛΑΣ Α., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΤΣΑΛΙΚΗΣ Ε. 2-1
3. ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Σάββατο 05/11/16 15:00 ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ Σ., ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ., ΛΕΟΝΤΑΚΙΑΝΑΚΟΣ Κ. 1-0

 

Α Κατηγορία 2ος Όμιλος
(8η αγωνιστική)

 
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
4. ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ – ΧΟΛΑΡΓΟΣ ΡΟΥΦ Σάββατο 05/11/16 15:00 ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν., ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΚΟΛΛΙΑΚΟΣ Α. 0-3
5. ΚΑΜΑΤΕΡΟ – ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Σάββατο 05/11/16 15:00 ΓΡΙΜΜΑΣ Ε., ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Ι., ΜΠΑΤΖΙΟΠΟΥΛΟΣ Σ. 1-1
6. ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΧΑΛΑΝΔΡΙ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΣΤ.ΜΑΥΡΟΘΑΛΑΣΣΙΤΗΣ) Σάββατο 05/11/16 15:00 ΖΑΡΑΒΙΝΟΣ Α., ΔΕΛΗΘΟΔΩΡΗΣ Κ., ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ Δ. 1-0

 

Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(7η αγωνιστική)

 
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
7. ΕΙΡΗΝΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο 05/11/16 15:00 ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α. 0-2
8. ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ – ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Σάββατο 05/11/16 15:00 ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η. 4-1
9. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ – ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Σάββατο 05/11/16 15:00 ΑΡΓΥΡΟΣ Π., ΟΝΤΟΣ Κ., ΜΑΧΑΙΡΑΣ Κ. 1-0
10. ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο 05/11/16 15:00 ΦΙΤΣΑΣ Β., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ. 4-1
11. ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ – ΒΥΡΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Σάββατο 05/11/16 15:00 ΣΥΨΑΣ Ι., ΤΣΑΦΟΣ Β., ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΣ Λ. 3-2

 

Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(5η αγωνιστική)

 
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
12. ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΠΟΨ ΓΟΥΔΗ Τετάρτη 02/11/16 15:00 ΣΥΨΑΣ Ι., ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ. 3-1
13. ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ – ΚΟΛΩΝΟΣ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 05/11/16 15:00 ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΜΑΧΑΙΡΑΣ Ε. 2-1
14. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΑΤΤΙΚΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 05/11/16 15:00 ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΚΟΚΟΡΗΣ Η., ΝΙΚΟΛΑΔΟΣ Σ. 2-0
15. ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΙΑΣΩΝ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 05/11/16 15:00 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ Μ., ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ. 3-0
16. ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ – ΠΟΨ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο 05/11/16 15:00 ΚΟΡΤΕΣΗΣ Π., ΝΤΟΥΚΑΣ Σ., ΖΥΓΑΣ Π. 1-0
17. ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ – ΚΟΡΩΝΙΔΑ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 05/11/16 15:00 ΜΠΑΡΑΚΟΣ Α., ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΤΕΒΕΚΕΛΗΣ Α. 0-0

 

Β Κατηγορία 3ος Όμιλος
(7η αγωνιστική)

 
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
18. ΚΑΛΑΜΑΚΙ – ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Σάββατο 05/11/16 15:00 ΕΥΘΥΜΙΟΥ Ε., ΜΠΑΪΡΑΚΤΑΡΗΣ Κ., ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ Α. 1-4
19. ΑΦΟΒΟΣ – ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο 05/11/16 15:00 ΨΑΡΙΔΗΣ Χ., ΒΑΞΑΒΑΝΕΛΛΗΣ Β., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ. 4-3
20. ΑΟ ΙΛΙΟΥ – ΑΕ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΟΣΕΙΔ-ΟΔΥΣΣ. ΙΛΙΟΥ Σάββατο 05/11/16 15:00 ΜΗΤΡΑΚΟΣ Α., ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ., ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ. 6-0

 

Γ Κατηγορία 2ος Όμιλος
(5η αγωνιστική)

 
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
21. ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 – ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΖΗΡΙΝΕΙΟΥ Σάββατο 05/11/16 15:00 ΚΙΚΗΡΑΣ Φ., ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν., ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ Θ. 5-1
22. ΙΕΡΑΠΟΛΗ – ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο 05/11/16 15:00 ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΓΑΚΗΣ Α., ΧΡΗΣΤΟΥ Σ. 6-0

 

Γ Κατηγορία 3ος Όμιλος
(5η αγωνιστική)

 
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
23. ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Σάββατο 05/11/16 15:00 ΤΖΙΚΑΣ Ε., ΡΟΥΣΣΟΣ Π., ΙΣΣΑ Α.  0-1
24. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ – ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ ΝΗΑΡ. ΗΣΤ Σάββατο 05/11/16 15:00 ΜΠΑΪΡΑΚΤΑΡΗΣ Ν., ΓΑΛΑΝΗΣ Θ., ΤΡΑΝΤΑΣ Ι. 1-0

 

Γ Κατηγορία 4ος Όμιλος
(5η αγωνιστική)

 
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
25. ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ – ΠΑΤΗΣΙΑ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (Μ.ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 05/11/16 15:00 ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ., ΚΟΥΛΗΣ Δ., ΜΑΡΟΥΛΗΣ Σ. 3-0
26. ΜΑΡΟΥΣΙ – ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΠΕΥΚΗΣ Σάββατο 05/11/16 15:00 ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν., ΣΤΑΜΟΣ Μ., ΤΖΑΝΗΣ Σ. 1-1
27. ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ – ΥΜΗΤΤΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 05/11/16 15:30 ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ Ι., ΤΖΑΒΕΛΛΑΣ Η., ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ Α. ης

Related posts

Η ΕΠΣ Αθηνών ενημερώνει για τον τελικό

Η Ανθούπολη βάζει “πλώρη” για την άνοδο

Ρένος Γιαμπουράς

Σημαντικές ανακοινώσεις η ΕΠΣΑ για τα σωματεία της ενόψει της κλήρωσης των πρωταθλημάτων

Abola Team 3