17.7 C
Athens
Σεπτέμβριος 23, 2019
Abola.gr
ΕΠΣ ΑΘΗΝΩΝ

ΕΠΣΑ: Τα αποτελέσματα των αγώνων του Σαββατοκύριακου στην Αθήνα

A Κατηγορία 1ος Όμιλος
(8η αγωνιστική)

 
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ – ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 05/11/16 15:00 ΚΩΣΤΟΥΛΑΣ Α., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΤΣΑΛΙΚΗΣ Ε. 2-1
2. ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Σάββατο 05/11/16 15:00 ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ Σ., ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ., ΛΕΟΝΤΑΚΙΑΝΑΚΟΣ Κ. 1-0
3. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΥΜΗΤΤΟΥ Κυριακή 06/11/16 15:00 ΚΑΛΑΝΖΗΣ Τ., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΜΑΧΑΙΡΑΣ Κ. 3-2
4. ΠΕΥΚΗ – ΑΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΕΥΚΗΣ Κυριακή 06/11/16 15:00 ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ., ΜΠΑΡΑΚΟΣ Α., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Γ. 2-0
5. ΧΑΪΔΑΡΙ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Κυριακή 06/11/16 15:00 ΣΥΨΑΣ Ι., ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΦΙΤΣΑΣ Β. 2-0
6. ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ – ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή 06/11/16 15:00 ΚΟΚΟΡΗΣ Η., ΛΕΟΝΤΑΚΙΑΝΑΚΟΣ Κ., ΔΕΤΣΗ Μ. 0-1
7. ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ – ΡΟΥΦ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Κυριακή 06/11/16 15:00 ΓΑΒΡΙΛΗΣ Π., ΚΟΡΤΕΣΗΣ Π., ΒΑΞΑΒΑΝΕΛΛΗΣ Β. 0-4
8. ΠΑΠΑΓΟΣ – ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Κυριακή 06/11/16 15:00 ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΤΖΕΛΕΠΗΣ Δ., ΕΥΘΥΜΙΟΥ Ε. 2-0

 

Α Κατηγορία 2ος Όμιλος
(8η αγωνιστική)

 
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
9. ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ – ΧΟΛΑΡΓΟΣ ΡΟΥΦ Σάββατο 05/11/16 15:00 ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν., ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΚΟΛΛΙΑΚΟΣ Α. 0-3
10. ΚΑΜΑΤΕΡΟ – ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Σάββατο 05/11/16 15:00 ΓΡΙΜΜΑΣ Ε., ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Ι., ΜΠΑΤΖΙΟΠΟΥΛΟΣ Σ. 1-1
11. ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΧΑΛΑΝΔΡΙ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΣΤ.ΜΑΥΡΟΘΑΛΑΣΣΙΤΗΣ) Σάββατο 05/11/16 15:00 ΖΑΡΑΒΙΝΟΣ Α., ΔΕΛΗΘΟΔΩΡΗΣ Κ., ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ Δ. 1-0
12. ΣΟΥΡΜΕΝΑ – ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Κυριακή 06/11/16 11:00 ΜΑΧΑΙΡΑΣ Ε., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η. 1-0
13. ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή 06/11/16 15:00 ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ Χ., ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΑΡΓΥΡΟΣ Π. 0-0
14. ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ– ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΒΥΡΩΝΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ Κυριακή 06/11/16 15:00 ΧΑΛΔΑΙΟΣ Ι., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ., ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ Μ. 2-1
15. ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή 06/11/16 15:00 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ Α., ΝΙΚΟΛΑΔΟΣ Σ. 3-1
16. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ – ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ Κυριακή 06/11/16 15:00 ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ Ι., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ., ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ. 2-0

 

Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(7η αγωνιστική)

 
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
17. ΕΙΡΗΝΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο 05/11/16 15:00 ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α. 0-2
18. ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ – ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Σάββατο 05/11/16 15:00 ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η. 4-1
19. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ – ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Σάββατο 05/11/16 15:00 ΑΡΓΥΡΟΣ Π., ΟΝΤΟΣ Κ., ΜΑΧΑΙΡΑΣ Κ. 1-0
20. ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο 05/11/16 15:00 ΦΙΤΣΑΣ Β., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ. 4-1
21. ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ – ΒΥΡΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Σάββατο 05/11/16 15:00 ΣΥΨΑΣ Ι., ΤΣΑΦΟΣ Β., ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΣ Λ. 3-2
22. ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ – ΙΛΙΣΙΑ 2004 ΝΗΑΡ. ΗΣΤ Κυριακή 06/11/16 11:30 ΜΠΑΪΡΑΚΤΑΡΗΣ Κ., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ., ΛΑΣΠΑΣ Δ. 2-2
23. ΑΘΗΝΑΪΔΑ – ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 06/11/16 15:00 ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ Δ., ΤΣΑΛΙΚΗΣ Ε. 2-0
24. ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 06/11/16 15:00 ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Ι., ΜΗΤΡΑΚΟΣ Α., ΨΑΡΙΔΗΣ Χ. 1-1

 

Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(7η αγωνιστική)

 
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
25. ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ – ΚΟΛΩΝΟΣ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 05/11/16 15:00 ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΜΑΧΑΙΡΑΣ Ε. 2-1
26. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΑΤΤΙΚΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 05/11/16 15:00 ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΚΟΚΟΡΗΣ Η., ΝΙΚΟΛΑΔΟΣ Σ. 2-0
27. ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΙΑΣΩΝ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 05/11/16 15:00 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ Μ., ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ. 3-0
28. ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ – ΠΟΨ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο 05/11/16 15:00 ΚΟΡΤΕΣΗΣ Π., ΝΤΟΥΚΑΣ Σ., ΖΥΓΑΣ Π. 1-0
29. ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ – ΚΟΡΩΝΙΔΑ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 05/11/16 15:00 ΜΠΑΡΑΚΟΣ Α., ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΤΕΒΕΚΕΛΗΣ Α. 0-0
30. ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ ΓΟΥΔΗ Κυριακή 06/11/16 15:00 ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α. 3-1
31. ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ Κυριακή 06/11/16 15:00 ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΤΖΙΚΑΣ Ε., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ. 0-1
32. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ – ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ ΙΛΙΟΥ Κυριακή 06/11/16 15:00 ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ., ΜΠΑΤΖΙΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α. 4-1

 

Β Κατηγορία 3ος Όμιλος
(7η αγωνιστική)

 
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
33. ΚΑΛΑΜΑΚΙ – ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Σάββατο 05/11/16 15:00 ΕΥΘΥΜΙΟΥ Ε., ΜΠΑΪΡΑΚΤΑΡΗΣ Κ., ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ Α. 1-4
34. ΑΦΟΒΟΣ – ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο 05/11/16 15:00 ΨΑΡΙΔΗΣ Χ., ΒΑΞΑΒΑΝΕΛΛΗΣ Β., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ. 4-3
35. ΑΟ ΙΛΙΟΥ – ΑΕ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΟΣΕΙΔ-ΟΔΥΣΣ. ΙΛΙΟΥ Σάββατο 05/11/16 15:00 ΜΗΤΡΑΚΟΣ Α., ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ., ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ. 6-0
36. ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ – ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή 06/11/16 11:00 ΖΗΣΗΣ Δ., ΤΣΕΛΙΚΟΣ Α., ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΣ Λ. 1-0
37. ΤΕΡΨΙΘΕΑ – ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Κυριακή 06/11/16 15:00 ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΓΛΑΡΟΣ Δ., ΧΙΟΝΗΣ Α. 4-2
38. ΜΕΛΙΣΣΙΑ – ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Κυριακή 06/11/16 15:00 ΟΝΤΟΣ Κ., ΡΕΣΙΤΗΣ Σ., ΚΟΥΛΗΣ Δ. 1-0
39. ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΡΟΥΦ Κυριακή 06/11/16 15:00 ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι., ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ. 0-3
40. ΑΡΜΕΝΙΚΗ – ΑΓ. ΘΩΜΑΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Κυριακή 06/11/16 15:00 ΣΧΙΖΑΣ Κ., ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν., ΜΠΑΪΡΑΚΤΑΡΗΣ Ν. 1-0

 

Γ Κατηγορία 1ος Όμιλος
(5η αγωνιστική)

 
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
41. ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ– ΚΡΟΝΟΣ ΑΙΓΑΛΕΩ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 06/11/16 09:00 ΜΠΛΙΚΑΣ Γ., ΚΟΠΑΛΑΣ Κ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ. 2-1
42. ΑΡΙΩΝ – ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΥΜΗΤΤΟΥ Κυριακή 06/11/16 11:00 ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΝΤΟΥΚΑΣ Σ., ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ Κ. 1-2
43. ΤΑΤΑΥΛΑ – ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή 06/11/16 11:00 ΖΥΓΑΣ Π., ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ Ε., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ. 2-3
44. ΑΕ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Κυριακή 06/11/16 11:00 ΓΑΛΑΝΗΣ Θ., ΗΛΙΑΔΗΣ Ε., ΚΟΝΙΣΠΟΛΙΑΤΗΣ Ν. 2-0
45. ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ – ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ ΡΟΥΦ Κυριακή 06/11/16 11:30 ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ., ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν., ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ. 4-1
46. ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Κυριακή 06/11/16 15:00 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΚΙΚΗΡΑΣ Φ., ΣΑΜΠΑΝΗΣ Α. 1-1

 

Γ Κατηγορία 2ος Όμιλος
(5η αγωνιστική)

 
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
47. ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 – ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΖΗΡΙΝΕΙΟΥ Σάββατο 05/11/16 15:00 ΚΙΚΗΡΑΣ Φ., ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν., ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ Θ. 5-1
48. ΙΕΡΑΠΟΛΗ – ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο 05/11/16 15:00 ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΓΑΚΗΣ Α., ΧΡΗΣΤΟΥ Σ. 6-0
49. ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 06/11/16 11:00 ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗ Σ., ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α. 8-1
50. ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ – ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Κυριακή 06/11/16 11:30 ΡΟΥΣΣΟΣ Π., ΑΝΔΡΕΟΥ Ν., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ. 3-1
51. ΠΛΑΤΩΝ – ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή 06/11/16 15:00 ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι., ΜΠΑΖΑΚΟΥΛΑΣ Π. 4-1
52. ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ – ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή 06/11/16 15:00 ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ Θ., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ., ΤΡΑΝΤΑΣ Ι. 4-0

 

Γ Κατηγορία 3ος Όμιλος
(5η αγωνιστική)

 
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
53. ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Σάββατο 05/11/16 15:00 ΤΖΙΚΑΣ Ε., ΡΟΥΣΣΟΣ Π., ΙΣΣΑ Α. 0-1
54. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ – ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ ΝΗΑΡ. ΗΣΤ Σάββατο 05/11/16 15:00 ΜΠΑΪΡΑΚΤΑΡΗΣ Ν., ΓΑΛΑΝΗΣ Θ., ΤΡΑΝΤΑΣ Ι. 1-0
55. ΤΟΛΜΗ ΠΕΡΙΣΤ. – ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή 06/11/16 09:15 ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι., ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α. 0-2
56. ΑΟ ΚΩΦΩΝ – ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή 06/11/16 11:00 ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΓΚΟΡΤΣΙΛΑ Κ., ΠΛΕΞΙΔΑ Π. 0-3
57. ΑΕ ΙΛΙΟΥ – ΝΕΑ ΖΩΗ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΙΛΙΟΥ Κυριακή 06/11/16 11:00 ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν., ΓΛΑΡΟΣ Δ. 0-1
58. ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ – ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή 06/11/16 15:00 ΤΕΒΕΚΕΛΗΣ Α., ΓΑΚΗΣ Α., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Α.  
59. ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή 06/11/16 15:00 ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΜΠΛΙΚΑΣ Γ. 4-0 

 

Γ Κατηγορία 4ος Όμιλος
(5η αγωνιστική)

 
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
60. ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ – ΠΑΤΗΣΙΑ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (Μ.ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 05/11/16 15:00 ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ., ΚΟΥΛΗΣ Δ., ΜΑΡΟΥΛΗΣ Σ. 3-0
61. ΜΑΡΟΥΣΙ – ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΠΕΥΚΗΣ Σάββατο 05/11/16 15:00 ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν., ΣΤΑΜΟΣ Μ., ΤΖΑΝΗΣ Σ. 1-1
62. ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ – ΥΜΗΤΤΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 05/11/16 15:30 ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ Ι., ΤΖΑΒΕΛΛΑΣ Η., ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ Α. 2-3
63. ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Κυριακή 06/11/16 11:00 ΜΟΥΡΟΥΝΑΚΗΣ Θ., ΚΩΣΤΑΚΗΣ Κ., ΦΡΑΝΤΖΗΣ Ι. 4-1
64. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή 06/11/16 11:00 ΒΑΚΟΛΑΣ Μ., ΛΟΥΔΑΡΟΣ Ν., ΠΙΤΣΟΣ Ν. 3-0
65. ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 06/11/16 12:30 ΜΑΡΟΥΛΗΣ Σ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΚΟΠΑΛΑΣ Κ. 5-0

Related posts

Τα αποτελέσματα στους αγώνες του Σαββάτου (27/1) στην ΕΠΣΑ

Abola Team 3

Στις 22/10 πρωτάθλημα για την γυναικεία ομάδα της Αγ. Παρασκευής

Abola Team 3

Η Αγ. Παρασκευή του Δ. Κωνσταντόπουλου 2-1 εκτός έδρας στο Κύπελλο τον Φωστήρα Ηλιούπολης

Abola Team 2