24.1 C
Athens
Σεπτέμβριος 15, 2019
Abola.gr
ΕΠΣ ΑΘΗΝΩΝ

ΕΠΣΑ: Οι διαιτητές του Σαββατοκύριακου στην Αθήνα

 

Σε Α’, Β’ και Γ’ κατηγορία

A Κατηγορία 1ος Όμιλος


(9η αγωνιστική)

 

 
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Σάββατο 12/11/16 15:00 ΕΥΘΥΜΙΟΥ Ε., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ., ΧΡΥΣΑΦΗΣ Χ.  
2. ΑΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΧΑΪΔΑΡΙ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Σάββατο 12/11/16 15:00 ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ Ι., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α., ΓΟΥΝΑΡΗΣ Π.  
3. ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 12/11/16 15:00 ΣΧΙΖΑΣ Κ., ΤΖΕΛΕΠΗΣ Δ., ΣΤΑΜΟΣ Μ.  
4. ΡΟΥΦ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ ΡΟΥΦ Σάββατο 12/11/16 15:00 ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν., ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ.  
5. ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΠΕΥΚΗ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή 13/11/16 15:00 ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ Μ., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ.  
6. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Κυριακή 13/11/16 15:00 ΧΑΛΔΑΙΟΣ Ι., ΚΟΚΑΡΙΔΑΣ Ν., ΚΟΛΛΙΑΚΟΣ Α.  
7. ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ – ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (Μ.ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή 13/11/16 15:00 ΟΝΤΟΣ Κ., ΒΑΞΑΒΑΝΕΛΛΗΣ Β., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ.  
8. ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ – ΠΑΠΑΓΟΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ Κυριακή 13/11/16 15:00 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΑΚΡΙΒΟΣ Χ., ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ.  
Α Κατηγορία 2ος Όμιλος
(9η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
9. ΧΑΛΑΝΔΡΙ – ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 12/11/16 15:00 ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Ι., ΛΕΟΝΤΑΚΙΑΝΑΚΟΣ Κ., ΜΑΧΑΙΡΑΣ Κ.  
10. ΧΟΛΑΡΓΟΣ – ΚΑΜΑΤΕΡΟ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Α΄ Σάββατο 12/11/16 15:00 ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ Δ., ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ.  
11. ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 12/11/16 15:00 ΣΥΨΑΣ Ι., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ.  
12. ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ – ΣΟΥΡΜΕΝΑ ΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Σάββατο 12/11/16 15:00 ΖΑΡΑΒΙΝΟΣ Α., ΑΠΤΟΣΟΓΛΟΥ Ι., ΔΕΛΗΘΟΔΩΡΗΣ Κ.  
13. ΤΡΑΧΩΝΕΣ – ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Κυριακή 13/11/16 15:00 ΓΚΑΜΑΡΗΣ Α., ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ., ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ Α.  
14. ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ – ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή 13/11/16 15:00 ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ Σ., ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΚΟΡΤΕΣΗΣ Π.  
15. ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ – ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ Κυριακή 13/11/16 15:00 ΜΠΑΪΡΑΚΤΑΡΗΣ Κ., ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΟΣ Ν., ΜΠΑΤΖΙΟΠΟΥΛΟΣ Σ.  
16. ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ ΒΥΡΩΝΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ Κυριακή 13/11/16 15:00 ΑΝΤΩΝΙΟΥ Κ., ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΗΣ Γ., ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ.  
Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(8η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
17. ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 12/11/16 15:00 ΨΑΡΙΔΗΣ Χ., ΜΗΜΙΔΗΣ Ι., ΜΠΑΪΡΑΚΤΑΡΗΣ Ν.  
18. ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ – ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 12/11/16 15:00 ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΡΕΣΙΤΗΣ Σ., ΒΑΞΑΒΑΝΕΛΛΗΣ Β.  
19. ΒΥΡΩΝ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΒΥΡΩΝΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ Σάββατο 12/11/16 15:00 ΦΙΤΣΑΣ Β., ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π.  
20. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΑΘΗΝΑΪΔΑ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή 13/11/16 11:00 ΧΡΥΣΑΦΗΣ Χ., ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΣ Λ., ΣΤΑΝΤΣΙΟΥ Ε.  
21. ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ – ΕΙΡΗΝΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΡΟΥΦ Κυριακή 13/11/16 12:00 ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΚΟΥΛΗΣ Δ., ΚΑΨΑΛΗΣ Σ.  
22. ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ – ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή 13/11/16 15:00 ΓΑΒΡΙΛΗΣ Π., ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ., ΡΕΝΤΖΕΛΟΣ Θ.  
23. ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ – ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Κυριακή 13/11/16 15:00 ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ., ΜΑΧΑΙΡΑΣ Κ., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η.  
24. ΙΛΙΣΙΑ 2004 – ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ ΓΟΥΔΗ Κυριακή 13/11/16 15:00 ΣΥΨΑΣ Ι., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ., ΚΑΠΙΡΗΣ Μ.  
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(8η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
25. ΑΤΤΙΚΟΣ – ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο 12/11/16 15:00 ΓΡΙΜΜΑΣ Ε., ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ Μ., ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ.  
26. ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 12/11/16 15:00 ΚΟΡΤΕΣΗΣ Π., ΧΙΟΝΗΣ Α., ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ.  
27. ΠΟΨ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 12/11/16 15:00 ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΟΣ Ν., ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΗΣ Γ.  
28. ΚΟΡΩΝΙΔΑ – ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή 13/11/16 11:00 ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΔΕΤΣΗ Μ., ΝΤΟΥΚΑΣ Σ.  
29. ΚΟΛΩΝΟΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή 13/11/16 15:00 ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ., ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ Δ.  
30. ΙΑΣΩΝ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΙΛΙΟΥ Κυριακή 13/11/16 15:00 ΜΑΧΑΙΡΑΣ Ε., ΓΟΥΝΑΡΗΣ Π., ΤΖΕΛΕΠΗΣ Δ.  
31. ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ – ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Α΄ Κυριακή 13/11/16 15:00 ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν., ΨΑΡΙΔΗΣ Χ., ΧΙΟΝΗΣ Α.  
32. ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ – ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Κυριακή 13/11/16 15:00 ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Ι., ΛΑΣΠΑΣ Δ.  
Β Κατηγορία 3ος Όμιλος
(8η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
33. ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ – ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο 12/11/16 15:00 ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΚΟΛΛΙΑΚΟΣ Α., ΚΟΚΑΡΙΔΑΣ Ν.  
34. ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ – ΑΦΟΒΟΣ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 12/11/16 15:00 ΜΗΤΡΑΚΟΣ Α., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΟΝΤΟΣ Κ.  
35. ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ – ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Σάββατο 12/11/16 15:00 ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΜΠΑΤΖΙΟΠΟΥΛΟΣ Σ.  
36. ΑΓ. ΘΩΜΑΣ – ΑΕ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΟΣΕΙΔ-ΟΔΥΣΣ. ΓΟΥΔΗ Σάββατο 12/11/16 15:00 ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΤΖΙΚΑΣ Ε.  
37. ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ – ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 13/11/16 15:00 ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι., ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν.  
38. ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ – ΜΕΛΙΣΣΙΑ ΡΟΥΦ Κυριακή 13/11/16 15:00 ΚΑΛΑΝΖΗΣ Τ., ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α.  
39. ΑΡΜΕΝΙΚΗ – ΚΑΛΑΜΑΚΙ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Κυριακή 13/11/16 15:00 ΜΠΑΡΑΚΟΣ Α., ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΛΕΟΝΤΑΚΙΑΝΑΚΟΣ Κ.  
40. ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΑΟ ΙΛΙΟΥ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Κυριακή 13/11/16 15:00 ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ., ΦΙΤΣΑΣ Β., ΣΤΑΜΟΣ Μ.  
Γ Κατηγορία 1ος Όμιλος
(6η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
41. ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ – ΑΕ ΑΙΓΑΛΕΩ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 12/11/16 15:00 ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΚΙΚΗΡΑΣ Φ., ΜΟΥΡΟΥΝΑΚΗΣ Θ.  
42. ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή 13/11/16 09:30 ΜΠΑΪΡΑΚΤΑΡΗΣ Ν., ΙΣΣΑ Α., ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α.  
43. ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ – ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Κυριακή 13/11/16 11:00 ΜΟΥΡΟΥΝΑΚΗΣ Θ., ΓΑΚΗΣ Α., ΗΛΙΑΔΗΣ Ε.  
44. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΤΑΤΑΥΛΑ ΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ) Κυριακή 13/11/16 12:00 ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ Κ., ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ Ν.  
45. ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ – ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 13/11/16 12:30 ΜΗΜΙΔΗΣ Ι., ΝΤΕΜΣΙΑΣ Σ., ΧΡΗΣΤΟΥ Σ.  
46. ΚΡΟΝΟΣ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΑΡΙΩΝ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Κυριακή 13/11/16 15:00 ΓΛΑΡΟΣ Δ., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗ Σ., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Α.  
Γ Κατηγορία 2ος Όμιλος
(6η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
47. ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ – ΠΛΑΤΩΝ ΝΗΑΡ. ΗΣΤ Σάββατο 12/11/16 15:00 ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ Θ., ΡΟΥΣΣΟΣ Π., ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι.  
48. ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 – ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Σάββατο 12/11/16 15:00 ΤΖΑΒΕΛΛΑΣ Η., ΠΙΤΣΟΣ Ν., ΦΡΑΝΤΖΗΣ Ι.  
49. ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ – ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ ΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο 12/11/16 15:00 ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΡΕΝΤΖΕΛΟΣ Θ., ΝΤΟΥΚΑΣ Σ.  
50. ΛΕΟΝΤΕΣ – ΙΕΡΑΠΟΛΗ ΡΟΥΦ Κυριακή 13/11/16 09:30 ΖΗΣΗΣ Δ., ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ Θ., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι.  
51. ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ ΠΕΥΚΗΣ Κυριακή 13/11/16 11:00 ΡΕΣΙΤΗΣ Σ., ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ.  
52. ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Κυριακή 13/11/16 15:00 ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ., ΓΚΟΡΤΣΙΛΑ Κ., ΚΟΝΙΣΠΟΛΙΑΤΗΣ Ν.  
Γ Κατηγορία 3ος Όμιλος
(6η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
53. ΤΟΛΜΗ ΠΕΡΙΣΤ. – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Σάββατο 12/11/16 15:00 ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η., ΜΠΑΡΑΚΟΣ Α.  
54. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ – ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 13/11/16 10:00 ΓΡΙΜΜΑΣ Ε., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΜΠΑΖΑΚΟΥΛΑΣ Π.  
55. ΓΑΛΑΞΙΑΣ – ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 13/11/16 11:00 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ.  
56. ΝΕΑ ΖΩΗ ΜΕΤ/ΣΗΣ – ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή 13/11/16 11:00 ΚΙΚΗΡΑΣ Φ., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΚΟΠΑΛΑΣ Κ.  
57. ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΑΕ ΙΛΙΟΥ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Κυριακή 13/11/16 11:00 ΡΟΥΣΣΟΣ Π., ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ Ε., ΜΕΖΙΝΗΣ Γ.  
58. ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ – ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή 13/11/16 12:30 ΕΥΘΥΜΙΟΥ Ε., ΑΝΔΡΕΟΥ Ν., ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ Α.  
59. ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΑΟ ΚΩΦΩΝ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή 13/11/16 15:00 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α., ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ Γ.  
Γ Κατηγορία 4ος Όμιλος
(6η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
60. ΠΑΤΗΣΙΑ – ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο 12/11/16 15:00 ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν.  
61. ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ Σάββατο 12/11/16 15:00 ΑΝΔΡΕΟΥ Ν., ΓΛΑΡΟΣ Δ., ΜΠΛΙΚΑΣ Γ.  
62. ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΜΑΡΟΥΣΙ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή 13/11/16 10:15 ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι.  
63. ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ – ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή 13/11/16 11:00 ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν., ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α.  
64. ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Κυριακή 13/11/16 11:00 ΜΠΛΙΚΑΣ Γ., ΚΙΝΑΣ Κ., ΦΡΑΝΤΖΗΣ Ι.  
65. ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 13/11/16 15:00 ΤΖΙΚΑΣ Ε., ΣΙΑΒΒΑΣ Σ., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ.

Related posts

Η Πέρα την “σόκαρε”!

Abola Team

Ο Λευτέρης Αλεξάκης στην τεχνική ηγεσία της ΑΕ Μεταμόρφωσης

Abola Team 3

Ο Ευαγγέλου θα σφυρίξει στο Χαραυγιακός-Αιγάλεω-Οι διαιτητές στα ματς του Σαββατοκύριακου (13 & 14/5) στην ΕΠΣΑ

Abola Team 3