21.4 C
Athens
Σεπτέμβριος 24, 2019
Abola.gr
ΥΠΟΔΟΜΩΝ

Κλήση προεθνικών ομάδων Νέων και Παίδων στην Ανατολική Αττική

ΚΛΗΣΗ ΠΡΟΕΘΝΙΚΗΣ ΟΜΑΔΑΣ (γενν.2001)

 

Καλούνται από την Τεχνική Επιτροπή οι κάτωθι ποδοσφαιριστές όπως

 προσέλθουν (με λευκή αθλητική περιβολή) 

 

την ΤΡΙΤΗ 15/11/2016 και ώρα 16.15 στο γήπεδο Ν.ΜΑΚΡΗΣ (ΕΘΝΙΚΟΥ)  για προπόνηση ή φιλικό.

   

      Α/Α ΕΠΩΝΥΜΟ                   ΟΝΟΜΑ                                             ΣΩΜΑΤΕΙΟ 

1

ΒΟΥΡΛΟΥΜΗΣ

ΧΡ.

Α.Ο ΠΑΙΑΝΙΑΣ

2

ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΑΚΗΣ

Σ.

ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤ. ΒΑΡΗΣ

3

ΜΙΧΕΛΗΣ

Ν.

ΚΩΣΤΕΑΣ ΓΕΙΤΟΝΑΣ

4

ΓΕΩΡΓΑΣ

Π.

ΑΤΛΑΝΤΙΣ

5

ΚΑΡΑΚΩΣΤΑΣ

Γ.

ΑΤΛΑΝΤΙΣ

6

ΓΙΟΥΛΑΤΟΣ

ΜΑΝ.

ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΑΤΩ ΑΧΑΡΝΩΝ

7

ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ

Ν.

ΑΤΛΑΝΤΙΣ

8

ΚΟΥΤΣΟΥΚΟΣ

Α. 

ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙ

9

ΔΡΟΥΓΚΑΣ

 ΣΠ.

ΓΛΥΚΑ ΝΕΡΑ

10

ΜΑΝΔΑΛΟΣ

Ι.

ΓΛΥΚΑ ΝΕΡΑ

11

ΜΑΣΤΟΡΟΠΟΥΛΟΣ

ΖΑΧ.

ΓΛΥΚΑ ΝΕΡΑ

12

ΝΤΟΥΛΟΣ

ΑΛ. 

ΟΛ.ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝΟΥ

13

ΠΙΖΑΝΙΑΣ

 

ΟΛ.ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝΟΥ

14

ΤΣΙΜΠΟΚΑΣ

ΧΡ.

ΟΛ.ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝΟΥ

15

ΠΕΠΠΑΣ

ΕΥΣ.

ΚΩΣΤΕΑΣ ΓΕΙΤΟΝΑΣ

16

ΜΠΟΥΝΤΑΚΗΣ

 

ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣ

17

ΣΟΥΛΤΑΝΙΔΗΣ

Γ.

ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣ

18

ΓΕΩΡΓΟΥΛΙΑΣ

ΑΛ.

ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣ

19

ΒΕΝΤΟΥΡΑΣ

Ε.

ΤΡΙΓΛΙΑ

20

ΑΝΑΣΤΟΠΟΥΛΟΣ

Γ. 

ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ

21

ΚΑΡΛΑΤΗΡΑΣ

ΓΕΩΡ.

ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ

22

 ΡΗΓΑΣ

Ι.

ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ

23

ΝΤΡΕΝΟΓΙΑΝΝΗΣ

Γ.

ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ

24

ΔΙΑΜΑΝΤΙΔΗΣ

Λ.

ΟΛ.ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝΟΥ

25

ΠΙΚΟΥΛΗΣ

Γ.

ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ

26

ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ

ΓΙΑΝ.

ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ

27

ΠΑΞΙΜΑΔΗΣ

Π.

ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ

28

ΣΑΛΤΟΣ

Ν.

ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ

29

ΔΕΛΑΠΟΡΤΑΣ

ΝΙΚ.

ΤΡΙΓΛΙΑ ΡΑΦΗΝΑΣ

30

ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ

ΓΕΩΡ

ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ

31

ΜΠΑΛΩΜΕΝΟΣ

Κ.

ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ

32

ΜΠΕΛΜΠΑΣ

Δ

ΓΛΥΚΑ ΝΕΡΑ

33

ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ

 

ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ

34

ΚΑΣΙΟΛΑΣ

 

ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ

35

ΧΕΙΛΕΤΖΑΡΗΣ

 

ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ

36

ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ

 

ΑΓΣΑ ΘΗΣ ΕΘΝ Ν ΜΑΚΡΗΣ

 

ΚΛΗΣΗ ΠΡΟΕΘΝΙΚΗΣ ΟΜΑΔΑΣ (γενν.2003)

 

Καλούνται από την Τεχνική Επιτροπή οι κάτωθι ποδοσφαιριστές όπως

 προσέλθουν (με λευκή αθλητική περιβολή)

 

την ΤΡΙΤΗ 15/11/2016 και ώρα 15.00 στο γήπεδο Ν.ΜΑΚΡΗΣ (ΕΘΝΙΚΟΥ) για προπόνηση ή φιλικό.

   

 

Α/Α

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

ΣΩΜΑΤΕΙΟ  

1

 ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ

ΔΗΜ.

ΠΑΙΑΝΙΑΣ 

 2

ΚΟΥΤΣΟΜΠΙΝΑΣ

ΕΥΦΡ

.Α.Ο. ΠΑΙΑΝΙΑΣ  

 3

ΡΟΡΗΣ

ΔΗΜ                   

Α.Ο. ΠΑΙΑΝΙΑΣ  

4

ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ

Χ

 ΚΩΣΤΕΑΣ ΓΕΙΤΟΝΑΣ

 5

 ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ

 

ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ 

 6

 ΚΑΡΑΓΚΟΥΝΗΣ

Γ.

 ΓΕΡΑΚΑΣ

 7

ΒΑΙΟΠΟΥΛΟΣ

ΣΤ.                                

ΓΛΥΚΑ ΝΕΡΑ

8

ΚΑΣΤΗΣ

Π.                                 

ΓΛΥΚΑΝΕΡΑ

9

ΠΑΤΟΥΧΑΣ

ΑΛ.

ΓΛΥΚΑ ΝΕΡΑ

10

ΜΑΓΓΙΝΑΣ

Α

ΕΘΝΙΚΟΣ Ν ΜΑΚΡΗΣ

11

 ΤΣΙΛΙΑΚΟΣ

                    

ΕΘΝΙΚΟΣ Ν. ΜΑΚΡΗΣ   

 12

ΚΑΝΕΛΛΗΣ

Γ.

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ

13

ΜΑΓΓΑΝΑΣ

Ε.

 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ  

 14

ΣΙΔΕΡΗΣ

Κ.

 ΓΛΥΚΑ ΝΕΡΑ 

15

ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ

Χ 

ΚΡΥΟΝΕΡΙ  

16

ΠΑΠΑΜΑΥΡΟΣ

Γ.

ΚΩΣΤΕΑΣ ΓΕΙΤΟΝΑΣ   

 17

ΛΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ

Ν.

 ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ

 18

ΙΣΣΑΡΗΣ

Β.

 ΚΩΣΤΕΑΣ ΓΕΙΤΟΝΑΣ

 19

ΤΕΡΖΗΣ

Μ.

ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ

20

ΚΑΡΑΜΠΙΕΤ

ΧΡ.

ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ

21

ΛΕΚΚΑΣ

Π.

ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ

22

ΑΘΗΝΑΙΟΣ

Ν. 

ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ  

23

ΝΟΥΣΗΣ

Ν

ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ

24

ΣΙΔΕΡΗΣ

E

ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ

25

ΚΑΛΑΜΙΩΤΗΣ

 

ΚΟΡΩΠΙ

26

ΚΥΡΙΤΣΗΣ

                                   

ΚΟΡΩΠΙ  

27

ΚΑΛΙΩΡΑΚΗΣ

                                  

ΚΟΡΩΠΙ   

28

ΑΡΙΔΑΣ

Χ

ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ

29

ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ

Ν

ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ

30

ΡΕΚΚΑ

 

ΓΛΥΚΑ ΝΕΡΑ

31

ΦΩΤΕΙΝΗΣ

 

ΓΛΥΚΑ ΝΕΡΑ

32

ΑΔΑΜΙΔΗΣ

ΑΝΤ

ΑΤΛΑΝΤΙΣ

33

ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

 

ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ

34

ΛΑΔΕΡΟΣ

 

ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ

35

ΑΝΔΡΙΑΝΟΠΟΥΛΟΣ

 

ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ

36

ΚΑΣΙΟΛΑΣ

ΑΓΓ

ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ

37

ΡΟΜΠΟΛΑΣ

Κ

ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ

38

ΣΙΑΤΗΣ

Β

ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ

39

ΚΑΡΑΜΠΙΕΤ

ΣΕΡΓΙΟΣ

ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ

Related posts

5ο Παμπειραϊκό Κοινωνικό Σπουδαστήριο Τερματοφυλάκων

Ρένος Γιαμπουράς

Τελετή λήξης προπαιδικου πρωταθληματος

Ρένος Γιαμπουράς

Ξεκίνημα σταθμός για την ακαδημία NESTORAS F.C.

Abola Team 3