24.1 C
Athens
Σεπτέμβριος 15, 2019
Abola.gr
ΕΠΣ ΠΕΙΡΑΙΑ

ΕΠΣΠ: Τα αποτελέσματα του Σαββάτου (12/11) στον Πειραιά

Σε Α’ Β’ και Γ’ κατηγορία

 

Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(8η αγωνιστική)

 
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΟΔΗΓΗΤΡΙΑ – ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ Σάββατο 12/11/16 15:00 ΝΤΙΝΙΩΤΑΚΗΣ Γ., ΚΟΥΡΟΜΙΧΕΛΑΚΗΣ Α., ΠΑΓΟΥΡΤΖΗΣ Δ. (Παρατηρητής: ΚΑΛΑΜΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ) 3-0
2. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ – ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ ΡΕΝΤΗ – ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ Σάββατο 12/11/16 15:00 ΜΙΧΕΛΗΣ Σ., ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΚΟΡΩΝΑΣ Χ. (Παρατηρητής: ΔΑΟΥΤΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ) 2-1

 

Α Κατηγορία 2ος Όμιλος
(8η αγωνιστική)

 
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
3. ΑΡΜΕΝΙΚΗ – ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ Σάββατο 12/11/16 15:00 ΛΑΜΠΑΔΑΡΙΟΥ Ε., ΚΟΤΖΑΜΑΝΙΔΗΣ Η., ΧΡΗΣΤΑΚΟΣ Π. (Παρατηρητής: ΔΗΜΗΤΣΑΣ ΔΗΜΟΣ) 0-2
4. ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ – ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑ ΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Σάββατο 12/11/16 15:00 ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Κ., ΚΟΝΤΙΖΑΣ Ι., ΓΙΑΝΝΙΚΟΣ Γ. (Παρατηρητής: ΚΑΛΟΥΜΕΝΟΣ ΦΩΤΗΣ) 0-2

 

Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(7η αγωνιστική)

 
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
6. ΘΗΣΕΑΣ – ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ» Σάββατο 12/11/16 15:00 ΣΑΒΒΑΤΙΑΝΟΣ Δ., AΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΓΚΟΛΕΣ Π. (Παρατηρητής: ΓΕΡΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ) 0-4
7. ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ – ΦΙΛΑΘΛΟΙ ΝΙΚΑΙΑΣ – Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Σάββατο 12/11/16 15:00 ΒΛΑΝΤΗΣ Χ., ΚΑΡΑΚΕΛΛΕΣ Ι., ΖΟΡΜΠΑΣ Π. (Παρατηρητής: ΠΑΠΑΔΟΓΙΑΝΝΗΣ .) 0-0
8. ΑΜΦΙΑΛΗ – ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ» Σάββατο 12/11/16 15:00 ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΠΕΡΔΙΚΟΥΡΗΣ Γ., ΒΟΓΙΑΤΖΙΔΑΚΗ Χ. (Παρατηρητής: ΦΩΚΙΔΗΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ) 2-1

 

Γ Κατηγορία
(7η αγωνιστική)

 
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
9. ΑΕ ΝΕΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ – A.Σ.Χ. ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Σάββατο 12/11/16 15:00 ΦΟΥΡΝΑΡΑΚΗΣ Σ., ΦΥΡΟΓΕΝΗΣ Ε., ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Ν. (Παρατηρητής: ΣΙΑΚΟΥΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ) 0-0
10. ΑΣ ΚΩΦΩΝ – ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ ΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦ Σάββατο 12/11/16 15:00 ΖΕΡΒΑΣ Ν., ΤΣΟΥΚΑΡΑΣ Π., ΤΣΑΝΟΣ Ι. (Παρατηρητής: ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ) 0-0
11. ΑΕ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ – ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ Σάββατο 12/11/16 15:00 ΚΙΚΗΣ Α., ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ., ΜΗΛΙΔΩΝΗΣ Χ. (Παρατηρητής: ΒΙΛΛΙΩΤΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ)  
 
 

Related posts

Τα αποτελέσματα στα πρωινά-Κυριακάτικα (1/10) παιχνίδια στον Πειραιά

Abola Team 3

Ημιτελικά Κυπέλλου Πειραιά: Κερατσίνι-Αίαντας Σαλαμίνας 4-0

Abola Team 3

Τα αποτελέσματα στα ματς του Σαββατοκύριακου (7/10 και 8/10) στον Πειραιά

Abola Team 3