22 C
Athens
Σεπτέμβριος 20, 2019
Abola.gr
ΕΠΣ ΠΕΙΡΑΙΑ

ΕΠΣΠ: Τα αποτελέσματα του Σαββατοκύριακου στον Πειραιά

Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(8η αγωνιστική)

 
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΟΔΗΓΗΤΡΙΑ – ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ Σάββατο 12/11/16 15:00 ΝΤΙΝΙΩΤΑΚΗΣ Γ., ΚΟΥΡΟΜΙΧΕΛΑΚΗΣ Α., ΠΑΓΟΥΡΤΖΗΣ Δ. (Παρατηρητής: ΚΑΛΑΜΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ) 3-0
2. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ – ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ ΡΕΝΤΗ – ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ Σάββατο 12/11/16 15:00 ΜΙΧΕΛΗΣ Σ., ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΚΟΡΩΝΑΣ Χ. (Παρατηρητής: ΔΑΟΥΤΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ) 2-1
3. ΚΑΡΑΒΑΣ – ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΕΝΤΗ – ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ Κυριακή 13/11/16 12:30 ΠΕΤΡΟΥΜΙΑΝΌΣ Θ., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Τ., ΧΡΗΣΤΑΚΟΣ Π. (Παρατηρητής: ΤΡΥΦΩΝΑΣ ΧΡΥΣΑΝΘΟΣ) 2-0
4. ΑΕ ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ – ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ» Κυριακή 13/11/16 15:00 ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΓΙΑΝΝΙΚΟΣ Γ., ΚΟΤΖΑΜΑΝΙΔΗΣ Η. (Παρατηρητής: ΓΙΑΝΝΑΡΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ) 0-2
5. ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ – ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ» Κυριακή 13/11/16 15:00 ΚΟΥΖΟΥΜΗΣ Ι., ΣΦΟΥΝΟΣ Γ., ΚΟΡΩΝΑΣ Χ. (Παρατηρητής: ΤΣΕΒΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ) 2-0
6. Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝ– ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ ΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝ Κυριακή 13/11/16 15:00 ΛΕΜΠΕΣΗΣ Π., ΜΟΥΜΠΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Ι., ΒΟΥΛΓΑΡΗΣ Δ. (Παρατηρητής: ΒΙΛΛΙΩΤΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ) 1-0
7. ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Κυριακή 13/11/16 15:00 ΜΙΧΕΛΗΣ Σ., ΜΗΤΑΚΟΣ Ν., ΠΕΡΔΙΚΟΥΡΗΣ Γ. (Παρατηρητής: ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΛΑΜΠΡΟΣ) 2-0 

 

Α Κατηγορία 2ος Όμιλος
(8η αγωνιστική)

 
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
8. ΑΡΜΕΝΙΚΗ – ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ Σάββατο 12/11/16 15:00 ΛΑΜΠΑΔΑΡΙΟΥ Ε., ΚΟΤΖΑΜΑΝΙΔΗΣ Η., ΧΡΗΣΤΑΚΟΣ Π. (Παρατηρητής: ΔΗΜΗΤΣΑΣ ΔΗΜΟΣ) 0-2
9. ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ – ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑ ΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Σάββατο 12/11/16 15:00 ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Κ., ΚΟΝΤΙΖΑΣ Ι., ΓΙΑΝΝΙΚΟΣ Γ. (Παρατηρητής: ΚΑΛΟΥΜΕΝΟΣ ΦΩΤΗΣ) 0-2
10. ΑΠΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ – ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ» Κυριακή 13/11/16 12:00 ΔΑΜΙΑΝΑΚΗΣ Κ., ΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΒΟΓΙΑΤΖΙΔΑΚΗ Χ. (Παρατηρητής: ΦΕΛΛΑΣ ΚΩΣΤΑΣ) 1-1
11. ΑΕ ΘΥΕΛΛΑΣ -ΑΧΙΛΛΕΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Κυριακή 13/11/16 12:30 ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Κ., ΚΟΥΡΟΜΙΧΕΛΑΚΗΣ Α., ΓΚΟΛΕΣ Π. (Παρατηρητής: ΠΑΡΑΚΟΙΛΙΩΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ) 0-2
12. ΑΕ ΑΙΓΙΝΑΣ – ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ ΑΙΓΙΝΑΣ Κυριακή 13/11/16 14:30 ΦΙΛΑΚΟΥΡΗΣ Μ., ΠΑΓΟΥΡΤΖΗΣ Δ., ΤΖΙΚΑ Κ. (Παρατηρητής: ΑΠΟΣΠΟΡΗΣ .) 1-0
13. ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ – ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ Κυριακή 13/11/16 15:00 ΛΑΜΠΑΔΑΡΙΟΥ Ε., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Κ., ΣΤΑΜΑΤΗΣ Μ. (Παρατηρητής: ΚΟΥΝΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ) 1-0
14. ΦΑΛΗΡΙΚΟΣ – ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΝΙΚΑΙΑΣ – Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Κυριακή 13/11/16 15:00 ΝΤΟΥΜΙΤΡΕΣΚΟΥ Ρ., ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΦΑΓΚΡΙΔΑΣ Α. (Παρατηρητής: ΛΑΤΙΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ) 0-3
15. ΗΦΑΙΣΤΟΣ – ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ ΡΕΝΤΗ – ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ Κυριακή 13/11/16 15:00 ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν., AΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ. (Παρατηρητής: ΜΕΛΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ ΜΗΝΑΣ) 7-1

 

Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(7η αγωνιστική)

 
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
16. ΘΗΣΕΑΣ – ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ» Σάββατο 12/11/16 15:00 ΣΑΒΒΑΤΙΑΝΟΣ Δ., AΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΓΚΟΛΕΣ Π. (Παρατηρητής: ΓΕΡΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ) 0-4
17. ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ – ΦΙΛΑΘΛΟΙ ΝΙΚΑΙΑΣ – Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Σάββατο 12/11/16 15:00 ΒΛΑΝΤΗΣ Χ., ΚΑΡΑΚΕΛΛΕΣ Ι., ΖΟΡΜΠΑΣ Π. (Παρατηρητής: ΠΑΠΑΔΟΓΙΑΝΝΗΣ .) 0-0
18. ΑΜΦΙΑΛΗ – ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ» Σάββατο 12/11/16 15:00 ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΠΕΡΔΙΚΟΥΡΗΣ Γ., ΒΟΓΙΑΤΖΙΔΑΚΗ Χ. (Παρατηρητής: ΦΩΚΙΔΗΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ) 2-1
19. ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ – ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ ΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Κυριακή 13/11/16 14:30 ΛΥΤΡΙΒΗΣ Ι., ΣΕΡΕΠΑΣ Α., ΠΑΧΩΠΟΣ Μ. (Παρατηρητής: ΛΟΥΚΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ) 3-0
20. ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ – ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ Κυριακή 13/11/16 15:00 ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ Γ., ΛΙΑΚΩΝΗΣ Β. (Παρατηρητής: ΠΟΥΤΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ)  
21. ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΜΟΣΧΑΤΟΥ Κυριακή 13/11/16 15:00 ΑΛΑΤΣΑΚΗΣ Γ., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΜΑΥΡΟΜΙΧΑΛΗΣ Ν. (Παρατηρητής: ΔΡΟΓΩΣΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ)  
22. ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ – ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ Κυριακή 13/11/16 15:00 ΦΟΥΡΝΑΡΑΚΗΣ Σ., ΣΓΟΥΡΑΚΗΣ .., ΡΑΠΤΗΣ Θ. (Παρατηρητής: ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ) 1-3

 

Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(7η αγωνιστική)

 
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
23. ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ» Κυριακή 13/11/16 12:30 ΣΦΟΥΝΟΣ Γ., ΔΟΚΙΜΑΚΗ Ε., ΚΑΡΑΚΕΛΛΕΣ Ι. (Παρατηρητής: ΓΕΩΡΓΙΟΥ .) 1-0
24. ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ – ΣΠΙΘΑ ΝΙΚΑΙΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Κυριακή 13/11/16 12:30 ΤΡΑΙΦΟΡΟΣ Α., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Α., ΠΕΤΡΙΔΗΣ Θ. (Παρατηρητής: ΛΗΝΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ) 2-0
25. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ Κυριακή 13/11/16 12:30 ΤΣΑΜΟΥΡΗΣ Α., ΒΟΥΤΣΑΣ Δ., ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ .. (Παρατηρητής: ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ .) 0-2
26. ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ Κυριακή 13/11/16 12:30 ΠΟΤΟΓΛΟΥ Ν., ΒΑΛΒΗΣ Κ., ΚΑΡΦΗΣ Δ. (Παρατηρητής: ΣΑΜΠΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ) 1-1
27. ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΜΟΣΧΑΤΟΥ Κυριακή 13/11/16 12:30 ΜΠΑΛΑΧΟΥΤΗΣ Γ., ΖΕΡΒΑΣ Ν., ΜΠΕΣΙΡΗΣ Δ. (Παρατηρητής: ΜΟΥΡΑΤΟΓΛΟΥ .) 0-3
28. ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ Κυριακή 13/11/16 15:00 ΜΑΡΙΝΑΚΗΣ Κ., ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΓΙΑΝΝΑΡΑΚΗΣ Ι. (Παρατηρητής: ΜΑΥΡΕΛΗΣ .) 2-1

 

Γ Κατηγορία
(7η αγωνιστική)

 
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
29. ΑΕ ΝΕΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ – A.Σ.Χ. ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Σάββατο 12/11/16 15:00 ΦΟΥΡΝΑΡΑΚΗΣ Σ., ΦΥΡΟΓΕΝΗΣ Ε., ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Ν. (Παρατηρητής: ΣΙΑΚΟΥΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ) 0-0
30. ΑΣ ΚΩΦΩΝ – ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ ΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦ Σάββατο 12/11/16 15:00 ΖΕΡΒΑΣ Ν., ΤΣΟΥΚΑΡΑΣ Π., ΤΣΑΝΟΣ Ι. (Παρατηρητής: ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ) 0-0
31. ΑΕ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ – ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ Σάββατο 12/11/16 15:00 ΚΙΚΗΣ Α., ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ., ΜΗΛΙΔΩΝΗΣ Χ. (Παρατηρητής: ΒΙΛΛΙΩΤΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ) 0-1
32. ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝ – ΔΑΦΝΗ ΤΑΜΠΟΥΡΙΩΝ ΡΕΝΤΗ – ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ Κυριακή 13/11/16 10:00 ΣΤΕΡΙΩΤΗΣ Δ., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ Β. (Παρατηρητής: ΚΟΥΡΣΑΡΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ) 2-1
33. ΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗ – ΕΝΩΣΗ ΚΑΜΙΝΙΩΝ ΝΙΚΑΙΑΣ – Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Κυριακή 13/11/16 10:00 ΡΙΖΟΣ Ε., ΤΣΑΝΟΣ Ι., ΜΗΛΙΔΩΝΗΣ Χ. (Παρατηρητής: ΛΗΝΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ) 2-0
34. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ – ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ Κυριακή 13/11/16 12:00 ΤΣΕΒΑΣ Σ., ΦΥΡΟΓΕΝΗΣ Ε., ΤΣΟΥΚΑΡΑΣ Π. (Παρατηρητής: ΣΤΕΛΛΑΤΟΣ .) 1-3
35. ΠΕΙΡΑΙΚΟΣ – ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ ΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦ Κυριακή 13/11/16 15:00 ΔΟΥΛΗΣ Γ., ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ., ΤΣΑΝΟΣ Ι. (Παρατηρητής: ΤΣΟΛΑΚΕΛΛΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ) 3-1

Related posts

Ένωση Ποδοσφαιρικών Σωματείων Πειραιά – Επιτροπή Παρατηρητών

Abola Team 2

Προβάδισμα για Ερμή

Nάσος Φακίδης

Στους Νέους Δραπετσώνας ο Λουκάς Βρενάγκρ

Abola Team 2