21 C
Athens
Σεπτέμβριος 20, 2019
Abola.gr
ΕΠΣΑΝΑ

ΕΠΣΑΝΑ: Οι διαιτητές του Σαββατοκύριακου στην Ανατολική Αττική

 

Σε Α’ Β’ και Γ’ κατηγορία

 

Α Κατηγορία
(10η αγωνιστική)

 
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ – ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ Αγίας Άννας Σάββατο 19/11/16 15:00 ΑΝΤΙΠΑΡΙΩΤΗΣ Μ., ΜΗΤΑΡΗΣ Η., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΠΑΘΗΣ )
(Παρατηρητής: ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ)
 
2. ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ – ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ Λαυρίου Γιώργος Ραφιάς Κυριακή 20/11/16 15:00 ΔΡΑΓΑΤΗΣ Α., ΤΣΑΛΙΚΟΓΛΟΥ Ν., ΒΙΤΣΕΝΤΖΑΤΟΣ Κ.
(Παρατηρητής: ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΣ)
 
3. ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ Βάρης Κυριακή 20/11/16 15:00 ΑΝΤΩΝΙΟΥ Ε., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ., ΡΟΥΝΤΟΣ Ν.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΣΑΔΗΜΑΣ ΜIΧΑΛΗΣ)
(Παρατηρητής: ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ)
 
4. ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ – ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ Κάτω Αχαρνών Κυριακή 20/11/16 15:00 ΧΑΡΙΣΜΑΝΙΔΗΣ Ε., ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π., ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗΣ Α.
(Παρατηρητής: ΠΑΠΑΔΗΣ .)
 
5. ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ Σπάτων Δημήτρης Δημητρίου Κυριακή 20/11/16 15:00 ΜΑΛΑΜΑΣ Μ., ΛΑΜΠΡΟΥ Β., ΜΠΟΥΞΜΠΑΟΥΜ Ρ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ)
(Παρατηρητής: ΜΗΤΡΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ)
 
6. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ – ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ Αγίου Στεφάνου Κυριακή 20/11/16 15:00 ΚΟΡΔΟΛΑΙΜΗΣ Ε., ΓΟΥΡΝΙΑΣ Θ., ΣΟΦΙΑΣ Α.
(Παρατηρητής: ΣΑΚΑΡΕΛΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ)
 
7. ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ – ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ ΑΚ Παλλήνης Κυριακή 20/11/16 15:00 ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΤ ., ΓΚΟΝΤΑ Α., ΠΕΙΡΑΣΜΑΚΗΣ Ν.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΔΙΑΓΓΕΛΑΚΗΣ .)
(Παρατηρητής: ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)
 
8. ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ – ΜΑΡΚΟ Κρυονερίου Κυριακή 20/11/16 15:00 ΓΑΛΑΝΗΣ Α., ΜΗΤΑΡΗΣ Η., ΜΑΚΡΗΣ Α.
(Παρατηρητής: ΓΚΙΩΝΗΣ .)
 

 

Β Κατηγορία
(12η αγωνιστική)

 
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
17. ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ – ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ Αγίου Στεφάνου Σάββατο 19/11/16 15:00 ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΔ ., ΧΟΙΚΑΣ Σ., ΤΣΑΛΙΚΟΓΛΟΥ Ν.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΟΝΙΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΣ)
(Παρατηρητής: ΠΕΠΠΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)
 
18. ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ – ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ Σταμάτας Σάββατο 19/11/16 15:00 ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ Λ., ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ., ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ Μ.
(Παρατηρητής: ΜΠΑΛΤΑΣ .)
 
19. ΑΝΟΙΞΗ – ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣ Άνοιξης Σάββατο 19/11/16 15:00 ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΔΟΥΛΓΕΡΑΚΗΣ Ε., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Σ.
(Παρατηρητής: ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΣ -)
 
20. ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ – ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ Παλαιάς Φώκαιας Σάββατο 19/11/16 15:00 ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α., ΣΠΙΘΑΣ Δ.
(Παρατηρητής: ΦΑΜΕΛΗΣ ΖΑΧΑΡΙΑΣ)
 
21. ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ – ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ Βουλιαγμένης Σάββατο 19/11/16 15:00 ΜΠΕΡΕΤΑΣ Ν., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ., ΒΙΤΣΕΝΤΖΑΤΟΣ Κ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΛΑΜΠΡΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ)
(Παρατηρητής: ΒΑΒΑΛΙΔΗΣ ΣΩΤΗΡΗΣ)
 
22. ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ – ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ Ραφήνας Σάββατο 19/11/16 15:00 ΠΡΟΔΡΟΜΙΔΗΣ Π., ΛΑΜΠΡΟΥ Β., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι.
(Παρατηρητής: ΛΥΚΙΑΡΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ)
 
23. ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟ – ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ Καλυβίων Σάββατο 19/11/16 15:00 ΦΩΣΤΕΡΗΣ Γ., ΜΠΕΚΑΣ Α., ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Α.
(Παρατηρητής: ΔΑΒΗΣ ΣΩΤΗΡΗΣ)
 
24. ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ – ΔΟΞΑ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΧΑΡΝ. Γέρακα Κυριακή 20/11/16 15:00 ΚΑΡΡΑΣ Α., ΜΠΑΛΑΓΚΑ Ε., ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν.
(Παρατηρητής: ΜΠΑΡΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ)
 
25. ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ – ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ Αναβύσσου Κυριακή 20/11/16 15:00 ΜΑΝΙΩΤΗΣ Δ., ΚΑΛΛΗΣ Α., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Σ.
(Παρατηρητής: ΤΖΕΡΕΜΕΣ ΗΛΙΑΣ)
 
Γ Κατηγορία
(8η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
26. ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥ – Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ Καλάμου Σάββατο 19/11/16 15:00 ΓΚΟΥΒΑΣ Χ., ΣΜΥΡΝΗ Α., ΚΑΡΑΒΑ Ε.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΤΑΣΗΣ Δ)
(Παρατηρητής: ΚΑΛΛΗΣ -)
 
27. ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ – ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣ Δροσιάς Σάββατο 19/11/16 15:00 ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α., ΒΑΛΛΑΣ Γ., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ Α.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΟΥΛΟΣ )
(Παρατηρητής: ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)
 
28. ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ – ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ Καπανδριτίου Κυριακή 20/11/16 15:00 ΚΟΡΩΝΙΑΣ Κ., ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι., ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΟΝΙΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΣ)
(Παρατηρητής: ΚΑΛΟΥΔΗΣ ΘΑΝΑΣΗΣ)
 
29. ΑΟ ΑΥΛΩΝ – ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣ Αυλώνα Κυριακή 20/11/16 15:00 ΣΤΑΣΗΣ Γ., ΓΚΑΝΕΤΣΟΣ Κ., ΓΚΟΥΜΑΣ Α.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΟΣ ΜΙΧΑΗΛ)
(Παρατηρητής: ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ .)
 
30. ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ Αγίας Άννας Κυριακή 20/11/16 15:00 ΝΤΟΣΤΗΣ Κ., ΡΑΔΙΣΗΣ Ν., ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ Π.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΩΤΣΑΙΝΑΣ )
(Παρατηρητής: ΚΑΣΤΑΝΗΣ .)
 
31. ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ – ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ Ανθούσας Κυριακή 20/11/16 15:00 ΚΟΡΩΝΙΑΣ Ν., ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ Σ., ΠΟΛΙΤΗΣ Π.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΟΥΡΜΠΕΛΗΣ -)
(Παρατηρητής: ΡΑΠΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ)
 

 

Related posts

ΕΠΣΑΝΑ: Ανακοίνωση Επιτροπής Διαιτησίας-Ημερομηνίες Αγωνιστικών & Γραπτών Τεστ

Ρένος Γιαμπουράς

Πανικός σε κάποιους ενόψει της σίγουρης δικαίωσης Γιαρένη και της σημερινής διοίκησης της ΕΠΣΑΝΑ

Abola Team 2

Τα αποτελέσματα στα ματς του Σαββατοκύριακου (2 και 3/12) στην ΕΠΣΑΝΑ

Abola Team 3