24.7 C
Athens
Σεπτέμβριος 23, 2019
Abola.gr
ΕΠΣ ΠΕΙΡΑΙΑ

Οι διαιτητές του Σαββατοκύριακου στην ΕΠΣ Πειραιά

 

Σε Α’, Β’ και Γ’ κατηγορία

Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(9η αγωνιστική)

 
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ – ΑΕ ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ Σάββατο 19/11/16 15:00 ΛΕΜΠΕΣΗΣ Π., ΜΑΥΡΟΜΙΧΑΛΗΣ Ν., ΒΟΓΙΑΤΖΙΔΑΚΗ Χ. (Παρατηρητής: ΒΙΛΛΙΩΤΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ)  
2. ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ – ΟΔΗΓΗΤΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ Σάββατο 19/11/16 15:30 ΔΑΜΙΑΝΑΚΗΣ Κ., ΧΑΛΒΑΤΖΑΚΟΣ Π., ΧΡΗΣΤΑΚΟΣ Π. (Παρατηρητής: ΤΡΥΦΩΝΑΣ ΧΡΥΣΑΝΘΟΣ)  
3. ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ – ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ Σάββατο 19/11/16 15:30 ΛΑΜΠΑΔΑΡΙΟΥ Ε., ΓΙΑΝΝΙΚΟΣ Γ., ΜΟΥΜΠΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Ι. (Παρατηρητής: ΚΟΥΝΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ)  
4. ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΚΑΡΑΒΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Σάββατο 19/11/16 15:30 ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΚΟΝΤΙΖΑΣ Ι., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Κ. (Παρατηρητής: ΦΩΚΙΔΗΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ)  
5. ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ – ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΝΙΚΑΙΑΣ – Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Κυριακή 20/11/16 12:30 ΜΙΧΕΛΗΣ Σ., ΧΑΛΒΑΤΖΑΚΟΣ Π., ΒΟΓΙΑΤΖΙΔΑΚΗ Χ. (Παρατηρητής: ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΛΑΜΠΡΟΣ)  
6. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ» Κυριακή 20/11/16 13:00 ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΧΡΗΣΤΑΚΟΣ Π., ΣΓΟΥΡΑΚΗΣ .. (Παρατηρητής: ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΠΑΝΤΕΛΗΣ)  
7. ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΡΕΝΤΗ – ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ Κυριακή 20/11/16 15:30 ΛΑΜΠΑΔΑΡΙΟΥ Ε., ΚΟΝΤΙΖΑΣ Ι., ΚΟΤΖΑΜΑΝΙΔΗΣ Η. (Παρατηρητής: ΛΑΤΙΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ)  
Α Κατηγορία 2ος Όμιλος
(9η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
8. ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ – ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ» Σάββατο 19/11/16 15:30 ΝΤΟΥΜΙΤΡΕΣΚΟΥ Ρ., ΚΟΤΖΑΜΑΝΙΔΗΣ Η., ΠΑΓΟΥΡΤΖΗΣ Δ. (Παρατηρητής: ΣΤΡΑΤΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ)  
9. ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑ – ΑΡΜΕΝΙΚΗ ΝΙΚΑΙΑΣ Σάββατο 19/11/16 15:30 ΠΕΤΡΟΥΜΙΑΝΌΣ Θ., ΦΑΓΚΡΙΔΑΣ Α., ΠΕΡΔΙΚΟΥΡΗΣ Γ. (Παρατηρητής: ΔΗΜΗΤΣΑΣ ΔΗΜΟΣ)  
10. ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ Κυριακή 20/11/16 10:30 ΦΙΛΑΚΟΥΡΗΣ Μ., ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΚΟΡΩΝΑΣ Χ. (Παρατηρητής: ΠΡΟΒΑΤΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ)  
11. ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ – ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Κυριακή 20/11/16 12:00 ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΚΟΥΡΟΜΙΧΕΛΑΚΗΣ Α., ΣΤΑΜΑΤΗΣ Μ. (Παρατηρητής: ΓΕΖΕΚΕΛΙΑΝ ΣΥΛΒΙΑ)  
12. ΗΦΑΙΣΤΟΣ – ΑΕ ΑΙΓΙΝΑΣ ΡΕΝΤΗ – ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ Κυριακή 20/11/16 12:30 ΛΕΜΠΕΣΗΣ Π., ΚΟΝΤΙΖΑΣ Ι., ΓΙΑΝΝΙΚΟΣ Γ. (Παρατηρητής: ΔΑΟΥΤΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ)  
13. ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΑΕ ΘΥΕΛΛΑΣ -ΑΧΙΛΛΕΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Κυριακή 20/11/16 14:00 ΚΟΥΒΕΛΗΣ Ν., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Τ., ΤΖΙΛΙΡΗΣ Δ. (Παρατηρητής: ΛΟΥΚΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ)  
14. ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΑΠΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Κυριακή 20/11/16 15:30 ΤΣΑΜΟΥΡΗΣ Α., ΖΕΡΒΑΚΗΣ Γ., ΜΟΥΜΠΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Ι. (Παρατηρητής: ΠΑΡΑΚΟΙΛΙΩΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ)  
15. ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ – ΦΑΛΗΡΙΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ» Κυριακή 20/11/16 15:30 ΛΥΤΡΙΒΗΣ Ι., ΠΕΡΔΙΚΟΥΡΗΣ Γ., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ. (Παρατηρητής: ΦΕΛΛΑΣ ΚΩΣΤΑΣ)  

 

Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(8η αγωνιστική)

 
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
19. ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ – ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ ΡΕΝΤΗ – ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ Σάββατο 19/11/16 15:30 ΑΛΑΤΣΑΚΗΣ Γ., ΔΟΥΛΗΣ Γ., ΒΟΥΤΣΑΣ Δ. (Παρατηρητής: ΠΑΠΑΔΟΓΙΑΝΝΗΣ .)  
20. ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ – ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ» Σάββατο 19/11/16 15:30 ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Κ., AΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΚΟΡΩΝΑΣ Χ. (Παρατηρητής: ΓΙΑΝΝΑΡΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ)  
21. ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ – ΑΜΦΙΑΛΗ ΝΙΚΑΙΑΣ – Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Σάββατο 19/11/16 15:30 ΦΟΥΡΝΑΡΑΚΗΣ Σ., ΖΕΡΒΑΚΗΣ Γ., ΓΚΟΛΕΣ Π. (Παρατηρητής: ΤΣΕΒΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ)  
22. ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΡΕΝΤΗ – ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ Κυριακή 20/11/16 10:15 ΣΦΟΥΝΟΣ Γ., ΔΑΜΙΑΝΑΚΗΣ Κ., ΠΑΓΟΥΡΤΖΗΣ Δ. (Παρατηρητής: ΜΕΛΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ ΜΗΝΑΣ)  
23. ΦΙΛΑΘΛΟΙ – ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ ΝΙΚΑΙΑΣ Κυριακή 20/11/16 10:30 ΣΑΒΒΑΤΙΑΝΟΣ Δ., ΛΥΤΡΑΣ Α., ΦΥΡΟΓΕΝΗΣ Ε. (Παρατηρητής: ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)  
24. ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΘΗΣΕΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ Κυριακή 20/11/16 13:00 ΠΟΤΟΓΛΟΥ Ν., ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ Α., ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ. (Παρατηρητής: ΓΕΩΡΓΙΟΥ .)  
25. ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ – ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ Κυριακή 20/11/16 15:00 ΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΣΕΡΕΠΑΣ Α., ΜΠΕΣΙΡΗΣ Δ. (Παρατηρητής: ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ)  
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(8η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
26. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΝΙΚΑΙΑΣ Κυριακή 20/11/16 13:00 ΤΡΑΙΦΟΡΟΣ Α., ΓΚΟΛΕΣ Π., ΔΟΚΙΜΑΚΗ Ε. (Παρατηρητής: ΜΑΛΟΥΧΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ)  
27. ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗΣ – ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Κυριακή 20/11/16 15:00 ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Κ., ΚΙΚΗΣ Α., ΖΕΡΒΑΣ Ν. (Παρατηρητής: ΜΟΥΡΑΤΟΓΛΟΥ .)  
28. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΜΙΘΡΙΔΑΤΗΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ Κυριακή 20/11/16 15:30 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ Γ., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Α., ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ .. (Παρατηρητής: ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ .)  
29. ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ – ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ» Κυριακή 20/11/16 15:30 ΜΠΑΛΑΧΟΥΤΗΣ Γ., AΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΜΗΤΑΚΟΣ Ν. (Παρατηρητής: ΣΑΜΠΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ)  
30. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΜΟΣΧΑΤΟΥ Κυριακή 20/11/16 15:30 ΒΛΑΝΤΗΣ Χ., ΜΑΥΡΟΜΙΧΑΛΗΣ Ν., ΚΑΡΦΗΣ Δ. (Παρατηρητής: ΔΡΟΓΩΣΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ)  
31. ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ Κυριακή 20/11/16 15:30 ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν., ΚΑΡΑΚΕΛΛΕΣ Ι., ΤΖΙΚΑ Κ. (Παρατηρητής: ΛΗΝΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ)  
Γ Κατηγορία
(8η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
32. ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ – ΑΕ ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΕΙΟΥ ΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦ Σάββατο 19/11/16 15:15 ΤΖΙΚΑ Κ., ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ. (Παρατηρητής: ΓΕΡΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)  
33. ΔΑΦΝΗ ΤΑΜΠΟΥΡΙΩΝ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Κυριακή 20/11/16 10:00 ΓΙΑΝΝΑΡΑΚΗΣ Ι., ΤΣΑΝΟΣ Ι., ΜΑΝΗΣ .. (Παρατηρητής: ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΛΑΜΠΡΟΣ)  
34. ΑΣ ΚΩΦΩΝ – ΑΕ ΝΕΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ ΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦ Κυριακή 20/11/16 12:00 ΧΑΣΑΠΗΣ Ν., ΣΔΡΑΛΗΣ Γ., ΡΑΠΤΗΣ Θ. (Παρατηρητής: ΚΟΥΡΣΑΡΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ)  
35. ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ – ΠΕΙΡΑΙΚΟΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ» Κυριακή 20/11/16 12:00 ΤΣΕΒΑΣ Σ., ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Α., ΜΗΛΙΔΩΝΗΣ Χ. (Παρατηρητής: ΜΑΥΡΕΛΗΣ .)  
36. ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ – ΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ Κυριακή 20/11/16 12:00 ΣΤΕΡΙΩΤΗΣ Δ., ΓΚΙΤΖΙΑΣ .., ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ Β. (Παρατηρητής: ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ)  
37. ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ – ΑΕ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ ΜΟΣΧΑΤΟΥ Κυριακή 20/11/16 13:00 ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΠΕΤΡΙΔΗΣ Θ., ΞΕΝΑΚΗΣ Ν. (Παρατηρητής: ΤΣΟΛΑΚΕΛΛΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ)  
38. A.Σ.Χ. ΠΟΣΕΙΔΩΝ – ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝ ΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦ Κυριακή 20/11/16 15:00 ΡΙΖΟΣ Ε., ΡΑΠΤΗΣ Θ., ΤΣΑΝΟΣ Ι. (Παρατηρητής: ΣΤΕΛΛΑΤΟΣ .)  


Related posts

Τα αποτελέσματα σε όλα τα ματς του Σαββάτου (20/1) στον Πειραιά

Abola Team 3

ΕΠΣ Πειραιά: Κλήση Μικτής Παίδων

Nάσος Φακίδης

Κέντρο Ανέλιξης Ταλέντων Διαιτητών 3ης Κατηγορίας στον Πειραιά