23.7 C
Αθήνα
Οκτώβριος 1, 2020
Abola.gr
ΕΠΣ ΑΘΗΝΩΝ

ΕΠΣΑ: Τα αποτελέσματα των σημερινών αγώνων στην Αθήνα

 

 

 

 

Σε Α’, Β’ και Γ’ κατηγορία

από Νίκος Τζαλίδης
στις 26/11/16

A Κατηγορία 1ος Όμιλος
(11η αγωνιστική)

 
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΡΟΥΦ – ΠΕΥΚΗ ΡΟΥΦ Σάββατο 26/11/16 15:00 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΤΣΕΛΙΚΟΣ Α. 2-0
2. ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ – ΧΑΪΔΑΡΙ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Σάββατο 26/11/16 15:00 ΣΧΙΖΑΣ Κ., ΚΟΚΟΡΗΣ Η., ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Ι. 1-2
3. ΑΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Σάββατο 26/11/16 15:00 ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν., ΜΑΧΑΙΡΑΣ Κ., ΣΤΑΜΟΣ Β. 0-1
4. ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ – ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Σάββατο 26/11/16 15:00 ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΝΙΚΟΛΑΔΟΣ Σ., ΣΤΑΜΟΣ Μ. 2-1
5. ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΠΑΠΑΓΟΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 26/11/16 15:00 ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΧΡΥΣΑΦΗΣ Χ., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι. 1-1

 

Α Κατηγορία 2ος Όμιλος
(11η αγωνιστική)

 
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
6. ΧΑΛΑΝΔΡΙ – ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 26/11/16 15:00 ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ Σ., ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α. 1-1
7. ΧΟΛΑΡΓΟΣ – ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Α΄ Σάββατο 26/11/16 15:00 ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ Ι., ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΟΣ Ν., ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ. 2-1
8. ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 26/11/16 15:00 ΜΠΑΪΡΑΚΤΑΡΗΣ Κ., ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ Δ. 2-1

 

Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(10η αγωνιστική)

 
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
9. ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 26/11/16 15:00 ΣΥΨΑΣ Ι., ΤΕΒΕΚΕΛΗΣ Α., ΚΙΚΗΡΑΣ Φ. 0-2
10. ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ – ΕΙΡΗΝΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Σάββατο 26/11/16 15:00 ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΔΕΤΣΗ Μ., ΚΑΠΙΡΗΣ Μ. 2-0
11. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ – ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Σάββατο 26/11/16 15:00 ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ., ΝΤΟΥΚΑΣ Σ. 0-0
12. ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο 26/11/16 15:00 ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΜΠΑΪΡΑΚΤΑΡΗΣ Ν., ΚΑΨΑΛΗΣ Σ. 1-1
13. ΒΥΡΩΝ – ΙΛΙΣΙΑ 2004 ΒΥΡΩΝΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ Σάββατο 26/11/16 15:00 ΑΡΓΥΡΟΣ Π., ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΡΕΝΤΖΕΛΟΣ Θ. 0-3

 

Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(10η αγωνιστική)

 
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
14. ΑΤΤΙΚΟΣ – ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο 26/11/16 15:00 ΜΠΑΡΑΚΟΣ Α., ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ., ΧΙΟΝΗΣ Α. 0-1
15. ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ – ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 26/11/16 15:00 ΧΑΛΔΑΙΟΣ Ι., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ., ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ Α. 2-0
16. ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 26/11/16 15:00 ΟΝΤΟΣ Κ., ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ., ΤΣΑΛΙΚΗΣ Ε. 1-1

 

Β Κατηγορία 3ος Όμιλος
(10η αγωνιστική)

 
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
17. ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ – ΑΦΟΒΟΣ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο 26/11/16 15:00 ΜΗΜΙΔΗΣ Ι., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ. 2-4
18. ΚΑΛΑΜΑΚΙ – ΜΕΛΙΣΣΙΑ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Σάββατο 26/11/16 15:00 ΚΟΡΤΕΣΗΣ Π., ΗΛΙΑΔΗΣ Ε., ΚΟΝΙΣΠΟΛΙΑΤΗΣ Ν. 0-1
19. ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ – ΑΟ ΙΛΙΟΥ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 26/11/16 15:00 ΨΑΡΙΔΗΣ Χ., ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΚΟΛΛΙΑΚΟΣ Α. 1-4
20. ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ – ΑΕ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΟΣΕΙΔ-ΟΔΥΣΣ. ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Σάββατο 26/11/16 15:00 ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΣΤΑΝΤΣΙΟΥ Ε., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι. 2-0
21. ΑΓ. ΘΩΜΑΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΓΟΥΔΗ Σάββατο 26/11/16 15:00 ΜΗΤΡΑΚΟΣ Α., ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ Μ., ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ Χ. 1-1

 

 

 
      Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
      Σάββατο 26/11/16 15:00 ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν., ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε., ΡΑΠΤΗΣ Σ. 2-0
      Σάββατο

 
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
22. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΑΡΙΩΝ ΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ) Σάββατο 26/11/16 15:00 ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν., ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε., ΡΑΠΤΗΣ Σ. 2-0
23.   ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 26/11/16 15:00 ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΤΡΑΝΤΑΣ Ι. 1-0
26/11/

Related posts

Τα ματς του Σαβ/κου (13η Αγων.) στην ΕΠΣΑ

Abola Newsroom

Έβαλε… φρένο ο Αθηναϊκός στην Αγία Παρασκευή

Παντελίδης Mάνος

Άφησε βαθμούς στην Ερυθραία η Ηλιούπολη

Κωνσταντίνος Ράπτης