21.9 C
Athens
Σεπτέμβριος 16, 2019
Abola.gr
ΕΠΣ ΑΘΗΝΩΝ

ΕΠΣΑ: Τα αποτελέσματα των σημερινών αγώνων στην Αθήνα

 

 

 

 

Σε Α’, Β’ και Γ’ κατηγορία

από Νίκος Τζαλίδης
στις 26/11/16

A Κατηγορία 1ος Όμιλος
(11η αγωνιστική)

 
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΡΟΥΦ – ΠΕΥΚΗ ΡΟΥΦ Σάββατο 26/11/16 15:00 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΤΣΕΛΙΚΟΣ Α. 2-0
2. ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ – ΧΑΪΔΑΡΙ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Σάββατο 26/11/16 15:00 ΣΧΙΖΑΣ Κ., ΚΟΚΟΡΗΣ Η., ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Ι. 1-2
3. ΑΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Σάββατο 26/11/16 15:00 ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν., ΜΑΧΑΙΡΑΣ Κ., ΣΤΑΜΟΣ Β. 0-1
4. ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ – ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Σάββατο 26/11/16 15:00 ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΝΙΚΟΛΑΔΟΣ Σ., ΣΤΑΜΟΣ Μ. 2-1
5. ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΠΑΠΑΓΟΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 26/11/16 15:00 ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΧΡΥΣΑΦΗΣ Χ., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι. 1-1

 

Α Κατηγορία 2ος Όμιλος
(11η αγωνιστική)

 
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
6. ΧΑΛΑΝΔΡΙ – ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 26/11/16 15:00 ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ Σ., ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α. 1-1
7. ΧΟΛΑΡΓΟΣ – ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Α΄ Σάββατο 26/11/16 15:00 ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ Ι., ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΟΣ Ν., ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ. 2-1
8. ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 26/11/16 15:00 ΜΠΑΪΡΑΚΤΑΡΗΣ Κ., ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ Δ. 2-1

 

Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(10η αγωνιστική)

 
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
9. ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 26/11/16 15:00 ΣΥΨΑΣ Ι., ΤΕΒΕΚΕΛΗΣ Α., ΚΙΚΗΡΑΣ Φ. 0-2
10. ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ – ΕΙΡΗΝΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Σάββατο 26/11/16 15:00 ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΔΕΤΣΗ Μ., ΚΑΠΙΡΗΣ Μ. 2-0
11. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ – ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Σάββατο 26/11/16 15:00 ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ., ΝΤΟΥΚΑΣ Σ. 0-0
12. ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο 26/11/16 15:00 ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΜΠΑΪΡΑΚΤΑΡΗΣ Ν., ΚΑΨΑΛΗΣ Σ. 1-1
13. ΒΥΡΩΝ – ΙΛΙΣΙΑ 2004 ΒΥΡΩΝΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ Σάββατο 26/11/16 15:00 ΑΡΓΥΡΟΣ Π., ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΡΕΝΤΖΕΛΟΣ Θ. 0-3

 

Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(10η αγωνιστική)

 
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
14. ΑΤΤΙΚΟΣ – ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο 26/11/16 15:00 ΜΠΑΡΑΚΟΣ Α., ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ., ΧΙΟΝΗΣ Α. 0-1
15. ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ – ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 26/11/16 15:00 ΧΑΛΔΑΙΟΣ Ι., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ., ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ Α. 2-0
16. ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 26/11/16 15:00 ΟΝΤΟΣ Κ., ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ., ΤΣΑΛΙΚΗΣ Ε. 1-1

 

Β Κατηγορία 3ος Όμιλος
(10η αγωνιστική)

 
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
17. ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ – ΑΦΟΒΟΣ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο 26/11/16 15:00 ΜΗΜΙΔΗΣ Ι., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ. 2-4
18. ΚΑΛΑΜΑΚΙ – ΜΕΛΙΣΣΙΑ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Σάββατο 26/11/16 15:00 ΚΟΡΤΕΣΗΣ Π., ΗΛΙΑΔΗΣ Ε., ΚΟΝΙΣΠΟΛΙΑΤΗΣ Ν. 0-1
19. ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ – ΑΟ ΙΛΙΟΥ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 26/11/16 15:00 ΨΑΡΙΔΗΣ Χ., ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΚΟΛΛΙΑΚΟΣ Α. 1-4
20. ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ – ΑΕ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΟΣΕΙΔ-ΟΔΥΣΣ. ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Σάββατο 26/11/16 15:00 ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΣΤΑΝΤΣΙΟΥ Ε., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι. 2-0
21. ΑΓ. ΘΩΜΑΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΓΟΥΔΗ Σάββατο 26/11/16 15:00 ΜΗΤΡΑΚΟΣ Α., ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ Μ., ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ Χ. 1-1

 

 

 
      Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
      Σάββατο 26/11/16 15:00 ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν., ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε., ΡΑΠΤΗΣ Σ. 2-0
      Σάββατο

 
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
22. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΑΡΙΩΝ ΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ) Σάββατο 26/11/16 15:00 ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν., ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε., ΡΑΠΤΗΣ Σ. 2-0
23.   ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 26/11/16 15:00 ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΤΡΑΝΤΑΣ Ι. 1-0
26/11/

Related posts

Η ΕΠΣΑ για την αλλαγή γηπέδου αγώνα κατάταξης της Β’ κατηγορίας, για την κλήρωση θέσεων κατάταξης στις κατηγορίες και για την κλήση στις Μικτές Παίδων και Νέων και του Δυτικού Κλιμακίου στις 29/5

Abola Team 3

Σπουδαίες προκρίσεις για Καλλιθέα και Κηφισιά!

Κωνσταντίνος Ράπτης

Σε αναζήτηση ομάδας ο άσος Γιάννης Ασλανίδης

Abola Team 3