17.7 C
Athens
Σεπτέμβριος 23, 2019
Abola.gr
ΕΠΣ ΑΘΗΝΩΝ

ΕΠΣΑ : Αποτελέσματα σε Α, Β, Γ κατηγορία

A Κατηγορία 1ος Όμιλος
(12η αγωνιστική)

 
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΠΕΥΚΗ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΠΕΥΚΗΣ Σάββατο 03/12/16 15:00 ΖΑΡΑΒΙΝΟΣ Α., ΝΙΚΟΛΑΔΟΣ Σ., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι. 1-2
2. ΧΑΪΔΑΡΙ – ΡΟΥΦ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ Σάββατο 03/12/16 15:00 ΟΝΤΟΣ Κ., ΚΟΛΛΙΑΚΟΣ Α., ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ Μ. 2-3
3. ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 03/12/16 15:00 ΚΩΣΤΟΥΛΑΣ Α., ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΣΤΑΜΟΣ Μ. 1-0
4. ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ – ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 03/12/16 15:00   Αναβλήθηκε

 

Α Κατηγορία 2ος Όμιλος
(12η αγωνιστική)

 
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
5. ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ– ΧΟΛΑΡΓΟΣ ΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Σάββατο 03/12/16 15:00 ΓΚΑΜΑΡΗΣ Α., ΒΑΞΑΒΑΝΕΛΛΗΣ Β., ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ Χ. 2-0
6. ΤΡΑΧΩΝΕΣ – ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Σάββατο 03/12/16 15:00 ΜΑΧΑΙΡΑΣ Ε., ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ Δ., ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ. 1-0
7. ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΣΤ.ΜΑΥΡΟΘΑΛΑΣΣΙΤΗΣ) Σάββατο 03/12/16 15:00 ΕΥΘΥΜΙΟΥ Ε., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α., ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ. 1-1
8. ΣΟΥΡΜΕΝΑ – ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Σάββατο 03/12/16 15:00 ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΤΣΑΛΙΚΗΣ Ε., ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ Α. 2-1

 

Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(11η αγωνιστική)

 
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
9. ΑΘΗΝΑΪΔΑ – ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 03/12/16 15:00 ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν., ΑΡΓΥΡΟΣ Π., ΜΑΧΑΙΡΑΣ Κ. 2-0
10. ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ – ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο 03/12/16 15:00 ΚΟΡΤΕΣΗΣ Π., ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α., ΣΑΜΟΪΛΗΣ Δ. 0-0
11. ΕΙΡΗΝΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο 03/12/16 15:00 ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΔΕΤΣΗ Μ., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η. 0-1 
12. ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ – ΒΥΡΩΝ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Σάββατο 03/12/16 15:00 ΓΑΒΡΙΛΗΣ Π., ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΤΖΙΚΑΣ Ε. 3-2

 

Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(11η αγωνιστική)

 
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
13. ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ – ΑΤΤΙΚΟΣ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο 03/12/16 15:00 ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ., ΚΙΚΗΡΑΣ Φ., ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ. 1-2
14. ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ ΓΟΥΔΗ Σάββατο 03/12/16 15:00 ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΦΙΤΣΑΣ Β., ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π. 2-0
15. ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 03/12/16 15:00 ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΗΣ Γ., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ. 2-1
16. ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ – ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 03/12/16 15:00 ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ., ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΣΑΜΠΑΝΗΣ Α. 1-1
17. ΠΟΨ – ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 03/12/16 15:00 ΚΟΚΟΡΗΣ Η., ΝΤΟΥΚΑΣ Σ., ΚΟΥΛΗΣ Δ. 1-0
18. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΚΟΡΩΝΙΔΑ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 03/12/16 15:00 ΣΥΨΑΣ Ι., ΚΑΨΑΛΗΣ Σ., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ. 3-2

 

Β Κατηγορία 3ος Όμιλος
(11η αγωνιστική)

 
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
19. ΑΟ ΙΛΙΟΥ – ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 03/12/16 15:00 ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Ν., ΣΤΑΜΟΣ Β., ΜΟΥΡΟΥΝΑΚΗΣ Θ. 2-2
20. ΑΦΟΒΟΣ – ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο 03/12/16 15:00 ΣΧΙΖΑΣ Κ., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΤΣΕΛΙΚΟΣ Α. 0-6
21. ΑΕ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΟΣΕΙΔ-ΟΔΥΣΣ. – ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Σάββατο 03/12/16 15:00 ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν., ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ. 0-0
22. ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ – ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ ΡΟΥΦ Σάββατο 03/12/16 15:15 ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Ι., ΧΙΟΝΗΣ Α., ΚΑΡΑΛΗΣ Δ. 1-1

 

Γ Κατηγορία 2ος Όμιλος
(9η αγωνιστική)

 
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
23. ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ – ΕΛΑΦΡΑ ΤΑΧΙΑΡΧΙΑ (ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ) ΝΗΑΡ. ΗΣΤ Σάββατο 03/12/16 15:00 ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α., ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ Θ., ΓΚΟΡΤΣΙΛΑ Κ. 1-1
24. ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ – ΙΕΡΑΠΟΛΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Σάββατο 03/12/16 15:00 ΚΟΚΑΡΙΔΑΣ Ν., ΜΗΜΙΔΗΣ Ι., ΜΑΡΑΝΟΣ Θ. 0-0

 

Γ Κατηγορία 3ος Όμιλος
(9η αγωνιστική)

 
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
25. ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Σάββατο 03/12/16 15:00 ΓΛΑΡΟΣ Δ., ΗΛΙΑΔΗΣ Ε., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι. 2-1
26. ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Σάββατο 03/12/16 15:00 ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ., ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν., ΓΑΚΗΣ Α. 0-3

 

Γ Κατηγορία 4ος Όμιλος
(9η αγωνιστική)

 
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
27. ΥΜΗΤΤΟΣ – ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ ΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο 03/12/16 15:00 ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΜΑΡΟΥΛΗΣ Σ. 3-0
28. ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (Μ.ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 03/12/16 15:00 ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΓΑΛΑΝΗΣ Θ., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Α. 1-2

Related posts

Το πρόγραμμα του Σαββατοκύριακου 23/9 και 24/9 σε Α’ και Β’ ΕΠΣΑ

Abola Team 3

Αίσθηση με την απόκτηση του Αλειφέρη η Κηπούπολη

Kώστας Παλαιολόγος

Εκλογές στον Άρη Πετρούπολης 9/6

Abola Team 3